Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

  • Rozpoczynający wątek gm1223b
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam!


Moja propozycja nie jest skomplikowana. Chodzi mi o dodanie do gry powiadomienia o ataku na komórkę. Pomysł dostępny byłby tylko w premium (są dwa powody: IG i to, że wtedy gdyby byłoby to za darmo to byłoby za łatwo). Koszty to 200 złotych monet a usługa ważna byłaby 2/3 tygodnie. Polegałaby na tym, że w chwili, gdy jesteśmy poza domem, w pracy, w ogrodzie, na podwórku itd. i nadchodziłby na nas atak, dostawalibyśmy sms - a z informacją o ataku. W skład informacji wchodziłby czas, na jaki atak dojdzie oraz na jakie miasto i którego dnia on zawita pod nasze mury ;). Sądzę, że mogłoby to być przydatne ;) Nie musielibyśmy monitorować non stop sytuacji :D

Liczę na liczne poparcie, i proszę, jeżeli czegoś nie rozumiesz, zapytaj, nie głosuj od razu na NIE!



Opcję uruchamiałoby się w "ustawieniach" gdzie podawałoby się nr tel. Oczywiście sądzę, że byłby on dobrze zabezpieczony :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

nie nie nie nie nie

premka i tak już jest przekoksana, po co ją jeszcze bardziej upgrade'ować...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Na komórkę... dobrze!
Ale za 150 zł monet.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

...serwet Theta lub JOta
...gracze posiadający miast 100, a niektórzy nawet ponad 200
...jeden odważny
...wykupił opcję powiadamiania

...dwa największe sojusze są w stanie wojny.
...na gracza z wykupionym powiadamianiem lecą ataki
...500 dziennie

...500 powiadomień

...skrzynka zapchana
...tyle informacji że jak je spamiętać
...kasa na tę wspaniałą funkcjonalność w błoto

NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

gm1223b pomysł nawet przemyślany ale jakoś mi się nie podoba; )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

A ja myślałem, że szczytem asertywności jest wyjście głodnym od babci, ale to przebiłaś :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Weźmy pod uwagę, że jak idzie 500 ataków w tel. jest opcja usuń wszystko, i ma szansę się przed tymi 500 ataki obronić :eek:


EDIT: I weźmy także pod uwagę to, że to nie jest obowiązkowe, nie musisz tego używać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Noooo i tu się pojawia dość spory, a zarazem cięzki problem. Jak mam na tymże telefonie smsy istotne i mnie niezbędne, bo służy mnie nie tylko do grania, to co robić mam ja, co robić ?
Otóż okazuje się wtedy, że muszę dokonać wielu kliknięć celem usunięcia (już nawet bez czytania) tych wszystkich wiadomości.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

To już bylo i wyszło na nie, więc po co powielać omówione tematy i spamować forum?

Dla mnie to ta koncepcja jest tak słaba iż nawet głosować na Nie nie będę. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Ostry power na początku gry (1-3 miasta), niektórych nie dało by się zaskoczyć dzięki takiemu premium. Jestem na tak! Jestem też za teleportem za premkę, bo i po co pływać jak można zapłacić i od razu na miejsce przefrunąć? Albo kto więcej zapłaci ten wygrał, co wy na to? ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

taka opcja działa w DO że przy premce ma się powiadomienie o atakach(2sms na 30m) ale sądzę że tutaj to nie przejdzie a bynajmniej nie powinno chyba że za 200-300 monet na 2 tyg ale ogólnie wolałbym nie. to nie jest taka gra aby ta opcja lepiej aby się tu nie przyjęła obrońca miałby zbyt wielką przewagę(kolon jakby jechał 12h to pozwalałby na naprawdę dużą przewagę).
 

DeletedUser1359

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Pomysł jest nie do przyjecie. Komórka nie jest do grania w Grepolis, a otrzymanie 500 sms-ów o ataku na polis jest chore. Takie wiadomości na maila to jeszcze rozumiem ale na komórkę absolutnie nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Pomysł jest nie do przyjecie. Komórka nie jest do grania w Grepolis, a otrzymanie 500 sms-ów o ataku na polis jest chore. Takie wiadomości na maila to jeszcze rozumiem ale na komórkę absolutnie nie.

to nawet nie o to chodzi, tylko informowanie sms daje obrońcy zbyt dużą przewagę, ponieważ obrońca wie że został zaatakowany + zna dokładny czas wysłania ataku(a co za tym idzie czas ataku) a to jest zbyt duże wsparcie. jestem na nie. nie w grze typu grepolis
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

(...)nie w grze typu grepolis
a grą jakiego typu jest według Ciebie GP?

