Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Skoro juz wszyscy sie zgadzamy ze umarł to czas najwyższy pomyslec o pogrzebie,
nie racuje mnie wizja-ktos odpala zlote i zlom sojuszowy,wiec tak naprawde jedna osoba zyskuje
a tak korzysta kazdy kto sie zgłosi xD
 

DeletedUser22975

Guest
Wiec jak mniemam przyjmujecie rękawice?
to pokrótce zasady? chce uniknac potem jakis eventualnych niedomówień.
1.O wydajności naszych serwerów krążą legendy :rolleyes: wiec bez przesadnego synchra,bo moje grepolis zamieni sie w toster i rapki 3h późnej
2.jak będziecie gotowi- to umawiamy sie konkretnego dnia ruchomy,ze macie taka ilosc woja i na drugi dzien kolon(nie bede w domu tracil na to czasu)
3.Chce zeby to bylo starcie sojuszy no i zeby pomarańczki dostały swoja szanse:D (choć zgodnie sojuszem twierdzimy ze wolim mandarynki)
pokrótce pomarańczki nie wspierają Endingow i odwrotnie .Ale od was zalezy czy ja otrzymają :D bo jesli nie zepniecie pośladów zebym ja mial czas na odbudowę zanim sie serwer skończy to jej nie dostana.
te zasady nie podlega negocjacji .pytania to tu bo nie bede po pw latal i każdemu objaśniał z osobna:p
ewentualnie czekam na jakies wasze propozycje jesli akceptujecie challenge.
slociki się skończyły, aby dokończyć rozbiórki na cudaku i szukasz darmowych PW?
Ps. zasady korzystne tylko dla Ciebie hehe, a że serwery padają, i grepo zmieni Ci się w toster jak to napisałeś, to wada czy zaleta? :)

czytając te Twoje zasady rozumiem to tak:
1. Boisz się synchro, być może serwery padną i może być pozamiatane
2. Podboje Ci się pomyliły? Chyba pierwszy jest kolon, potem ruchomy, czy to takie podpuszczanie, na sprawdzenie ilu graczy z ilu miast jest w stanie coś wysłać? (jaka ilość będzie wystarczająca dla Ciebie?)
3. Starcie sojuszy, na nabicie Ci Pw przy odpalonych zmysłach, nie rozumiem jeszcze wpisu o odbudowie wojska do końca serwera, odliczanie się jeszcze nie zaczęło, to jest przynajmniej miesiąc, jest event, który daje darmowe wojo, rozwiniesz ten punkt?
Może wymyślisz challenge z jakimiś konkretnymi zasadami? np. jeden na jeden?? :D
 
To była raczej taka oferta żeby się pobawić przed końcem, moglibyśmy w sumie złomować ludzi żeby nikt z Waszego sojka nie był w top20, ale komu by się chciało.
Cudaków i tak nie odbijecie, jeden grajek próbował wysyłając multum fejków, za karę dostał 1,5k mieczy i teraz siedzi grzecznie.
 
A na luj mi ten kaktus? dochodze na chilku a festynach do 150 miast i finito;p
Zacznij od zrozumienia dlaczego ten swiat umarł bo nie ma cie fizycznej mozliwosci przejsc przez nasze biremy a nie mowiac juz o ladzie 20 min i mam mur,18 wy nawet przez wawki def na taim murze nie przejdziecie jaknysmy go nawet rozrzucili po wszystkich cudacznych miastach chcecie powalczyc? zapraszam po te szaraczki.Wiem ze SSw pierwsze o czym myslalo wchodzac na ten server to kiedy pierwsze zlomowanko taki byl plan na server,ale placz kiedy inni to robili lepiej to juz docinki ze oni sie zlomujaXD wymiekacie to sie zlomujemy.
cudak to byl podpucha nie robilem go sam. Jak widzisz motywator dziala.
podpuszcznie graczy,moja droga ja doskonale wiem jakim wojem dysponujecie pomaranczki sprawdzilem jak zaplikowaliscie kolona kacprkowi
a endy przy okazji kolona nawet dwóch.wiec proponuje rozwiazanie rowne dla wszystkich ja nie ufam wam wy mi skrocie norma.musi byc okupka zeby nikt nie mial kontroli nad miastem:p
chyba ze musisz swoim pikselowym jednostka powiedziec zegnajcie w ostatnich minutach?
 
