Najnowsze treści autorstwa JINX

1. Sytuacja na świecie Olint

Rabbi, +1
  2. Sytuacja na świecie Olint

ja nie mogę wejśc na żaden serwer
  3. Sytuacja na świecie Olint

Możecie wejść na grę?
  4. [Nowość] Procentowa ilość jednostek.

A może by twórcy gry przeprowadzili ankietę obrazującą, które opcje premium są wykorzystywane przez graczy? W premium mamy: Zarządcę: Handel - nieporęczny, nie korzystam i nie słyszałam, żeby ktoż to robił. Polecenia - kluczowa w grze opcja premium. Rekrutacja - nieporęczna, nie korzystam i nie...
  5. Sytuacja na świecie Olint

Też będę szczera. Zdziwiłam się. Myslałam Alpha, że pokażesz więcej klasy.
  6. [Wyjaśnione] Problem z codziennymi odznaczeniami

Sprawa wyjaśniona. Temat do zamknięcia.
  7. [Wyjaśnione] Krąg Inkantacji

Dziękuję, będę czekać.
  8. [Wyjaśnione] Krąg Inkantacji

Już połowa października, a zapowiedzi mego ulubionego eventu Krąg Inkantacji nie ma Będzie?
  9. Sytuacja na świecie Olint

Mam upragnioną blaszkę "Zdobywca Świata". Bardzo dziękuję za nią moim wspaniałym sojusznikom. Gra z tak ogarniętym i zgranym zespołem to sama rozkosz. Najbardziej jednak dziękuję przeciwnikom. Co za styl! Jaka moc! Własnie tak wyrównane starcia przynoszą najwięcej niepohamowanej radości na grepo.
  10. Dyskusja na temat Grepolympii.

Ja w tej samej sprawie co mój przedmówca: Według opisu https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Letnia_Grepolympia za erynię +20% powinnam dostać 1242,5 punktów. Natomiast kiedy daje jednostkę do szkolenia, pojawia się napis informujący, że dostaję 1168 punktów, etc. Bardzo proszę o wyjaśnienie...
  11. Sytuacja na świecie Olint

kiker1991, napisałeś poprzednią wiadomość, żeby wszystkich przekonać, jaki honorowy jesteś? Udało Ci się :)
  12. Sytuacja na świecie Olint

Dla Dezerterów na Lapitos bez znaczenia było, co zrobiły Tupty Śpiochom. Miało znaczenie, co zrobiły Śpiochy Dezerterom - skorzystały z okazji i weszły na zaplecze Dezerterów, biorąc miasta od żółwika. Będę mniej mordercą, bo zabiję w odwecie znajomego mordercy? Pokrętna logika. Grepo to...
  13. Sytuacja na świecie Olint

Z ust mi to wyjęłaś Vesna :) "Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy (...) to jest zły uczynek (...). Dobry, to jak Kali zabrać komu krowy."
  14. Dyskusja na temat Grepolympii.

Link do szczegółów o evencie pochodzi z 2017 roku. Rozumiem, że informacje, tam zawarte, obowiązują również w 2019 w najbliższym evencie? Pytam ponieważ jest tam napisane, że "Twój atleta może za darmo brać udział w zawodach raz na 12 godzin", a w ostatniej Grepolympii mógł raz na 24h.
  15. Codzienne odznaczenia cd.

Uważam, że to nie w porządku wobec graczy. Tak czy inaczej dziękuję za próbę.