Polityka i mapki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24557
  • Data rozpoczęcia
Słyszałem plotę, że koalicja zbiera siły na ojtam, czyli mogą być w opozycji
Po za tym:
Największy strach wzbudza ojtam.
dlatego sam się ich troszeczkę boję
smiley-emoticons-daumendreh2.gif
 
Players195491
Points79 120 690147 322 324
Cities740613793
TOP100 fighters5344
TOP100 players4454
Conquests217185

LISY
del.gif
GORYLE
del.gif
SIGMA BROSS
del.gif
CośTamPoklikamy
del.gif
Za chwilę ...
del.gif
Armageddon
del.gif
***Piraci Barbossy***
del.gif
Martwa Cisza
del.gif
Leśne Dziki
del.gif
Cośki na wakacjach
del.gif
SIGMA BROSS II
 
1. Karkówka z grilla
- top 1 eko
- top 19 agresor
- top 22 obrona
- top 20 wojownik

Najlepszy sojusz na świecie. Nic dodawać więcej nie trzeba.

2. ojtam
- top 2 eko
- top 17 agresor
- top 15 obrona
- top 16 wojownik

Jedyny sojusz, który nadal opiera się koalicyjnej sigmie na północy świata.
Znakomity i niepowtarzalny sojusz. Pełen werwy i chęci do gry. Stawiają opór znacznie liczniejszemu przeciwnikowi.
Czy atak Sigmy na ojtam był jak strzał w kolano? Czy pozbierają się po topieniu i niesławnych postach na ich temat na FO? Reputacja legła w gruzach...

3. LISY + GORYLE
- top 3 eko
- top 1 agresor
- top 2 obrona
- top 1 wojownik

Co się dzieje z liskami? Przejęcie graczy z byłego .S.P.Q.R. spowolniło wojownicze zapędy tak mocnego sojuszu? Rozbiórki i przenoszenie graczy na nowopowstający front na M46 tez trochę trwa. Czy przed świętami doczekamy się udanej akcji po ich stronie?
A co z zapleczem deff? miało nim być zapewne całe południe ale niestety koalicja pokrzyżowała plany. DO jakiego morza ograniczą się liski? Gdzie powstaną cudaki? Czy przygotowania pod nie idą pełną parą?

4. SIGMA BROSS + SIGMA BROSS II + Za chwilę ... + Armageddon + Martwa Cisza + Leśne Dziki
- top 4 eko
- top 2 agresor
- top 4 obrona
- top 2 wojownik


Jedna z największych ekip pod względem członków w sojuszu na świecie. Twardo utrzymuje się na podium ale nie daje rady wbić na TOP1. Powód? Ktoś coś wie?
Ja stawiam na mała ilość złotników :p
Jeden główny człon SIGMA BROSS i 5 odłamów świadczy o chęci zdominowania przez ilość a nie jakość. Czy to dobre rozwiązanie? Na tą chwilę tak. Czy długo to tak wytrzyma? Przekonamy się.
Czy mają już wybrany skład i miejsce na cudaki? Pewnie tak.
Czy te 6 sojuszy da radę wywalić lisy z topki? Myślę że mają słabe szanse.

A i byłbym zapomniał trzeba pogratulować zabrania kilku miast liskom. Coś się jednak udaje:p

5. CośTamPoklikamy + Cośki na wakacjach + ***Piraci Barbossy***
- top 5 eko
- top 3 agresor
- top 3 obrona
- top 3 wojownik

No co tu powiedzieć o starych wyjadaczach? Grają, topią się, napadają na bunkry i zdobywają miasta. Ostry front z liskami spowodował okopanie się bo obu stronach i teraz tylko szybkie akcje mają szanse powodzenia.
Coś ktoś wie o co chodzi z Coskami na wakacjach? Czyżby zrobili osobny sojusz dla urlopujących się graczy i niewracających już do gry? Jak to będzie? Ferdziu powiedz coś co? :p

mapka:
grep1.JPGgrep2.JPG
 
Ypsi,dzięki za troskę :)
U nas wszystko w najlepszym porządku.

"... Grają, topią się, napadają na bunkry i zdobywają miasta ..." z tym topieniem to Cię chyba ciut poniosło.Było tak,że jakieś dwa tygodnie temu poszło pod wodę kilka offów w tym moje dwa ale żeby o takim zdarzeniu tutaj wspominać ? Nie ma akcji a może i dnia żeby gdzieś ktoś coś nie utopił.

Napadamy na bunkry bo wróg zacny to i obrona solidna.To gra ...jednemu weźmie drugiemu da.
 
"z tym topieniem to Cię chyba ciut poniosło.Było tak,że jakieś dwa tygodnie temu poszło pod wodę kilka offów w tym moje dwa ale żeby o takim zdarzeniu tutaj wspominać ? Nie ma akcji a może i dnia żeby gdzieś ktoś coś nie utopił. "


Ferdziu musiałem dodać troszeczkę emocji do tego opisu, wszyscy wiedzą jak jest :p Chodzi o ogół :p
Niemniej jednak cieszę się, że nie znikacie, walczycie i może jeszcze namieszacie tutaj ale może coś w kierunku Sigmy? :rolleyes:
Taki ładny front byście mieli na m54. Toć oni tam same ognie maja hehe
 
Do góry