Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

Jak tylko wszedłem na ten świat ciągle słyszę jacy Ci Karciarze mocni, że nikt nie ma szans itd
Wiadomo, zorganizowali ładną gromadkę dobrych i bardzo dobrych graczy i są faworytami, ale głownie dlatego, że zaczeli od zagrywki nie fair, choć zgodniej z porąbanym Regulaminem Grepo.
Weszli na świat 2,3 dni posiedzieli zobaczyli, jaki jest układ sił i następnie weszli zorganizowaną Ekipą, gdzieś na zaplecze frontu. Mają teraz 5,6 swoich wysp, na które nikt nie poleci, bo z jednej strony daleko, a z drugiej to tak jakbyś miał w pierwszym tygodniu gry cudaka atakować.

W tej grze - przynajmniej dla mnie - chodzi o to by podbić teren, zająć wyspy i budować Cudaki, a KANCIARZE (w końcu przynajmniej właściwa nazwa) zaczeli gre od zajęcia miejscówki na Cudaku .... brrr

Gdyby weszli i byli rozrzuceni po mapie jak Wyspiarze, Cryminalsi czy jak inne masówki - wtedy mogli by pokazać klasę (i pewnie by to zrobili!), ale po co można iść na łatwiznę ;)

Na całe szczęście są conajmniej dwa soje (COŚKI, Jakieś inny sojusz), w których szeregach też nie brakuje dobrych graczy i przy odpowiedniej dyscyplinie, organizacji oraz innych zagrywkach mogą powalczyć o sprawienie niespodzianki :)
na dionie każdy sojek który dotrwał do zimy użył "strategi" na wejście w 1 kierunku świata, a 2 massówki w centrum zostały sprawnie rozebrane (najlepsi gracze rozeszli się po zorganizowanych sojuszach
 
Ostatnia edycja:
Jaromakos ale o co Ty masz teraz pretensje ? Wyspiarze są pokonywani i zabiera się im miasta w trybie kilka dziennie i kto tu jest winny ?
Ci co zaczeli 2 dni później zadbali o swoich defowców i graczy wolniej rozwijających się a wilki wpuścili między owce ?
Bo tym jesteście, owcami... w Tej grze jeśli nie można pokonać wroga bo jest większy, mocniejszy itp to zawiera się sojusze by zrównoważyć siły, zadbaliście o to ?
To teraz Kanciarze są winni czy Twoje dowództwo ? Pakt z sojuszem który stracił założyciela (Yondi) po 1 dniu od spadku ochronki nie jest dobrym pomysłem :D
 

DeletedUser35635

Guest
Jaromakos ale o co Ty masz teraz pretensje ? Wyspiarze są pokonywani i zabiera się im miasta w trybie kilka dziennie i kto tu jest winny ?
Ci co zaczeli 2 dni później zadbali o swoich defowców i graczy wolniej rozwijających się a wilki wpuścili między owce ?
Bo tym jesteście, owcami... w Tej grze jeśli nie można pokonać wroga bo jest większy, mocniejszy itp to zawiera się sojusze by zrównoważyć siły, zadbaliście o to ?
To teraz Kanciarze są winni czy Twoje dowództwo ? Pakt z sojuszem który stracił założyciela (Yondi) po 1 dniu od spadku ochronki nie jest dobrym pomysłem :D
Wyspiarze nie lepsi koles wyzlocic miasto i 3 dni po spadnięciu ochronki wilk wziął jak swoje
 
Gdyby weszli i byli rozrzuceni po mapie jak Wyspiarze, Cryminalsi czy jak inne masówki
Z całym szacunkiem dla Ubeka, ale ta "strategia" to nic odkrywczego, każdy półidiota, który wie, że jest opcja zapraszania może to zrobić ...

Wyspiarze, Cryminalsi czy inne masowki na przyszlosc niech sobie troche poldiotow zrekrutuja, co zapki obok sojuszu ogarna i nie beda rozrzuceni, nie ma za co :)


Ale zgadzam sie z Toba Jaromakos , tragedia Ci karciarze, ha tfu na takich oszustow!
 
Jaromakos ale o co Ty masz teraz pretensje ? Wyspiarze są pokonywani i zabiera się im miasta w trybie kilka dziennie i kto tu jest winny ?
Ci co zaczeli 2 dni później zadbali o swoich defowców i graczy wolniej rozwijających się a wilki wpuścili między owce ?
Bo tym jesteście, owcami... w Tej grze jeśli nie można pokonać wroga bo jest większy, mocniejszy itp to zawiera się sojusze by zrównoważyć siły, zadbaliście o to ?
To teraz Kanciarze są winni czy Twoje dowództwo ? Pakt z sojuszem który stracił założyciela (Yondi) po 1 dniu od spadku ochronki nie jest dobrym pomysłem :D

Nie chce nikogo obrazić, ani urazić - ale dysponujecie tak mocną ekipą, że gdybyście weszli lekko rozrzuceni po kilkunatu wyspach, a nie 5 czy 6 to i tak zrobilibyście miazgę z (do spólki z innymi mocnymi sojami, oni czyścili by swój fragment mapy, Wy swój i po tym byście wzięli się za łby ;)) tych wszystkich masówek czyli sojuszy takich jak Wyspiarze, Angelsi, Criminalsi i parę jeszcze innych. (oczywiście w tych wymienionych przeze mnie masówkach też jest sporo niezłych czy nawet dobrych graczy, którzy toną dzięki beznadziejnemu zarządzaniu przez swoich liderów i topieniu deffa u noobów).
Tak by było ciekawiej (wg mnie), choć trudno się nie zgodzić tu z wpisem bodajże Duska, że takie myślenie jak moje jest trochę dziaderskie, no ale cóż .... ;)

PS. Nie gram w Wyspiarzach, tylko handluje sobie i to tylko do końca września w innym soju, ale tez nie ma za bardzo czym się chwalić ....ha,ha,ha
 
Ostatnia edycja:
Nie chce nikogo obrazić, ani urazić - ale dysponujecie tak mocną ekipą, że gdybyście weszli lekko rozrzuceni po kilkunatu wyspach, a nie 5 czy 6 to i tak zrobilibyście miazgę z (do spólki z innymi mocnymi sojami, oni czyścili by swój fragment mapy, Wy swój i po tym byście wzięli się za łby ;)) tych wszystkich masówek czyli sojuszy takich jak Wyspiarze, Angelsi, Criminalsi i parę jeszcze innych. (oczywiście w tych wymienionych przeze mnie masówkach też jest sporo niezłych czy nawet dobrych graczy, którzy toną dzięki beznadziejnemu zarządzaniu przez swoich liderów i topieniu deffa u noobów).
Tak by było ciekawiej (wg mnie), choć trudno się nie zgodzić tu z wpisem bodajże Duska, że takie myślenie jak moje jest trochę dziaderskie, no ale cóż .... ;)

PS. Nie gram w Wyspiarzach, tylko handluje sobie i to tylko do końca września w innym soju, ale tez nie ma za bardzo czym się chwalić ....ha,ha,ha
Ale cośki też weszły na 2 albo 3 wyspy, to też oszukują?
 
Do góry