Najnowsze treści autorstwa JINX

1. [Wyjaśnione] Czy to jest tutaj regułą

To jest gra zespołowa. Musisz dołączyć do jakiegoś sojuszu. Nie ma nic przyjemniejszego, niz pomoc sojuszników w trudnej chwili.:) Dobrej zabawy!
  2. Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

No, jeszcze jak!
  3. Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

Królowie mórz pereferyjnych, pogromcy noobów, smutne chłopaczki od xxxtentationa powinni ostrożnie oceniać czyjeś umiejętnosci w grze jak i życie poza nią, gdyż mogą się skompromitować :)
  4. Dyskusja na temat Pucharu Grecji.

Czy to nie jest błąd, że nie ma zmysłow w sklepie? Przy zwykłych grepolympiach były.:confused:
  5. Sytuacja na świecie Olint

Dzięki:)
  6. Sytuacja na świecie Olint

Alpha, skasuj proszę punkt 2. Ostateczny wynik w punktach walki zawdzięczam sojuszowi. Przedstawianie tego jako mój wynik mnie żenuje.
  7. Sytuacja na świecie Olint

Dziś w nocy skończył się serwer, na którym spędziliśmy ponad rok naszego życia. Życia na Olincie. Jakie było? Jak to na grepo - pełne codziennego żmudnego klikania, cotygodniowej upajającej adrenaliny i zawsze ludzi. Najbardziej cenię w tej grze, że rzeczy ważne w realu - status społeczny...
  8. Sytuacja na świecie Olint

Alpfa, to raczej ironia. Stachu uwielbia swój sojusz i jest o nim jak najlepszego zdania.
  9. Sytuacja na świecie Olint

Męstwo? Myślałam, że głupota.:oops:
  10. Sytuacja na świecie Olint

Alpha, pytasz: "Dlaczego, nie mając kompletnie nic do stracenia nawet nie spróbowaliście odbić cudów?" Może dlatego, że gracze obliczyli, że przy tak skonstruowanej grze próba odbicia cudaków by się nie powiodła? A może uznali, że aż tak nie zalezy im na koronkach, żeby podejmowac się z góry...
  11. Problem z logowaniem do aplikacji w anglii

S.G-1:" Nie chodzi o wersję angielską aplikacji tylko ma wybrać serwer angielski ( tam gdzie flaga jest prawy górny róg) i spróbować utworzyć konto dla testu."
  12. Sytuacja na świecie Olint

Według mnie nie chodzi tu o fejki, tylko o kazdy atak. Serwer się zawiesi z powodu zwyczajnych ataków, jesli bedzie ich tak na oko 100-200 w synchro. A u nas przecież z 17 osób ma ponad 200 miast. Czyli żeby nie zostać ukaranym, trzeba nie atakowac.
  13. Swiadome wykorzystanie błędu w grze

Szanowni moderatorzy i twórcy gry, chciałabym się odnieść do ogłoszenia Świadome wykorzystywanie błędu w grze z godziny 7:55 wysłanego przez Grepolis Team 13 marca. Zacytuję fragment, który budzi moje wątpliwości: "... Napotkany błąd powinien zostać zgłoszony przez gracza do Teamu... ... od...
  14. Sytuacja na świecie Olint

Gram w bardzo dobrym sojuszu - organizacja, ludzie, atmosfera. Najbardziej jednak cenię chyba, ze umiemy przegrywać. Kiedy nam się to zdarzało, punktowalismy mocne strony przeciwnika i gratulowalismy zwycięstwa. Jest w tym trochę przewrotnej dumy - tu alpha ma rację.
  15. Sytuacja na świecie Olint

Bardzo dziękuję całej ekipie za włożoną pracę, a intruzorowi i yavusowi za kretywną grę i natchnienie. Najbardziej jednak dziękuję przeciwnikowi za stawiany opór. Respekt.