Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.
7zgx4z.png
Zaczynasz mi imponować
 

DeletedUser35635

Guest
Żegnam wszystkich, usuwam konto w grze jak i na forum. Do zobaczenia może kiedyś, w innych grach. Nick będzie ten sam. Pozdro
 

Załączniki

  • Screenshot_20230918_100820_Grepolis.jpg
    Screenshot_20230918_100820_Grepolis.jpg
    826,6 KB · Wyświetlenia: 75

DeletedUser35664

Guest
Ej słuchajcie, bo jak se ustawiam w nazwie miasta czyjś nick. W tym przypadku Pysia i Darka to, to wcale nie znaczy że mamy z nimi pakt i nam miasta budowali.

To bardziej taki symboliczny gest. Hołd dla nickow z którymi kiedyś grałem, wygrywałem lub też po prostu czułem że to spoko ludzie są…

Przepraszam za to nie porozumienie.
 
Ej słuchajcie, bo jak se ustawiam w nazwie miasta czyjś nick. W tym przypadku Pysia i Darka to, to wcale nie znaczy że mamy z nimi pakt i nam miasta budowali.

To bardziej taki symboliczny gest. Hołd dla nickow z którymi kiedyś grałem, wygrywałem lub też po prostu czułem że to spoko ludzie są…

Przepraszam za to nie porozumienie.
Ja myślałem, że to oni pakt, oni hołd, tylko nazwa xd.
 
Ej słuchajcie, bo jak se ustawiam w nazwie miasta czyjś nick. W tym przypadku Pysia i Darka to, to wcale nie znaczy że mamy z nimi pakt i nam miasta budowali.

To bardziej taki symboliczny gest. Hołd dla nickow z którymi kiedyś grałem, wygrywałem lub też po prostu czułem że to spoko ludzie są…

Przepraszam za to nie porozumienie.
Tylko winny się tłumaczy ;)
 

DeletedUser35664

Guest
No dla nie których tak dla mnie, nie.
Sentymenalny jestem.
 

DeletedUser35664

Guest
powiem więcej… to że cośki oddały nam sporo miast też jest podejrzanym… tam jakiś pakcik musiał być.

Te ich rolki to tylko zmyłka była.

Nawiasem mówiąc tak bez żartu już. Cośki wykonały na prawdę cudną robotę z tymi rolkami.
Nie wiem czy sami gracze byli za nie odpowiedzialni czy któryś z radnych ale moim zdaniem genialna robota.
 
Status
Zamknięty.
Do góry