Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26033

Guest
Mówisz że nie jestem wojownikiem, dobra, ja się za dobrego gracza nie uważam, ale pisałem Wam zanim mnie przyjeliście że jestem średniak. A do loży przeszedłem bo miałem dosyć grania z "wielkimi" którzy nie umieją obstawić okupki (u wroga) kiedy we dwóch z Sontkiem wbiliśmy tam kolona, tylko dlatego że nie mieliście ruchomego... mieliście info że kolon siedzi, a ruchomy ciężko przez apkę wrzucić... ale trudno tak się gra z noobami.
A co do tego że mnie loża przycisnęła to... hahahahaha i tyle w temacie
 
komedia :D
dziwie się że te 19 osób z Kroniki tutaj zostało zamiast się tutaj skasować i grać na nowym
wam równie brakuje pokory bo Chwyty to nie Kronika a chwalicie się jakbyście Kronikę lali...
jak tak bardzo chcecie pokazać swoje umiejętności to zapraszam na nowy świat, linki wam dam obok Kroniki
 

DeletedUser16311

Guest
"Jeśli grają bez paktów, militarnie będą na plus i wygrają cuda to można powiedzieć że to będzie powtórka:) Cieżko wygrac 2 serwery w taki sam sposób nawet gdyby byly te same ekipy na nich"

"wam równie brakuje pokory bo Chwyty to nie Kronika a chwalicie się jakbyście Kronikę lali..."

Czyli podwójne standardy? Jak wygrają to kronika a jeśli nie to wiadomo że to nie kronika
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser9820

Guest
Zauważ, że tylko z jednego sojuszu gracze pisali coś w stylu "jeden sojusz bije wszystkie na około", "nie ma kogo lać" "zero paktów" itp
 

DeletedUser27580

Guest
Ilu graczy tak pisało? Dwóch? Wiesz ile to jest 2 na tle 100? Podpowiem, 2% :) Dlaczego rozciągacie to na całą resztę? To tak jakbyś warkę radler zrównał ze spirytusem :>
Co do paktów - zostały przyklepane 2 tygodnie temu :D Loża, samotni jeźdzcy, vikingowie i extreme team od samego początku świata są w koalicji przeciwko nam, a ranking pw sojuszy wygląda następująco:

1.WszystkieChwytyDozwolone 13469171

2.*Loża Seniorów* 7503259

3.Vikings 5984533 punktów walki

Chyba widać kto tu się bije, mamy 19k punktów walki mniej niż 2 sojusze które są pod nami w rankingu razem wzięte, jedno odbijanie i się wyrówna. A nie wziąłem pod uwagę drugiego członu naszego sojuszu :>

Jakby ktoś nie miał wglądu a się zaciekawił to proszę, o to mapka :) Jak łatwo się domyśleć żółty to Chwyty a czerwony to koalicja antychwytowa
F5zj3Ca.png


Timek, nie dostałeś wsparcia bo byłeś 6h drogi od większości naszych wiosek, na m54 czy gdzie ty tam siedzisz byłeś tylko ty i twoi koledzy. Jeśli myślisz że ktoś będzie blokował sobie defa na 18h aby cię zadowolić to się nie dziwie, że jesteś jak to sam powiedziałeś "średniak". Było powiedziane, że z podbojami macie się kierować w stronę centrum, nie chcieliście to wasza sprawa.
I mogę wiedzieć skąd bierze się ta radość z podbijania nieaktywnych? :D Ja wam nie wypominam jak to soprano77 po 2 akcji na niego przestał się logować :> Możemy w sumie policzyć ile miast wzięliście wy nam przez ostatni miesiąc a ile my zabraliśmy wam, w ciemno mogę obstawiać, że stosunek będzie podobny jak w przypadku punktów walki, 2:1 na korzyść chwytów :)



Mnie osobiście bawi fakt, że ludzie którzy mają wojnę tylko z jednym sojuszem wypominają nam pakty, samemu jadąc na nich od początku. Rzeszi, to odnośnie podwójnych standardów, już wczoraj ci to pisałem na grze :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
"Jeśli grają bez paktów, militarnie będą na plus i wygrają cuda to można powiedzieć że to będzie powtórka:) Cieżko wygrac 2 serwery w taki sam sposób nawet gdyby byly te same ekipy na nich"

"wam równie brakuje pokory bo Chwyty to nie Kronika a chwalicie się jakbyście Kronikę lali..."

Czyli podwójne standardy? Jak wygrają to kronika a jeśli nie to wiadomo że to nie kronika
smiley_emoticons_hust.gif


Ja tutaj nie widzę bym Chwyty nazwał Kroniką. Nie ma podwójnych standardów ale 19 osób z Kroniki to nie cały sojusz. Widzę że tego nie rozumiesz i szukasz sensacji. To co wcześniej napisałem to były założenia jak ta grupa ma grać bo mieli iść sie pobawić przed startem nowego serwera, jak widać zostali zamiast się skasować. Dla was to dobra informacja ale widać nie szanujecie przeciwnika. Zakładając że te 19 osób by się skasowało to zapewne nie mieli byście co robić bo przeciwnik by znikł. Rzeszi kojarze twój nick, grałeś chyba na Helorusie, szkoda że tam tak nie kozaczyłeś ale zawsze możesz pokazać co potrafisz:) wiesz gdzie szukać Kroniki :p na oroposie:p
Pozdro i prowadzcie dyskusje sami:p
 
