Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser35664

Guest
Kiedyś były ankiety supportu i każdy gracz miał możliwość wypowiedzenia się...dlaczego ich nie ma skoro te co na FO są złe?
Gdybym zobaczył taką opcje teraz w grze to na prawdę mega bym sie ucieszył.
Większa ilość ludzi miałaby szanse się wypowiedzieć.
Byłaby to wspaniała opcja.
Obawiam się tylko czy aby przypadkiem nie jest na to za późno.
Supek musiałby zacząć działać w tym kierunku a i my odpowiednie zainteresowanie zbudować.
 
Ankiety ankietami, ale to jest firma twór który ma zarabiać a nie tworzyć coś na ostatnią chwilę. Kto prowadzi firmę ten wie że non stop trzeba myśleć do przodu.
Darujmy sobie ankiety lepiej niech składy i koalicje się dobiorą oraz oczekujmy na ustawienia.
 
Ankiety ankietami, ale to jest firma twór który ma zarabiać a nie tworzyć coś na ostatnią chwilę. Kto prowadzi firmę ten wie że non stop trzeba myśleć do przodu.
Darujmy sobie ankiety lepiej niech składy i koalicje się dobiorą oraz oczekujmy na ustawienia.
Czyli to, co pisałem.
Po co mieć jakiekolwiek wymagania albo oczekiwania wobec gry, na którą ludzie wydają swoje pieniądze, lepiej brać to co dają i jeszcze podziękować, że mości panowie pozwalają nam pograć w ich produkcję.
 

DeletedUser35664

Guest
Firma na pewno nie straci na tym jeśli wypuści teraz to czego oczekują gracze nastawieni na wyższy poziom gry.
Obecne oferta światów w mojej opinii do niczego takich graczy nie zachęca. Nie zamierzam poświęcać czasu i środków na jakiś serwer z którego nie płyną żadne większe emocję po za tymi które karzą czekać na wygrany wraz z zejściem ochronek artefakt.
Dla mnie są to nudne poczekalnie gdzie nic się nie dzieję.

Ja sam oczekuję szybkiego serwera z wyłączonymi morale i ustawieniami dedykowanymi nastawionymi na grę off. Jeśli tego nie zobaczę to po prostu na taki serwer nie wejdę. Jak kogoś interesują tego typu serwery jak Mochlos, Hiperborea , Achilless i do diaska kolejne wolne serwery ze sreena, to niech wbija i podbija morza. Powodzenia.
Zrzut ekranu 2023-08-21 o 15.01.40.png

Teraz jest najwyższy czas aby wyjść naprzeciw graczom którzy chcą zagrać wraz ze swoimi ekipami. Myślę że wypuścić raz na dwa lata to czego oczekujemy jako gracze to nie powinien być wielki problem.

Pozdrawiam
Jeszcze Wierny Fan Grepolis oraz szybkich światów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Również wolę szybkie światy minimum 4/4/4 i tego się spodziewam na jesień bo jesień to dobry czas na grę.

Po ostatnich wolnych tegorocznych na bank zrobią szybki bo tak jest od zawsze na zasadzie naprzemienności.

Pozostanie kwestia bonusów i ewentualnie durnych eventów weekendowych jak było pisanie. Część będzie za eventami, a część przeciw. Wielu osobom nudzą się światy na zasadzie samograja, ale są też tacy którzy lubią sobie posiedzieć poklikać i małym kosztem zgarnąć pulę...takie kółko wzajemnej adoracji. FO ostatnio się ożywiło, nieznacznie ale zawsze coś...kiedyś jak były inne zasady to i FO tętniło życiem, obecnie chyba wiadomo co jest tego przyczyną.
 
Firma na pewno nie straci na tym jeśli wypuści teraz to czego oczekują gracze nastawieni na wyższy poziom gry.
Obecne oferta światów w mojej opinii do niczego takich graczy nie zachęca. Nie zamierzam poświęcać czasu i środków na jakiś serwer z którego nie płyną żadne większe emocję po za tymi które karzą czekać na wygrany wraz z zejściem ochronek artefakt.
Dla mnie są to nudne poczekalnie gdzie nic się nie dzieję.

Ja sam oczekuję szybkiego serwera z wyłączonymi morale i ustawieniami dedykowanymi nastawionymi na grę off. Jeśli tego nie zobaczę to po prostu na taki serwer nie wejdę. Jak kogoś interesują tego typu serwery jak Mochlos, Hiperborea , Achilless i do diaska kolejne wolne serwery ze sreena, to niech wbija i podbija morza. Powodzenia.
View attachment 16401

Teraz jest najwyższy czas aby wyjść naprzeciw graczom którzy chcą zagrać wraz ze swoimi ekipami. Myślę że wypuścić raz na dwa lata to czego oczekujemy jako gracze to nie powinien być wielki problem.

Pozdrawiam
Jeszcze Wierny Fan Grepolis oraz szybkich światów.

Zgadzam się z większością wypowiedzi z tym, że X3 to nie są wolne światy. Kiedys byla to maksymalna prędkośc gry przez kilkadziesiat pierwszych serwerow . Bez zadnych ulepszaczy do budowy, eventow jak dzis czy bonusow.Juz o bonusach Olimpu jak na Chani nie mowiac.
X3 z 2023 to jest jak x4 z 2010-2014.
Także proszę się odstosunkowac od tej bardzo przyjemnej prędkości.
 
Zgadzam się z większością wypowiedzi z tym, że X3 to nie są wolne światy. Kiedys byla to maksymalna prędkośc gry przez kilkadziesiat pierwszych serwerow . Bez zadnych ulepszaczy do budowy, eventow jak dzis czy bonusow.Juz o bonusach Olimpu jak na Chani nie mowiac.
X3 z 2023 to jest jak x4 z 2010-2014.
Także proszę się odstosunkowac od tej bardzo przyjemnej prędkości.
Ale ty jesteś mądry Dawid
 
Zgadzam się z większością wypowiedzi z tym, że X3 to nie są wolne światy. Kiedys byla to maksymalna prędkośc gry przez kilkadziesiat pierwszych serwerow . Bez zadnych ulepszaczy do budowy, eventow jak dzis czy bonusow.Juz o bonusach Olimpu jak na Chani nie mowiac.
X3 z 2023 to jest jak x4 z 2010-2014.
Także proszę się odstosunkowac od tej bardzo przyjemnej prędkości.
Wuc
 
A ja się pytam po co była ta ankieta odnośnie bonusu nocnego, skoro szanowni admini wybrali dla nas opcję, która zdobyła najmniejszą liczbę głosów kiedy to opcja 23-7 zdominowała większość głosów
 
  • Zakończenie: Dominacja (szybka)
  • System podboju: Nowy
  • Natychmiastowe ukończenie zlecenia budowy: TAK
  • Wioski z punktami walki: TAK
  • Anty-timing: +/- 10s
  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 5 / 4 / 3
  • Ochrona początkowa: 3 dni
  • Limit członków sojuszu: 40
  • Morale: NIEAKTYWNE
  • Bonus nocny: 23:00 - 06:00
  • Czas kolonizacji: 8 h
  • Czas przejmowania miast: 8h podburzanie + 8h bunt właściwy
  • Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie: TAK
  • Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami rolniczymi: TAK
  • Artefakt: Róg obfitości
  • Bonusy dodatkowe: +15% off kawalerzyści, +15% off satyry, 20% off/deff triremy

Pozdrawiam
 
Do góry