Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
Marta prowadząca koalicje przeciwko nam to mój mokry sen
Zapomnij :) jestem zbyt leniwa na takie wyczyny :) Ja już powinnam odpoczywać sobie na emeryturce grepolisowej jak wielu moich kolegów i koleżanek, z którymi mega dawno temu zaczynałam :) Są nowe siły, nowy potencjał więc niech oni zaczną powodować Twoje mokre sny z powodu, że znowu wbili Ci nowe podburzenia. To i tak lepiej niz na starym systemie budzić sie i widzieć piąchę czerwoną i info, że gdzieś Ci kolona w nocy wpakowali uprzejmi nocni sprinterzy. To dopiero jest emocja. Nowy system to lajcik. Ładujesz na maisto 100 kolonów, 3 k ataków i zawsze któryś Ci wejdzie :) nie dogrywasz wsparć, synchro jest mniej ważne
 

DeletedUser11447

Guest
Akurat u Ciebie bez różnicy który to system, synchro znasz tylko z opowiadań a miasta tak czy siak masz obstawione deffem.
Żal Ci pupcię ściska Kacperku? :)
wracaj na nagidos, za tydzień dominacja, trzeba Cię jeszcze podbić do końca :) zresztą i tak w dominacji można atakować urlopowiczów na wyspach dominacyjnych. Wracaj Kacperku i nie bój nic :) poprzyglądaj się mieścinkom swoich koleżanek i kolegów, ich murkom itd.
 

DeletedUser31779

Guest
Żal Ci pupcię ściska Kacperku? :)
wracaj na nagidos, za tydzień dominacja, trzeba Cię jeszcze podbić do końca :) zresztą i tak w dominacji można atakować urlopowiczów na wyspach dominacyjnych. Wracaj Kacperku i nie bój nic :) poprzyglądaj się mieścinkom swoich koleżanek i kolegów, ich murkom itd.
Marta słońce przeczytaj dokładnie zasadę atakowania urlopowiczów w trakcie dominacji, a potem się wypowiadaj na FO... pls

"
  • Gdy ostateczna walka jest aktywna, wszystkie miasta znajdujące się na ważnych wyspach, należących do sojuszu, który aktywował ten etap, będą mogły być atakowane, nawet w trakcie aktywnego trybu urlopu."
 
Jedyne co możesz mi podbić to puls, swoimi durnymi wpisami.
Już się ostatnio popisalas, jak w 4 wioskach na wyspie miałaś ponad 5k transow na wyspie, tyle było z Niki wojowniczki.
Odszukać screena jak wyglądał Twój temat odnośnie mojego klocka u Ciebie? XD

Można atakować? Mam wrażenie, że nie do końca wiesz, na jakichś zasadach działa to wszystko. Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, może więc warto sięgnąć po inna lekturę niż Biblię.
 

DeletedUser11447

Guest
Masz rację, Biblia to absolutnie moja najbardziej ulubiona lektura. Tobie też ją proponuję.
Ja nie kryję, że w dominację gram pierwszy raz i się po prostu uczę. No ale dobrze, że zwracasz "uprzejmie" uwagę :) dziękuję Ci

a co do bunkierków, to widziałam o wiele większe u Twoich kumpli, więc nie przebijesz
 

DeletedUser11447

Guest
Nawet trudno to skomentować. Po prostu pogubiłes się Kacper, albo wciąż nie odnalazłeś tego, o co w życiu tak naprawdę chodzi. Ja w każdym razie życzę Ci Kacper jak najlepiej. Jak chcesz pogadać to na priv zapraszam.
 

DeletedUser32517

Guest
Ale zobacz że to się wzajemnie nie wyklucza. Analogicznie możesz być katolikiem a krzyżyków w glazurnictwie absolutnie nie uznawać
 

DeletedUser4218

Guest
O jejuuu, jakie Wy tu dyskusje prowadzicie :D

Marta a ja mam pytanie, bo nadal do mnie nie dotarło - swoje miasta podczas akcji naszej (dodam, że akcja nie była skierowana przeciwko Tobie, a na wyznaczone cele, czyli około no nie wiem 50 miast +) - nazywałaś bardzo dziwnie. Coś o braku honoru, banda łysego, hieny itp. I tego zrozumieć nie mogę - gdzie TY brak honoru widzisz w normalnej akcji na czerwone miasta? Jeśli rozpatrujesz to w tych kategoriach, to TY prowadząca nieraz różne akcje na różnych światach tego honoru nie masz za grosz. No weź...
 
Do góry