Najnowsze treści autorstwa Malartyna

  1. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    :cool: ;)..
  2. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Czy Ty myślisz, że my wszystko wysłaliśmy??? To też masz słaby tok myślenia... Łódek to tyle utopiliście, że w minucie to były setki.. To nie rozumiem Twojej filozofii, ja gram krótko, jeszcze się uczę, ale widać jesteś lepszy ;) Defem gram? Spójrz w ranking ... Gram dla przyjemności, jak...
  3. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Co Ty porównujesz moje topionko do Waszego hmm? Utopiłam kolony bo były marne z defem i tyle, kupa śmiechu, sami się śmieliśmy, miałeś tylko szczęście, że mogłeś coś łaskami zdziałać bo bym birkami miasto przejęła, a tu mówimy o Głównych Akcjach, a nie jak sobie "ludków rozbijam" tak jak Wy to...
  4. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nie szczycę się tylko śmieję, wiedziałam, że zaraz będziecie jadem pluć, no słaba była moja akcja bo defem Wam po kilkadziesiąt buntów powbijaliśmy :) Cieszcie się cieszcie, ja tu nie mam zamiaru się licytować :P
  5. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Po co kłamiesz? Kilka dni?... Chyba kilka miesięcy... słabiutko, aaaaaaa nieeeeeeee no 2 Potopy były, do 3 razy sztuka ;).. może już zacznijcie bo nie dacie rady później, w sumie marnie to widzę bo i tak nie dacie rady... Szybciej Maniaku te miasta burz bo Ci czasu nie starczy.. A teraz czekam...
  6. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Bo tak powinno się spędzać weekend:) Jedna jedyna porządna akcja z Waszej strony od początku świata to fakt, ale u nas gra już tylko kilka osób,a u Was jeszcze wszyscy i zaraz zaczniecie się licytować, wywyższać itd. ale tak jest i do zobaczenia kiedyś może na innych światach , na których mam...
  7. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    jak nic nie dało? jak mnie potem fejkowaliście cały tydzień, łatwa prowokacja i całym sojuszem fejki puszczaliście na mnie, wojsko marnowaliście, gdzie ja sama jedna na cały wasz sojusz leciałam, i kto jest Mistrzem hmm ? ;D nie wspomnę jak uciekaliście na urlopy..
  8. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Jednak fejki "dały radę" skoro do tej pory je wspominacie i dłuuuuugo jeszcze nie zapomnicie, fajnie, gdybym wiedziała to bym jeszcze bardziej się postarała:cool:
  9. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Płakać nie będę, bo dostarczyliście nam śmiechu co nie miara.. ;P i nie che mi się nawet licytować już i tłumaczyć ;)
  10. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    "Za błędy się płaci?" Ciekawe ile Wy zapłaciliście... Coś Się Wyzłoci ;D
  11. Malartyna

    Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    A to tutaj Czerwoni wylewają swoje gorzkie żale, dają upust emocjom i wyżywają się słownie i graficznie bo inaczej nie dają rady ;) jednak Wy to super jesteście :cool:
Do góry