Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

To, że zostały popełnione błędy każdy zdaje sobie sprawę. I dotyczy całej koalicji antyśpiochowej. Można przejrzeć całe forum na tym świecie i da się zauważyć jedno. Cokolwiek nie zostaje napisane wybielacie się na potęgę. Wy uważacie, że cokolwiek zrobiliście to jest idealne i tylko opowiadacie na to co robi druga strona. Jesteście dobrzy w grepo. Potraficie odpowiednio pozłocić. Jednak niektóre wypowiedzi nalatują takim samouwielbieniem, że piwo mi się zwraca :)
Samouwielbieniem xD? A przeglądałeś w ogóle to forum i co drugi wpis/mem graczy cyrku XD?
 
Uwazam jedynie, że przespaliście przygotowania do dominacji, a my zapewniając sobie 30+ wioch przewagi prawie zapewniliśmy sobie zwycięstwo (nawet bez tych wioch Krystiana), jeśli nic nieprawdopodobnego się nie wydarzy.

Tu sie zgadzam, mimo tego ze z drugiej strony, dominacja zaskoczyla koalicje. Tu warto glowe spuscic.

Tym bardziej akcja z kretem niepotrzebna, bo byscie wygrali bez tego a smrodu byloby mniej. A to ze ktos kogos pierwszy nazwie hipokryta to nie znaczy ze sam nim nie jest.

A teraz czekam na memy o tym ze dominacja zaskoczyla koalicje #ifyougiveityougottabeabletotakeit
 
Ostatnia edycja:
Tu sie zgadzam, mimo tego ze z drugiej strony, dominacja zaskoczyla koalicje. Tu warto glowe spuscic.

Tym bardziej akcja z kretem niepotrzebna, bo byscie wygrali bez tego a smrodu byloby mniej. A to ze ktos kogos pierwszy nazwie hipokryta to nie znaczy ze sam nim nie jest.

A teraz czekam na memy o tym ze dominacja zaskoczyla koalicje #ifyougiveityougottabeabletotakeit

P.S. Pisanie tu postow jest niesamowicie dla mnie stresujace, 2 na cale 3 moje posty zostaly zbanowane, takze gdyby moje statystyki wzrosly z 66% do 75% to pozdrawiam serdecznie ✌
To powtarzam, to samo można mówić o Waszej akcji z hanym. Tak samo śmierdziała.
Cała różnica w tym, że u nas nikt o to nie przyszedł się na forum od razu wypłakać.
 
[...]chciałem przypomnieć że my swoje pw straciliśmy gdyż nasza poprzednia założycielka gra aktualnie u was :D
To ja tylko przypomnę, że PW nie wędruje za graczami od sojuszu do sojuszu. Pw w rankingu grepolife to są punkty nabite w czasie gdy gracz był w danym sojku. Nie da się go "stracić" przy roszadach i zmianach barw.
Chyba że coś źle zrozumiałem z wypowiedzi. Poprawcie mnie
 
To ja tylko przypomnę, że PW nie wędruje za graczami od sojuszu do sojuszu. Pw w rankingu grepolife to są punkty nabite w czasie gdy gracz był w danym sojku. Nie da się go "stracić" przy roszadach i zmianach barw.
Chyba że coś źle zrozumiałem z wypowiedzi. Poprawcie mnie

PW zostaje w sojuszu, bo tak NU i NZ by prawie nic nie miały. No i złom też nie wlicza się do pw sojuszu XD
 
To powtarzam, to samo można mówić o Waszej akcji z hanym. Tak samo śmierdziała.
Cała różnica w tym, że u nas nikt o to nie przyszedł się na forum od razu wypłakać.

Ja tam nigdzie Ciebie nie wspomnialam w moim poscie ja Tylko o hipokryzji, bo tu sie czesto o tym mowi ;) bylo takie powiedzenie, cos o stole i nozycach...

A tak powaznie, to zobacz kazdy Twoj post to odbijanie paleczki bo mowisz ze to ktos inny cos zrobil, krytykujesz to a potem w zasadzie przyznajesz ze zrobilscie to samo.
 
Ja tam nigdzie Ciebie nie wspomnialam w moim poscie ja Tylko o hipokryzji, bo tu sie czesto o tym mowi ;) bylo takie powiedzenie, cos o stole i nozycach...

A tak powaznie, to zobacz kazdy Twoj post to odbijanie paleczki bo mowisz ze to ktos inny cos zrobil, krytykujesz to a potem w zasadzie przyznajesz ze zrobilscie to samo.
Ten serwer jest jednym z bardziej brudnych i syfiastych serwerów z jakimi do czynienia miałem, ja się z tym zgadzam i w odróżnieniu od wielu tutejszych forumowych pyszałków dumny z niego nie jestem.
Niemniej, jeśli jedna ze stron się tarza się w błocie i chwyta wszystkiego, żeby wygrać, to druga strona ma nie robić nic? Oddać ludziom bez zasad zwycięstwo za darmo?
Krzywe akcje z naszej strony krytykowałem nawet publicznie, tutaj na tym forum, ale zmieniłem do tego podejście, widząc czego się czerwoni chwytają praktycznie od samego początku.
Możesz mi oczywiście zarzucać hipokryzję, ale nie zapomnij, że ja nie twierdzę, że akcja jak z krystianem jest w porządku, nie jest. Tak samo jak masowe fejki czy gruzy. Ale skoro cyrki pierwsze się tego chwyciły i to jeszcze z dumą, to nie można robić za frajera do bicia.

Zresztą o to by relaksów nie gruzować, "bo oni się do tego nie zniżają" też pisałem cały czas i szczerze powiedziawszy tego żałuje.
No jeśli się okazało, że póki to Wy obrywacie i gruz przewagę dałby nam, to jest zły i nieczysty, a jak się rolę odwróciły to nagle nikt nie widzi w tym nic złego, typowe podwójne standardy ;p
 
Ostatnia edycja:
Nie da się napisać bardziej merytorycznie, że komuś już piwka starczy
czyli sugerujesz, że wypiłem tak dużo, że moje wypowiedzi są nielogiczne. jednak poprosiłbym o argumenty dlaczego? czy może skoro napisałem "piwo" to znaczy, ze jestem pijany? nie odniosłeś się do mojej wypowiedzi jak przypuszczam uznając pewnie, że jest ona absurdalna. może podeprzesz to np. cytatami z forum? wtedy możesz być pewny, że przyznam Ci rację (mogłem pewne wypowiedzi ominąć - co sugerowałaby odpowiedź alphahydranoid powyżej).
 
Do góry