Informacja jest jedną z istotniejszych składowych strategi, jeśli uważasz iż grepolis jest grą innego "typu" niż strategie to określ gatunek i podaj przyklady podobnych gier w których Twoim zdaniem take rozwiązania nie są przez Ciebie popierane.

Chcesz narzucić komuś swoje zdanie i jestes w blędzie dlatego Cię o tym uświadamiam.
Zaznaczem też iż Nie zmieniam zdania w temacie i jak dla mnie obecna koncepcja jest słaba i nie zagłosuje na Nie bo takie zaproponowane rozwiązanie według mnie bylo by nie efektywne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

a grą jakiego typu jest według Ciebie GP?

Informacja jest jedną z istotniejszych składowych strategi, jeśli uważasz iż grepolis jest grą innego "typu" niż strategie to określ gatunek i podaj przyklady podobnych gier w których Twoim zdaniem take rozwiązania nie są przez Ciebie popierane.

Chcesz narzucić komuś swoje zdanie i jestes w blędzie dlatego Cię o tym uświadamiam.
Zaznaczem też iż Nie zmieniam zdania w temacie i jak dla mnie obecna koncepcja jest słaba i nie zagłosuje na Nie bo takie zaproponowane rozwiązanie według mnie bylo by nie efektywne.

powiadomienia sms masz w grze desert-operations tylko że tam masz pewne ograniczenia + inne zasady gry(tam się dało żyć bez premki w ostateczności, bo kumpel z soja mógł cię powiadomić o idących atakach a tutaj nie masz takiej możliwości. dodatkowo tam mogłeś w "jednym czasie" wykonać max 5 ataków na 1 gracza[max 3 od ciebie i 2 od kogoś], niektóre tamte rozwiązania były naprawdę cienkie i niezbyt fajne ale powiadomienia sms w grepo według mnie będą idiotyzmem ale myśl sobie co chcesz) tutaj premium dawałoby zbyt dużą przewagę z informacją sms.

ps: miej sobie swoje zdanie mi to lotto(sam próbujesz narzucić mi swoje zdanie i udowodnić że się mylę) więc jeżeli nie zamierzasz swojej wypowiedzi poprzeć argumentami to nie pisz do mnie bo szkoda twojego czasu.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Zadałem Ci pytanie na, które nie odpowiedziałeś.. nie będę dyskutował z kimś kto nie rozumie co się do niego pisze. W tej sytuacji postąpie z Tobą tak jak sam zasugerowałeś i przestane na Ciebie tracić czas, Ty natomiast zaprzestań wywodzić się na tematy w propozycjach gdyż to co piszesz jest absurdalne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Zadałem Ci pytanie na, które nie odpowiedziałeś.. nie będę dyskutował z kimś kto nie rozumie co się do niego pisze. W tej sytuacji postąpie z Tobą tak jak sam zasugerowałeś i przestane na Ciebie tracić czas, Ty natomiast zaprzestań wywodzić się na tematy w propozycjach gdyż to co piszesz jest absurdalne.

odpowiedziałem ci że grepo jest grą dziejącą się w antyku i na innych zasadach nie jak DO które jest "czasu rzeczywistego" i tam to miało jakiś sens tu nie

