Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Balkoniki - to, że jesteście patusami wiadomo od zawsze ale to co odwaliliście wczoraj z rada Nocnych po chamskiej akcji waszego gracza polegającej na rzuceniu ochronki i uniemożliwienie rzucenia nereidy na moje miasto .przekroczyło wszelkie granice.
posunęliście się o krok za daleko -tyle w temacie

View attachment 12461 wy i
Koalicja zaraz się rozpadnie lub z Zepką się stanie to samo co na Nagitos będzie krzyżyk użyty XDDDD Obstawiam jednak tę drugą opcje
 
Predi podlizuj się dalej może w końcu zagrasz z Kacperkiem xdddd
A pewne to jest tylko jedno ,że z love spotkamy się w sądzie za ten jego ostatni wyczyn - za co może podziękować temu co to wczoraj kliknoł na czar .
 

DeletedUser29689

Guest
Witam, chciałbym przypomnieć że jeden z moich tytułów to Sędzia Ostateczny etc etc. Więc w razie kłopotów proszę pisać.

I z tą funkcją i moją mocą uniewinniam Wielkiego Olo 69, a Panne/Panią Zeppelin skazuje na prace społeczne które będą polegały na farmieniu wiosek Kacperkowi Lanowi co 10 minut.

Pozdrawiam,
Vari Kruger, Władca Grepolis etc. etc. etc.
 
Predi podlizuj się dalej może w końcu zagrasz z Kacperkiem xdddd
A pewne to jest tylko jedno ,że z love spotkamy się w sądzie za ten jego ostatni wyczyn - za co może podziękować temu co to wczoraj kliknoł na czar .
Proszę tylko nie to, przecież przeprosiłem Kornelia i napisałem, że jestem twoim największym fanem, dałbym Ci wszystko gdybym sam jeszcze coś miał :<
 
Chciałbym tak naprawdę wiedzieć co Tobą kieruje, tak z czystej ciekawości, jak mnie gdzieś nie lubią to się tam nie pcham a Ty jakbyś wiecznie potrzebowała być w centrum uwagi

Taka mała uwaga Olo nie przypominam sobie, żebym zapraszała Cie do rozmowy na dc a tym bardziej na dc Rodos, na, który to osobiście zaprosił mnie Kacperek i jakby nie było weszłam na jego życzenie :)

Za pytanie oczywiście dziękuje bo przypomniało mi czymś o czym przez moment zapomniałam ;) ale zostawię to dla siebie.
Odwdzięczę się tym samym - oczywiście pytania retoryczne.
Co was motywuje ?
- do pisania na fo i innych takich - czyżbyście wiecznie potrzebowali zapewnienia jacy to jesteście cudowni
- co ciągłego obrażania i masowych ataków
I najważniejsze - Co Cię tak bardzo irytuje w mojej osobie ,że jeden atak , jedna uwaga jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi ?
Czego nie akceptujesz w sobie tak bardzo lub jaką cechę charakteru usiłujesz ukryć przed samym sobą ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry