Polityka i mapki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24557
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24557

Guest
Co do Piratów to ja słyszałem ale tylko zza ściany i to od psa kolegi wujka czyli siódmej wody po kisielu że piracka banda wspiera Cośki deffem. Czy tam offem. Nie wiem, nie znam się ale tak słyszałem
jest to więcej, niż prawdopodobne, ale info szemrane, to zawsze więcej niż same domysły, także dzięki :D
 
Żadna manipulacja, tylko punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Są sojusze, które podbijają/tracą mniej lub więcej miast względem drugiej strony. Jednak dlaczego nie uznajecie sojuszy z którymi współpracujecie np Los Alcoholos tego nie wiem. Dobra, według waszego rozkładu sił:podboje.png
*Niestety wystąpił jakiś błąd i nie policzyło podbojów Piratów, dlatego dodaje osobno:
pirat.png
 
Przedstawiłeś 3 różne zestawienia które były Wam na rękę bo wszędzie byliście na plus. Szkoda, że nie wstawiłeś tego czwartego bo też jest ciekawe ;)
 
Przedstawiłeś 3 różne zestawienia które były Wam na rękę bo wszędzie byliście na plus. Szkoda, że nie wstawiłeś tego czwartego bo też jest ciekawe ;)
To tylko Perspektywa. Można porównać każdy sojusz osobno, to zawsze Lisy/goryle będą górą w pw, miastach czy topowych graczach. Podboje poszczególnych sojuszy rozkładają się różnie, jednym na plus, a drugim na minus. Mniejsze ekipy wspomagające też odgrywają tu adekwatną rolę. Moim zdaniem grupa Lisów vs koalicja są na zbliżonym poziomie w stosunku jakość/ilość. Także, pozdrawiam fajterów tego świata.
 
Dokładnie, to tylko perspektywa i z mojej to wygląda na manipulowanie statystykami. Dalej nie rozumiem dlaczego same Lisy z Gorylami nie były uwzględnione z całą koalicją. Równie dobrze mogłem wrzucić taka :D
tabelka2.png
Pozdrowienia dla wszystkich fajterów Dionu. Peace yo
 
Do góry