Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

No właśnie.a jak jest 50
mając ponad 39 ogni jest możliwośc że zbiją ci kolona (w zależności od % zbijanych jednostek) przy 39 ogniach masz 390 do 170 czyli łacznie 560 ludków co oznacza że przy maksymalnym szczęściu czyli 30% zbijanego woja w zaklęciu masz poniżej 170 ludków czyli nigdy nie zbije ci kolona bo ma za duży udział ludzi w ataku (170 ludków ) więc czar nie moze zbić tylu ludzi, przy większej ilości masz większą szanse że ci zbija bo już czar może zbić ilość ludzi potrzebną do postawienia kolona a przez to że jest to duża część jednostkowo to jest bardzo duża szansa że akurat ci zahaczy o ludzików z kolona i zbiją go.
 
Ładnie wytłumaczył.tylko to są słupki których nie rozumiem.wedlug tej logiki istnieją szanse na zbicie kolona jakieś 20-30 procent .w zależności od szczescia. Którego przy czarach nie widać.a przy atakach widac.a ze swojego doświadczenie.oraz paru bardziej doświadczonych graczy wynika.ze nigdy nie wysyłają ponad 35 ogni.poniewaz kolon padał
Wiec jezeli Pan Gołomp podaje procenty A niektórzy mówią. Że jest to losowe .to o co w tym chodzi
 
Ale ja mam wrazenie, ze tu mozna robic sprytne sztuczki z mieszaniem ogni triem i hydr xd
Raczej nie :) możliwe że z hydrami masz nieco mniejsze prawdopodobnieństwo że walną ci w kolona ale nadal jak przekracza czar ilość woja potrzebną do zbicia kolona to jest szansa że go zbije

Ładnie wytłumaczył.tylko to są słupki których nie rozumiem.wedlug tej logiki istnieją szanse na zbicie kolona jakieś 20-30 procent .w zależności od szczescia. Którego przy czarach nie widać.a przy atakach widac.a ze swojego doświadczenie.oraz paru bardziej doświadczonych graczy wynika.ze nigdy nie wysyłają ponad 35 ogni.poniewaz kolon padał
Wiec jezeli Pan Gołomp podaje procenty A niektórzy mówią. Że jest to losowe .to o co w tym chodzi

Masz losowy procent zbijania czarem od 10% do 30% dlatego jest losowość. Przy 39 ogniach nie ma prawa żeby zbili ci kolona. A masz duże szanse że kolon padnie ponieważ jest sporą jednostką, tak samo jak katapulty, padają zwykle pierwsze z uwagi na to że pojedyncze jednostki katapult zajmują więcej miejsca... W przypadku wysyłania katapek z mitami np. masz mniejsze prawdopodobieństwo że rozwalą ci sporo katapult jednym czarem, chyba że się mylę to mnie poprawcie
 
Do góry