Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Agrest to ja czekam na lepszą ofertę :)

XDDDD

Szkoda że grzybek fragmentami rzuca

Jeżeli miałbym przechodzić do innego sojuszu to oddając miasta swojemu sojuszowi. Nie przeszedłbym nie oddając miast. Może nie będę przypominał ale propozycje padały i zarówno od alfy jak i grzybka traktowałem jako żart i odpowiadałem "dajcie zapke XD"

Serio myślisz że serio traktuję takie coś w stylu "dawaj do nas" albo "dostaniesz miecze i 500 złotych" XDDD

Więc jeżeli grzybak chce to też mogę poszukać ss z rozmów :)

SS z czasów kiedy prawie się zdecydowaliście na odłączenie się od Cyrków (przez veto jednej osoby nie doszło do skutku) i dołączenie do nas? XD
 
Miejsce będzie, ale na oferty czekam.
To mi tutaj 500 złotych proponowaliście... :( A słyszałem że garido kiedyś więcej płacił eh co za czasy :/

Odnosząc się do Pana Hizousty - na tym świecie aby się tak nie denerwować jak wczoraj wolę ze wszystkiego robić sobie żarty biorąc dobry przykład z alfiego bo ten serwer to jeden wielki żart :) Więc proponuję wrócić do dobrych niepełnych ss :D
 
To mi tutaj 500 złotych proponowaliście... :( A słyszałem że garido kiedyś więcej płacił eh co za czasy :/

Odnosząc się do Pana Hizousty - na tym świecie aby się tak nie denerwować jak wczoraj wolę ze wszystkiego robić sobie żarty biorąc dobry przykład z alfiego bo ten serwer to jeden wielki żart :) Więc proponuję wrócić do dobrych niepełnych ss :D

Ale to jest pełny ss, sam z siebie to napisałeś XD
 
Do góry