Najnowsze treści autorstwa This Is Karul

  1. This Is Karul

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ale o co chodzi, chyba zmiana warty wyszla na lepsze :rolleyes: Dobra bo sam nakrece glupia dyskusje. P.S. to sie wszystko serio fajnie czyta, trzymajcie tak dalej tempo
  2. This Is Karul

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Relaksy to nie sami swoi, proszę tego nie zapominać, nastąpiła zmiana warty za czasów :P co do serwera oprócz postów i memów, to u nas po prostu został popełniony ogromny błąd organizacyjny. Potencjał na wygraną był ale masówka to masówka, nawet wtedy kiedy się ją dopieści i zaopiekuje. Teraz...
  3. This Is Karul

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Gdzieś na jakieś latające biremy na M54 sie nadziałem u kogoś, nie pamiętam czy Twoje czy DEIF ale wjechałem na chama ze 3 off-ami hahahah
  4. This Is Karul

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Krótko mówiąc
  5. This Is Karul

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Dziękuje za piękny serwer :) Każda ze stron będzie marudzić, że ten to, tamten tamto itd. Wiadomo, swoich się broni nawet w niefajnych sytuacjach albo mało *caugh*caugh* przyjemnym zagrywkach, ale to co tutaj widziało się i działo to była czysta grepolisowa poezja, nawet mnie po tylu latach...
  6. This Is Karul

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    #spiochyniefejkuja
  7. This Is Karul

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    #muremzaKatyko
  8. This Is Karul

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Chyba żeśmy otworzyli niechcąco puszkę Pandory z tymi memami o_O Chociaż trzeba przyznać, że serwer niby nie był taki ciekawy a tutaj materiały na kilka stron
  9. This Is Karul

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ja sprawdzam porty, nie chciałbym na paczke deff-a się nadziać :P
Do góry