Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Zostawcie Adasia :D

niby czemu mają zostawić? przez długi czas byli wrogami, na retimno ich wyjaśniłem, potem pisali zeby do nich dojść, na pierwszym serwie ogarniałem im dyplomacje itd, na drugim serwie byłem na froncie z ekipą antaresa gdzie z luckiem, wojtasem exem laliśmy ich codziennie
takze nie rozumiem czemu mają zostawić, mają żal że poszedłem do autobotów ale to ich problem
 
A cytuj.
Przecież nie musisz pytać o pozwolenie:p

więcej nie trzeba

a) swój dokładny nick z gry - OsZczepCS
b) dokładny nick z gry osoby typowanej -
** Adasko ** - Nie trzeba kogoś szanować,by stwierdzić, ze okazał się tu najlepszym dopóki grał jedyna osoba, która potrafiła długo zatrzymać futrzaki i trzeba było się ostro namęczyć,by chociaż wbić kolona dlatego nad tym typem nie musiałem długo myśleć.

a jakiś noname będzie mi pisać o słabości :D (to nie o oszczepie zeby nie było)
 
Na synchro niestety mogłem lecieć tylko z 1-2 miast, ale zawsze mój deff leciał już jak kolon wypływał z portu i wiem, kto co robił, bo pisałem z tomjanem i armagedonem, widziałem ruchy i widziałem co stało od razu po wbiciu, a większość to były ich wojska. Też pewnie zależy to od akcji, bo im dalej chyba na północ tym większy miałeś udział :)

Właśnie pytam jeśli nie chodzi o miasta Hatersów to o które?

tomjan ani razu nie leciał z nami na synchro bo spóźniał się na akcje, zaraz zobacze w statach bo na akcje robilismy sojusz
def był głownie od army co nie znaczy ze mojego nie bylo, bo ja swoją pakę birem i ląd trafiałem w sek kolona reszta leciała więcej niż kolon ale bez army prawdopodobnie kolony były by rozbijane mitami

chodziło mi o inne czerwone miasta, na starcie serwa i później
zakładałem paliki na całych czerwonych wyspach i całe te wyspy przemalowałem na niebiesko
sezonom tez miasta zabrałem jak jeszcze grali
 
więcej nie trzeba



a jakiś noname będzie mi pisać o słabości :D (to nie o oszczepie zeby nie było)
Nigdy nie napisałem, że byłeś słabym graczem i nigdy nie napisze.
Może i jednym z najlepszych, ale w Kronice nigdy ci się nie chciało grać za to przeciw wchodziłeś na wyżyny umiejętności.
Do tego charakter robi swoje.Czasem nawet najlepszy gracz nie pasuje do konkretnego sojuszu i tak było w tym przypadku.
O zmianach sojuszy i serwerach gdzie nie grałem nie mi pisać.
 
Nigdy nie napisałem, że byłeś słabym graczem i nigdy nie napisze.
Może i jednym z najlepszych, ale w Kronice nigdy ci się nie chciało grać za to przeciw wchodziłeś na wyżyny umiejętności.
Do tego charakter robi swoje.Czasem nawet najlepszy gracz nie pasuje do konkretnego sojuszu i tak było w tym przypadku.
O zmianach sojuszy i serwerach gdzie nie grałem nie mi pisać.

nie chciało mi się grać na pierwszym serwerze i to mogę przyznać ale to wina położenia miast w centrum, na oroposie byłem na froncie z łowcami na który się przeniosłem bo byłem na innym mało wymagającym i nie powiedziałbym, że tam mi się nie chciało grać, nie pamiętam tylko czy exu bardziej nie ciągnał nas tam na froncie ode mnie, bo lucek czy wojtas to raczej czekali na info od nas czy lecimy
 
Jak ten Gato to koks jakiś
Tylko pls nie rzucaj kamieniami, bo przez 350 stron spamu, 1wszy raz widzę żeby ktoś Ci odpisał, ale w końcu się udało, taka mała dygresja apropo szukania atencji

to do mnie bo nie wiem gdyż na wiele postów ktoś odpisał
co do koksa to nie, może jakbym miał więcej złota od mularda, ja po prostu znam swoje umiejętności i wysoko je cenie
 
*El Gato*
Ja to najbardziej bym chciał, żebyś rozwinął jak to cały front na Helike wyczyściłeś z wrogów. Chodzi o 3 miasta Hatersów, do których głównie synchro robił kto inny czy potem o Sezony jak już równo dostawali od każdego? Chyba, że mi coś umknęło, bo skończyłem tam grę.
Bez złośliwości pytam, bo znam Cię tylko z tego świata i dobrze sobie tam radziłeś, ale myślę że czasem mniej hiperbolizowania swoich zasług i nikt by się nie czepiał.
Zostawić adasko na helike zawsze wspomoże okupacje czy odbijanie
 
Do góry