Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

... złota nie ma, a już snułem wielkie plany postawienia wszędzie murku na full i postawienia tam samych paczek procków - jak to mówią a miało być tak pięknie :(((

ale jako, że mam chwilkę czasu, bo o dziwo nikt mnie nie sprawdza czy sobie gdzieś nie poszedłem (no dobra sprawdza ale to jeszcze 25 minut), to może konkurs na najładniejszą wymianę zdań dzisiaj? Pysio funduje nagrody (musisz :p)

1. El Gato vs Dunker - dyskusja o czymś
2. Pysio vs CHI 4 OS - dyskusja o czymś innym
3. Rybka vs P8GROM - dyskusja o niespełnionej miłości (czyli jeszcze o czymś innym)

wygrana para - dostanie nagrody (fundator ... bo sponsor zabrzmi dziwnie wskazany powyżej)
jako uczestnik konkursu rezygnuje z roli sponsora na rzecz OsZczepCS
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a czy to było na tych serwerach? bo jakoś nie pamiętam i ten 3 to messyna i nie wiem czemu ją liczysz skoro fejkowania nie było do pewnego momentu a nie jest to tez serwer ukończony przeze mnie w składzie tego sojuszu
Nie wiem bo nie grałem na Messynie poza klepaniem deffa, ale opisywanie całego sojuszu na podstawie jednego serwera, podczas gdy grałeś z nimi/nami na kolejnych kilku jest słabe.Tyle.
 

DeletedUser29747

Guest
*El Gato*
Ja to najbardziej bym chciał, żebyś rozwinął jak to cały front na Helike wyczyściłeś z wrogów. Chodzi o 3 miasta Hatersów, do których głównie synchro robił kto inny czy potem o Sezony jak już równo dostawali od każdego? Chyba, że mi coś umknęło, bo skończyłem tam grę.
Bez złośliwości pytam, bo znam Cię tylko z tego świata i dobrze sobie tam radziłeś, ale myślę że czasem mniej hiperbolizowania swoich zasług i nikt by się nie czepiał.
 

DeletedUser15554

Guest
*El Gato*
Ja to najbardziej bym chciał, żebyś rozwinął jak to cały front na Helike wyczyściłeś z wrogów. Chodzi o 3 miasta Hatersów, do których głównie synchro robił kto inny czy potem o Sezony jak już równo dostawali od każdego? Chyba, że mi coś umknęło, bo skończyłem tam grę.
Bez złośliwości pytam, bo znam Cię tylko z tego świata i dobrze sobie tam radziłeś, ale myślę że czasem mniej hiperbolizowania swoich zasług i nikt by się nie czepiał.
o dużych dokonaniach można i powinno się mówić w wielkim stylu
 
*El Gato*
Ja to najbardziej bym chciał, żebyś rozwinął jak to cały front na Helike wyczyściłeś z wrogów. Chodzi o 3 miasta Hatersów, do których głównie synchro robił kto inny czy potem o Sezony jak już równo dostawali od każdego? Chyba, że mi coś umknęło, bo skończyłem tam grę.
Bez złośliwości pytam, bo znam Cię tylko z tego świata i dobrze sobie tam radziłeś, ale myślę że czasem mniej hiperbolizowania swoich zasług i nikt by się nie czepiał.

Nie mówię o miastach hatersów, poza tym jak nie brałeś udziału to skąd wiesz kto robił synchro a kto nie? :) leciałem głownie ja i armagedon
 

DeletedUser29747

Guest
Na synchro niestety mogłem lecieć tylko z 1-2 miast, ale zawsze mój deff leciał już jak kolon wypływał z portu i wiem, kto co robił, bo pisałem z tomjanem i armagedonem, widziałem ruchy i widziałem co stało od razu po wbiciu, a większość to były ich wojska. Też pewnie zależy to od akcji, bo im dalej chyba na północ tym większy miałeś udział :)

Właśnie pytam jeśli nie chodzi o miasta Hatersów to o które?
 
Do góry