Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie misiu.
Najlepiej to sie topi rolke, jak lecisz na 1 transu i 2 birkach, wchodzisz kolonem, zaraz po nim 10 gryfów z helką, ale zapominasz cofnąć 2 birki, a co gorsza wróg też z wyspy przebija.
Po czym zapominasz o tych biremkach i po 10h topisz kolona właściciela, bo puścił na 1 ogniku.
I wszystko fajnie, dopóki właściciel puścił swoje kloca tuż przed BW czerwonych, a czerwoni lecą z klocem prosto na BW.

Eh, stare dobre czasy.
 
Miałem nie pisać już na FO, postanowiłem zrobić to ostatni raz na tym serwerze. Brudy były są i będą po obu stronach. To że teraz cyrki zarzucają śpiochom krecenie itd. to tylko hipokryzja. Oczywiście w drugą stronę tak samo. Ale po co drążyć ten temat. Każdy będzie wiedział jak wyglądał ten świat bo to już jest norma. Najważniejsza jest teraz kc jak i mieczyki.

Dzięki za grę Mausik, Agrest, Hizo i Deif. Motywowaliśmy siebie nawzajem, zarywaliśmy nocki aby klepać wojsko, 24/7 pod telefonem bo rupit i Stakan puszczali fejki cały czas albo wymienialiśmy się łaskami. Mimo że wielokrotnie mieliśmy rzucane kłody pod nogi utrzymaliśmy tempo, nabraliśmy dużo doświadczenia i był to fajny test. Dobry serwer, łatwa wygrana (jeśli nie zrobimy błędu) i co najważniejsze dobra zabawa.

Powodzonka na kolejnych światach.
 
Agrest to ja czekam na lepszą ofertę :)
lojalnosc to rzecz swieta pamietaj

View attachment 12769
XDDDD

Szkoda że grzybek fragmentami rzuca

Jeżeli miałbym przechodzić do innego sojuszu to oddając miasta swojemu sojuszowi. Nie przeszedłbym nie oddając miast. Może nie będę przypominał ale propozycje padały i zarówno od alfy jak i grzybka traktowałem jako żart i odpowiadałem "dajcie zapke XD"

Serio myślisz że serio traktuję takie coś w stylu "dawaj do nas" albo "dostaniesz miecze i 500 złotych" XDDD

Więc jeżeli grzybak chce to też mogę poszukać ss z rozmów :)
 
Do góry