Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

  • Rozpoczynający wątek gm1223b
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser8642

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Synu, pominę dogłębną wypowiedź bo musisz sam zrozumieć pewne kwestie, a jesteś już na dobrej drozdze do wiedzy. Mam trochę czasu w przerwach pomiędzy walkami w Populous'a 3, a medytacją jednak nie będę dawał gotowych rozwiązań na, których team może zarobić gdyż jak widać jesteśmy traktowani jak Ćwoki i nie wdraża się ani nawet nie przedstawia się naszych koncepcji. Pisałem już wielokrotnie aby ulepszać grę i rozwijać ją dalej muszą zostać wprowadzone zmiany nie tylko płatne a również takie z których będą mogli korzystać wszyscy zarówno w płaszczyźnie taktycznej jak i organizacyjenej- puki nie zobacze postępu w tematach, które są teraz istotne i zostały już poruszone na tym forum to nie zaproponuje tu nic więcej.

Szkoda tylko, że w palecie moich umiejętności nie ma tworzenia gier bo programowałbym już własną grę, a tak to IG ma brechę ze mnie, że daje im gotowe projekty, których oni jak im się wydaje teraz nie potrzebują. GP bardzo szybko się stażeje (gra jest płytka) za jakiś czas (max rok) większa część graczy będzie znudzona obecnymi rozwiązaniami a produkt króry taci na atrakcyjności traci również popyt, być moze jednak przyciągną naszą uwagę czymś nowym na trzecie urozdiny ale jeśli gra ma się rozwijać tylko pod dyktando jedynie dochodów z premium to i tak nie będą to rozwiązania satysfakcjonujące większość z nas rozsądnie myślących.

Tyle w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Synu, pominę dogłębną wypowiedź bo musisz sam zrozumieć pewne kwestie, a jesteś już na dobrej drozdze do wiedzy. Mam trochę czasu w przerwach pomiędzy walkami w Populous'a 3, a medytacją jednak nie będę dawał gotowych rozwiązań na, których team może zarobić gdyż jak widać jesteśmy traktowani jak Ćwoki i nie wdraża się ani nawet nie przedstawia się naszych koncepcji. Pisałem już wielokrotnie aby ulepszać grę i rozwijać ją dalej muszą zostać wprowadzone zmiany nie tylko płatne a również takie z których będą mogli korzystać wszyscy zarówno w płaszczyźnie taktycznej jak i organizacyjenej- puki nie zobacze postępu w tematach, które są teraz istotne i zostały już poruszone na tym forum to nie zaproponuje tu nic więcej.

Szkoda tylko, że w palecie moich umiejętności nie ma tworzenia gier bo programowałbym już własną grę, a tak to IG ma brechę ze mnie, że daje im gotowe projekty, których oni jak im się wydaje teraz nie potrzebują. GP bardzo szybko się stażeje (gra jest płytka) za jakiś czas (max rok) większa część graczy będzie znudzona obecnymi rozwiązaniami a produkt króry taci na atrakcyjności traci również popyt, być moze jednak przyciągną naszą uwagę czymś nowym na trzecie urozdiny ale jeśli gra ma się rozwijać tylko pod dyktando jedynie dochodów z premium to i tak nie będą to rozwiązania satysfakcjonujące większość z nas rozsądnie myślących.

Tyle w tym temacie.

z tym starzeniem się gry to zgoda zmiany gry są często niewystarczające wystarczy looknąć plemiona. miały swoją świetność ale obecnie za bardzo powielają stare rozwiązania i nic nowego nie wchodzi i tu "tatuś" ma racje takie gry powoli upadają

ps: co do powiadomienia sms(tym bardziej że nie ma lepszej wersji podanej o której można by ewentualnie pogadać) to dalej jestem na nie

pozdro papciu
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Dochodzą ciągle możliwości do premium.Ok ,ktoś chce mieć łatwiejszy przegląd,bez tego da się żyć.Ok ktoś chce mieć te 20% do siły,jak walczy z kimś dobrym to i tak będzie miał problem.Ok ktoś chce mieć szybszych handlarzy i wydobycie łask i surowców,niech ludzie zamieniają złotówki na walutę w grze.Ale skracanie czasu wyrobu wojska ,to już przegięcie.W pewnym momencie przelewa się czara goryczy.Zbierają się do kupy wszystkie możliwości,jakie daje nam płacenie za grę i nagle okazuje się,że premium które pozornie ma być lekkim bonusem i możliwością wsparcia gry,staje się podstawowym wymaganiem.Powiadomienia na telefon? Może od razu będzie robić automatyczne uniki za premium.Idąc tym tropem będzie automatyczna rozbudowa miast i wojska.Zróbmy jeszcze posty na forum na kartki,tfu na premium....

stanowczo na nie
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Powiadomienie o ataku na komórkę - premium

Kto pokrywał by koszty smsów, system musiał by dziennie wysłac nieskończenie wiele takich smsów. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry