Najnowsze treści autorstwa szparagus1234

  1. szparagus1234

    [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a) Szparagus1234 b) Chania
  2. szparagus1234

    Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  3. szparagus1234

    Eretria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Każdy ma to na co zasłużył essa
  4. szparagus1234

    Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    Po kliknięciu w grupe miast ta grupa sie nie aktywuje i możesz dalej przeklikać sie na inne miasto nie z grupy. Cofanie miast nie działa. Działa tylko przycisk do przewijania miast do przodu, ale do tyłu nie. Ruchome nie działają nie da sie wkleić bbc na forum ani ruchomych nie widać ich w...
  5. szparagus1234

    [Ulepszenie] Zmiana działania urlopu

    Masz racje, pomyliłem się, miało być na odwrót - mniej urlopu na szybszym serwerze. Bo to jest 21dni jednorazowo okej, to ma to sens. Nie doczytałem dokładnie.
  6. szparagus1234

    [Ulepszenie] Zmiana działania urlopu

    Z jednej strony tak, ale zdrugiej te 21 dni jest na cały rok, może sensowniej było by rozdzielić urlop proporcjonalnie do prędkości świata i włączas urlop tylko na 1 świecie a nie 1 koncie. Bo np tak jak jest teraz ktoś gra na 2 światach jeden na prędkości 5 a drugi na prędkości 3. To na...
  7. szparagus1234

    Bonusy Weekendowe na przyszłym serwerze jesiennym (Nowy system)

    Ja pisałem w kontekście przyszłych światów grepolis nie tylko tego kolejnego (nowego i starego systemu podboju). Na starym systemie gra się cały tydzień nie tylko w weekend. Czasami wystarczą 3h nieuwagi i po mieście, dlatego głośno myślę aby gra była atrakcyjna cały tydzień a nie tylko w weekendy.
  8. szparagus1234

    Zmiana prędkości rozpoczęcia dominacji na serwerze Chimera

    +1 zgadzam sie z prowadzącym dyskusje :D
  9. szparagus1234

    Bonusy Weekendowe na przyszłym serwerze jesiennym (Nowy system)

    Dodam że nie miałem okazji grać na tym serwerze, natomiast po przeczytaniu urodziły mi się dwa potencjalne problemy. Na pewno to jest ciekawe urozmaicenie gry. Pytanie czy ta gra nie przejdzie w tryb gry weekendowy że gra w tygodniu będzie mało sie działo a weekendy będzie młyn (gra przeniesie...
  10. szparagus1234

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    W sumie to troche współczuje, no ale jednocześnie podziwiam
  11. szparagus1234

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    No jak o 3 zauważyłeś że my zbudowaliśmy cudaka i fejkowałeś ludzi to chyba nie spałeś XD? XD zacytuje: Rozumiem, że kacperek pisze o Fuzji, a nie o LD. Wnioskując, że się "nie spociliście" to na luziku sypaliście bez napinania się, a jednak Oszczep wstawał i pilnował o 3 w nocy i nie spał. Z...
  12. szparagus1234

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bez kitu, poszukaj sobie gdzieś tam na ostatnich 10 stronach, ktoś pisał (sorry nie pamiętam nicku), że Oszczep was fejkował Fuzje żebyście skracali, bo LD miało szybciej grobowiec. "Bez spocenia" :tf: :tf:
  13. szparagus1234

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Kacperek raporcik o wygraniu Phari wydrukowany, oprawiony w ramkę i powieszony nad łóżkiem?
  14. szparagus1234

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tylko do tego się odniosę, bo reszta to prawda my byliśmy nie przygotowani na cuda. A z graczami którzy nie chcą choćbym z biczem nad nimi stał i tak niczego się z nimi nie osiągnie. Dla was też plus blokując cudaka bo: po pierwsze mieliśmy lekką przewagę albo byliśmy równo z czasem sypania; po...
  15. szparagus1234

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nikt wam niczego nie zarzuca że byliście gorsi, czy mniej zorganizowani. Wyniki pokazują, że byliście lepsi. Zaangażowanie ludzi było problemem, co Ci da większa organizacja jak komuś sie nie chce? Nie nasypiesz w 25 osób tak samo szybko jak w 50 XD
Do góry