ps: będę się wypowiadał gdzie chce. a absurdalny to możesz być ty :p
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Ja moge być kim chce, a Ty lepiej nie pisz na tym forum bo jeśli zaczniesz oceniać propozycje bez zrozuienia i argumentacji to bądź pewny, że Ja się zjawie i stane naprzeciw aby pokazać Ci drogę do rozumu. Chcę zostawić tu po sobie ślad (gdyż kiedyś pewnie przestane grać w tą gre typu pseudo strategi) i wychowam Cię synu na mędrca, a Twoja wiedza będzie wielka gdyż zrozumiesz to co nielicznym jest dane zrozumieć i pojąć będziesz mógł nie pojęte. Będziesz świecil przykładem w spoleczeństwie europejsich młodzieńców.
Jesteś gliną którą będę urabiał aż nabierze właściwą formę po to by poprzez Ogień utwardzić nadany Ci kształt.
Wiedza Dla syna:
Informacja to nie Reakcja, jest czynnikiem który może (podkreślam może) wywołać reakcęję.
Czyli uważasz iż w starozytnej grecji nie było telefonów komórkowych i dlatego to co proponuje autor jest nie dla tego "typu gier" (Czytaj grepolis)??? Bo licze że jednoczesnie masz już pojęcie o tym co zawiera ta koncepcja której nie da się niby zbalansować inną propozycją usprawniającą atak, co dla zachowania balansu jest istotne w celu rozwiniecia gry. (a rozwijanie gry jest najwyższym celem-być może nie najważniejszy dla zarabiających)


Ps.
Nadal podkreslam nie popieram propozycji w tej formie aczkolwiek nie zagłusuje na Nie- wdrozenie tego w tej postaci bylo by dość zabawne i śmieszne. (gostek płacacy za skracanie produkcji rydwanów, zapewne podczas konferenscji "bizneshienów" musiał by szybko zarządzić przerwę albo opuścić naradę aby zareagować na dzwoniący co kilka sekund/minut telefon...Buhaha!! )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

200 idących ataków = 200 sms-ów. Nie przejdzie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Ja moge być kim chce, a Ty lepiej nie pisz na tym forum bo jeśli zaczniesz oceniać propozycje bez zrozuienia i argumentacji to bądź pewny, że Ja się zjawie i stane naprzeciw aby pokazać Ci drogę do rozumu. Chcę zostawić tu po sobie ślad (gdyż kiedyś pewnie przestane grać w tą gre typu pseudo strategi) i wychowam Cię synu na mędrca, a Twoja wiedza będzie wielka gdyż zrozumiesz to co nielicznym jest dane zrozumieć i pojąć będziesz mógł nie pojęte. Będziesz świecil przykładem w spoleczeństwie europejsich młodzieńców.
Jesteś gliną którą będę urabiał aż nabierze właściwą formę po to by poprzez Ogień utwardzić nadany Ci kształt.
Wiedza Dla syna:
Informacja to nie Reakcja, jest czynnikiem który może (podkreślam może) wywołać reakcęję.
Czyli uważasz iż w starozytnej grecji nie było telefonów komórkowych i dlatego to co proponuje autor jest nie dla tego "typu gier" (Czytaj grepolis)??? Bo licze że jednoczesnie masz już pojęcie o tym co zawiera ta koncepcja której nie da się niby zbalansować inną propozycją usprawniającą atak, co dla zachowania balansu jest istotne w celu rozwiniecia gry. (a rozwijanie gry jest najwyższym celem-być może nie najważniejszy dla zarabiających)


Ps.
Nadal podkreslam nie popieram propozycji w tej formie aczkolwiek nie zagłusuje na Nie- wdrozenie tego w tej postaci bylo by dość zabawne i śmieszne. (gostek płacacy za skracanie produkcji rydwanów, zapewne podczas konferenscji "bizneshienów" musiał by szybko zarządzić przerwę albo opuścić naradę aby zareagować na dzwoniący co kilka sekund/minut telefon...Buhaha!! )

rozbawiłeś mnie tym, powiem tak próżny twój trud(ale to twój i możesz z nim robić co chcesz, do tej propozycji nie przejdzie). co do twojej interpretacji informacji to się zgodzę tylko jest taki haczyk że mieć informacje, a nie mieć to jest ogromna różnica powinieneś to wiedzieć, a teraz premium i tak daje zbyt duży bonus(looknij sobie Deserta to zrozumiesz o co chodzi, tam nawet bez premki, powiadomień sms, można było grac normalnie a tu obrońca miałby dużą przewagę, zbyt dużą a to że dostaje 200sms to żaden problem można usunąć, choć to byłoby uciążliwe napewno, ps: zdania nie zmienie). a to że nie było wtedy tela to dla mnie nie argument bo można nazwać tą usługę "hermes" i opis w przypadku ataku hermes informuje cię o tym ale i tak jestem przeciw

ps: jak masz czas to opisz na co(w jakiej formie) byś się zgodził na tą opcje powiadomienia sms
 
Status
Zamknięty.
Do góry