Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
No robiłem i sprawiało mi to olbrzymią frajdę, jak się do mnie pruli na priv, że kick był za nic xd Ale nigdy nie zasłaniałem się statami Paweł xd
A co do fejkow, to wyznaje tę samą zasadę co na naszych poprzednich serwerach :>


Nie Turek, nikt by tu nie przyleciał z tym podbojem Niki, gdyby nie te Twoje pseudowywody xd Każdy skupiłby się na grze i wszystkim żyłoby się lepiej, czasem rzucił jakimś memem dla rozluźnienia atmosfery, a tak, to przez cały serwer będzie to wyglądało w ten sposób i będziemy się żreć na fo xD


Mocne słowa jak na kogoś, kto dostał kicka z 2 sojuszy oraz został wyeksmitowany z wyspy po paru godzinach od wprowadzki xD
Ale Ty chłopczyku nie dajesz dowodów, tylko się puszysz i uprawiasz nowomowę. Zatem ustalamy definitywnie - KŁAMAŁEŚ. Skor nie masz dowodów, bo ich nie ma i być nie może to znaczy, że KŁAMAŁEŚ. Bo ja na Was - na Kronikę nie pisałam takich słów, o których wspominasz chłopczyku kłamiący
 

DeletedUser34522

Guest
No robiłem i sprawiało mi to olbrzymią frajdę, jak się do mnie pruli na priv, że kick był za nic xd Ale nigdy nie zasłaniałem się statami Paweł xd
A co do fejkow, to wyznaje tę samą zasadę co na naszych poprzednich serwerach :>


Nie Turek, nikt by tu nie przyleciał z tym podbojem Niki, gdyby nie te Twoje pseudowywody xd Każdy skupiłby się na grze i wszystkim żyłoby się lepiej, czasem rzucił jakimś memem dla rozluźnienia atmosfery, a tak, to przez cały serwer będzie to wyglądało w ten sposób i będziemy się żreć na fo xD


Mocne słowa jak na kogoś, kto dostał kicka z 2 sojuszy oraz został wyeksmitowany z wyspy po paru godzinach od wprowadzki xD

A kto się zasłania? Podbijam(y) was jak chcemy, ja ciągle podawałem 20:2, czyli licząc jarobota. Kacper, weź ty Variego pod pachę i się ratuj bo stać cię na grę z ludźmi, którzy mają jakiekolwiek zasady, nie musisz się kompromitować za mieczyki grając w takiej a nie innej kronice.

Staty nadrobimy bez większych problemów do końca tygodnia na waszej topce co nam ładnie paliki na zapleczu podbija i buduje, es.
CZPgyUQ.jpg
CQwq0mi.png
 
A kto się zasłania? Podbijam(y) was jak chcemy, ja ciągle podawałem 20:2, czyli licząc jarobota. Kacper, weź ty Variego pod pachę i się ratuj bo stać cię na grę z ludźmi, którzy mają jakiekolwiek zasady, nie musisz się kompromitować za mieczyki grając w takiej a nie innej kronice.

Staty nadrobimy bez większych problemów do końca tygodnia na waszej topce co nam ładnie paliki na zapleczu podbija i buduje, es.
CZPgyUQ.jpg
CQwq0mi.png
Tak było nie zmyślam
 

DeletedUser29757

Guest
Turku drogi, ja na tym świecie nie gram, wymądrzam się tylko bo mam wolną chwile a na nowych systemach nic się nie dzieje.
Nie biorę także żadnej ze stron, choć jak sobie teraz przypomnę to w sumie wczoraj w rozmowie z kolegą stwierdziłem że jestem w #TeamTurek
Głupio mi teraz xD
Odezwałem się tylko dlatego że nazwałeś Kronikę leszczami, podczas gdy oni grają tak jak powinny grać topowe sojusze. Ambitnie, bezkompromisowo i dla zabawy. Tak właśnie trzeba grać i jestem niezmiernie smutny że ekipy na nowym systemie tak nie grają. Aż samo nasuwa się skojarzenie z Casynem, tfu... CTG.

Dwa ostatnie światy. Wystartowały praktycznie równocześnie. Na jednym grają kozacy na drugim leszcze. Jeden świat jest wyrównany i zapowiadają się walki do samego końca - na drugim nuda.
E3662DAE-2CA2-4875-A5E4-FF45C42E6AB0.jpeg
73E4E7E1-EB5F-4F10-91E9-9394EE70EF88.jpeg

Odnośnie tego że Kronika traci miasta - Przyszło Ci na myśl że to może być wliczone w koszta? Nikt oczywiście nie lubi tracić miast, ale w sytuacji gdy wkoło jest pełno brązowych to bilans miast wychodzi na zero. Ale dzięki temu że to kronika wybiera co odbijać to pw są po ich stronie, a co za tym idzie także sloty.
Jedyne czego muszą pilnować to aby nie tracić za dużo miast oraz aby bronić niebieskie wyspy, ale to im z tego co widzę wychodzi.
Przeczytaj sobie to powyżej z dwa razy to może zrozumiesz trochę strategi która stoi za tą grą a nie tylko cofki i synchro :)

Edit: Ci którzy biją Kronikę zamiast podwinać ogon i uciec stad to tez kozaki. Bijcie się i niech wygra lepszy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Chyba te out'y z sojuszy odcisnęły Ci ślad na psychice skoro myślisz, że będę przeglądał te 50 stron napisanych w ciągu ostatnich dwóch dni, żeby Cię uciszyć xd
Kacperku chociażbyś tysiac razy mnie obraził i przeglądał najskrupulatniej wszystkie stroniczki to nic nie znajdziesz, bo tego po pprostu nie ma Zwyczajnie SKŁAMAŁEŚ i nie umiesz sie przyznać
 

DeletedUser29757

Guest
Czemu chcecie go pogonić? On wnosi tyle ruchu na to forum. Bez niego by na pewno nie było tu ponad 150 stron i to nie spamu, ale kulturalnych pocisków. Nawet goście z nowego wpadają czytać ten wątek - w dużej mierze dzieki niemu.

#NieStrzelaćDoSamca
 

DeletedUser29689

Guest
To może skomentujesz ranking wojowników gdzie jesteś dużo niżej? To coś złego mieć rozbudowane miasta przez co wydajne surowcowo i wojskowo?

Ja pisalem o cyzm innym czyli, ze coz tego, ze kronika top 1 rozbudowana jak w walce nie daje rady. Można zaklinac rzeczywistosc ale w walce przegrywacie wiec piszecie o tym, ze w budowie domkow wygrywacie...

W Obronie plusuje się na 6 miejscu.
 
Yavus chodź na 55 do nas jak chcesz fisiować na forum, tutaj odbywają się testy do naszej akademi na następne światy, żeby przejść do kolejnego etapu musisz:
1)Wybudować prediemu ogniówke
2)Nie stracić jej w 5 dni od podbicia
3)Wysłać podanie na adres akademia.frontowcow@gmail.com wraz z 3 zdjęciami(Twoimi lub siostry jeśli masz)
Dobrze mi tu gdzie jestem. Nie mam aż takich ambicji by fisiować w waszej akademii. To za wysokie progi dla mnie:( Ale dziękuję za pamięć:)
 
Do góry