juz to pomijam kacpi ale wiesz jak to jest tu chcesz sie zabawic to od razu ze chca go okrasc
jak by mi sie chialo to z dwa razy bym was zerował ale juz sie nie wydurniajmy:p
birem waszych nie chce zostanie na wasze upragnione zlomowanko.
no wlasnie event tak wogole zmyslow nie mozna dobrac czy co?
a no i ten toster, dodaj sobie 1000+ wsparc 500+ atakow i jeszcze w miedzy czasie ustaw 100 heroikow:) powodzenia życzę
Nie to nie mam na was parcia skrzyknę z sojusz dostawi sie murek i kto wyjdzie lepiej zalezy od szczęścia.

edit:z tym ruchomym bo chyba nie myslisz ze bede w to walil caly dzien, ja to moge max dla sportu
ale moim zdaniem lepsza perspektywa jest zarobic nawet i 3k niz nie zarobic wcale
 
Ostatnia edycja:
slociki się skończyły, aby dokończyć rozbiórki na cudaku i szukasz darmowych PW?
Ps. zasady korzystne tylko dla Ciebie hehe, a że serwery padają, i grepo zmieni Ci się w toster jak to napisałeś, to wada czy zaleta? :)

czytając te Twoje zasady rozumiem to tak:
1. Boisz się synchro, być może serwery padną i może być pozamiatane
2. Podboje Ci się pomyliły? Chyba pierwszy jest kolon, potem ruchomy, czy to takie podpuszczanie, na sprawdzenie ilu graczy z ilu miast jest w stanie coś wysłać? (jaka ilość będzie wystarczająca dla Ciebie?)
3. Starcie sojuszy, na nabicie Ci Pw przy odpalonych zmysłach, nie rozumiem jeszcze wpisu o odbudowie wojska do końca serwera, odliczanie się jeszcze nie zaczęło, to jest przynajmniej miesiąc, jest event, który daje darmowe wojo, rozwiniesz ten punkt?
Może wymyślisz challenge z jakimiś konkretnymi zasadami? np. jeden na jeden?? :D
a co wy tam leszcze sie spinacie na koniec się budzicie i jedyne co robicie to fejki wysyałacie szkoda że tacy do walki nie byliście jak graliśmy normalnie. :D
teraz najlepsze co możecie zrobić to przemalować się na szaro by ta błazenada sie już skończyła :D
bo jeszcze nie widziałem by czerwoni mnie gdzieś prosili bym dał sobie kolona wstawić :rolleyes:
 
no sam widzisz :D oferujesz przeciwnikowi ze podbustujesz mu staty, ale on woli na transach wyslac na sojusznika bo czerwony nie zarobi chociaz xD nie chca sie dac sprawdzic..zaczynali od zlomowania i na tym skoncza,albo wieza ze jestem cudotworca i 100 paczkami przejde ich ok 1k wioch defa XD
 

DeletedUser32016

Guest
Ale bieda paczka, i mało bonusów. Kiedyś liczyłem ile można zbić max birek na strzała i było to coś koło 1,6k ale to było przed świątyniami
 

DeletedUser17329

Guest
no sam widzisz :D oferujesz przeciwnikowi ze podbustujesz mu staty, ale on woli na transach wyslac na sojusznika bo czerwony nie zarobi chociaz xD nie chca sie dac sprawdzic..zaczynali od zlomowania i na tym skoncza,albo wieza ze jestem cudotworca i 100 paczkami przejde ich ok 1k wioch defa XD
No niestety nie ma z kim się podjąć tej zagwozdki.
A co do złomiarzy to juz ich dawno wybiliście, a największy jest na urlopie w innym soju:p
 
Do góry