Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32517

Guest
21 k po raz trzeci.
Licytacje zwycięża przesympatyczny pan w pomarańczowej musze! Gratulacje. Koło takiej sumy nikt nie przeszedłby obojętnie
 
coś ci się myli bo nie uciekłem z frontu tylko go zmieniłem
po pierwsze mogło być tak ze dostałeś miasto ode mnie, nie znalem cię a ktoś tam pisał ze nadajesz się na front, jak widać życie zweryfikowało ze nie - zresztą to samo jest podobnie na tym serwerze o ile mi wiadomo - piszą mi gracze z pewnego soja o tym
po drugie ja nie grałem tam po to by wygrać, od samego początku pisałem że cudów nie buduje, to samo jak przeszedłem do autobotów na cuda zmieniłem sojusz by się w to nie bawić
po 3 przejście do vvv było wymuszone przez szaraki autobotów po porażce w cudach
po 4 gram na helike i nie straciłem nawet 1 miasta, cały swój front wyczyściłem z wroga

i tak na koniec, mało mnie interesuje gra w kronice, nie moja bajka, mnie nie bawi murowanie ze stałkami i fejkowanie ludzi których nie potraficie podbić i możesz sobie pisać co chcesz na mój temat tylko to nie zmienia faktu ze bez problemu znajdę sojusz, sami do mnie gracze piszą czy zagram a tu mnie nie ma bo gram tylko na 1 serwie, to nie te czasy by grac na 2-3 jednocześnie
No dobra. Wszedłeś na świat z cudakami, żeby nie budować cudaków. Potem uciekłeś do wroga, który chciał od początku wygrać cudaki i miał na to największą szansę po kilku miesiącach bardzo dobrej gry. Okazało się, ile jesteś wart, to zawitałeś w następnym sojuszu, który też chciał stawiać cudaki.

Nic mi się nie myli - dostawaliśmy w 4 litery od botów, to uciekłeś z frontu do wroga. Bez honoru.

Ale skończmy to. Bo lepiej wiesz ode mnie, jak mi się na froncie gra :)
 
i tak na koniec, mało mnie interesuje gra w kronice, nie moja bajka, mnie nie bawi murowanie ze stałkami i fejkowanie ludzi których nie potraficie podbić i możesz sobie pisać co chcesz na mój temat tylko to nie zmienia faktu ze bez problemu znajdę sojusz, sami do mnie gracze piszą czy zagram a tu mnie nie ma bo gram tylko na 1 serwie, to nie te czasy by grac na 2-3 jednocześnie
Ale bredzisz Adaśko xd
 

DeletedUser15554

Guest
... złota nie ma, a już snułem wielkie plany postawienia wszędzie murku na full i postawienia tam samych paczek procków - jak to mówią a miało być tak pięknie :(((

ale jako, że mam chwilkę czasu, bo o dziwo nikt mnie nie sprawdza czy sobie gdzieś nie poszedłem (no dobra sprawdza ale to jeszcze 25 minut), to może konkurs na najładniejszą wymianę zdań dzisiaj? Pysio funduje nagrody (musisz :p)

1. El Gato vs Dunker - dyskusja o czymś
2. Pysio vs CHI 4 OS - dyskusja o czymś innym
3. Rybka vs P8GROM - dyskusja o niespełnionej miłości (czyli jeszcze o czymś innym)

wygrana para - dostanie nagrody (fundator ... bo sponsor zabrzmi dziwnie wskazany powyżej)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale skończmy to. Bo lepiej wiesz ode mnie, jak mi się na froncie gra :)

wiem że nie nadajesz się na front, szczególnie wymagający umiejętności gdzie akcje synchro to codzienność
zmieniłem sojusz nie dla cudów a dla gry, nie chce mi się tego powtarzać, na EC byłem w 2 sojuszu który nie ich budował
ciekawa jest ta teoria, bez honoru, uciekłem, tylko to nie ja palikowałem na m65 także zarzut chybiony
zmieniłem sojusz i zrobiłbym to znowu, honoru to nie miały osoby donoszące do supka żeby na łatwości pozabierać mi miasta których nigdy by nie przejęli
 
Do góry