Ostatnia edycja:
Ilu graczy tak pisało? Dwóch? Wiesz ile to jest 2 na tle 100? Podpowiem, 2% :) Dlaczego rozciągacie to na całą resztę? To tak jakbyś warkę radler zrównał ze spirytusem :>
Co do paktów - zostały przyklepane 2 tygodnie temu :D Loża, samotni jeźdzcy, vikingowie i extreme team od samego początku świata są w koalicji przeciwko nam, a ranking pw sojuszy wygląda następująco:

1.WszystkieChwytyDozwolone 13469171

2.*Loża Seniorów* 7503259

3.Vikings 5984533 punktów walki

Chyba widać kto tu się bije, mamy 19k punktów walki mniej niż 2 sojusze które są pod nami w rankingu razem wzięte, jedno odbijanie i się wyrówna. A nie wziąłem pod uwagę drugiego członu naszego sojuszu :>

Jakby ktoś nie miał wglądu a się zaciekawił to proszę, o to mapka :) Jak łatwo się domyśleć żółty to Chwyty a czerwony to koalicja antychwytowa
F5zj3Ca.png


Timek, nie dostałeś wsparcia bo byłeś 6h drogi od większości naszych wiosek, na m54 czy gdzie ty tam siedzisz byłeś tylko ty i twoi koledzy. Jeśli myślisz że ktoś będzie blokował sobie defa na 18h aby cię zadowolić to się nie dziwie, że jesteś jak to sam powiedziałeś "średniak". Było powiedziane, że z podbojami macie się kierować w stronę centrum, nie chcieliście to wasza sprawa.
I mogę wiedzieć skąd bierze się ta radość z podbijania nieaktywnych? :D Ja wam nie wypominam jak to soprano77 po 2 akcji na niego przestał się logować :> Możemy w sumie policzyć ile miast wzięliście wy nam przez ostatni miesiąc a ile my zabraliśmy wam, w ciemno mogę obstawiać, że stosunek będzie podobny jak w przypadku punktów walki, 2:1 na korzyść chwytów :)



Mnie osobiście bawi fakt, że ludzie którzy mają wojnę tylko z jednym sojuszem wypominają nam pakty, samemu jadąc na nich od początku. Rzeszi, to odnośnie podwójnych standardów, już wczoraj ci to pisałem na grze :>


Inni mogą wszystko ty nic ;) aa i nie opitalaj się na nowym haha
 

DeletedUser28627

Guest
Z tego co wiem sojusz jest po to żeby pomagać. my do Was wsparcia wysyłać musieliśmy bo później były pretensje
nawet jak szły 18h ale was szlachetne tylki się ruszyć nie chciało mimo że podbijalismy wroga.
I to jest pomoc w sojuszu ?


El devilek jak ty pięknie mówisz od podbijanie nieaktywnych dziwne
Odpalacz stracił 2 miasta --- uciekł na urlop (rozbieracie go sami)
Roberto stracił 3 miasta uciekł na urlop .
Odważniak stracił kolejne 3 miasta zabralismy go z frontu ? czemu ?
dalej ? przez ostatnie 2 tygodnie w 4 osoby wam 15 miast podbilismy ?
Daruj sobie robię z Was Bogów tej gry....gra weryfikuje dużo. ..A na forum każdy się może spinac...
Czy zapraszać na inne światy hahahaha bo co tam jest "jakąś kronika" pfff
Darujcie sobie i tyle ;)
 

DeletedUser27580

Guest
To chyba normalne, że ludzi którzy nie nadają się na front się z niego ściąga nie? I nie miałem zamiaru zrobić z nas bogów gry, pokazałem ci tylko cyferki które wyświetlają się w rankingu :>
 
Daruj sobie robię z Was Bogów tej gry....gra weryfikuje dużo. ..A na forum każdy się może spinac...
Czy zapraszać na inne światy hahahaha bo co tam jest "jakąś kronika" pfff
Darujcie sobie i tyle ;)

Skoro twierdzisz że lejecie "Kronikę" to chyba wypadało by wejść na Oropos i to pokazać gdyż tam gra Kronika w pełnym składzie (brakuje 3 osób). Tutaj gra zupełnie inny sojusz i nie wszyscy jak widać nadawali się na front co napisał Devilek. Nie dali rady to tracili miasta czy tam zostali rozebrani.

To chyba normalne, że ludzi którzy nie nadają się na front się z niego ściąga nie? I nie miałem zamiaru zrobić z nas bogów gry, pokazałem ci tylko cyferki które wyświetlają się w rankingu :>

Daj mi znać jak tam wam leci na pw w grze na oroposie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser28627

Guest
Skoro twierdzisz że lejecie "Kronikę" to chyba wypadało by wejść na Oporos i to pokazać gdyż tam gra Kronika w pełnym składzie (brakuje 3 osób). Tutaj gra zupełnie inny sojusz i nie wszyscy jak widać nadawali się na front co napisał Devilek. Nie dali rady to tracili miasta czy tam zostali rozebrani.

El gato.Ja nie wierzę. skończ z tą kronika i zapraszaniem na inne światy podniecasz się jakbyś nie wiem co widział. to jest myonia !!! nie obchodzi mnie kto gdzie gra itp.

El devilek ale to nie pisz ze rozbieramy graczy nie aktywnych !!! moim zdaniem lepiej zakończyć ta bezsensowna wymianę zdań.
 

DeletedUser16311

Guest
El Devilek


Cyferki cyferkami :) poza tym że one nie grają to mój sojusz został założony najpóźniej więc i pw musieliśmy gonić od początku powstania. Koalicja została zawarta dwa miesiące po starcie serwera czyli nie od początku. Zresztą Wasze wpisy (czyli tych dwóch osób jak mówisz sprawdzać nie będę) dla mnie były opinią Waszego sojuszu bo innych wpisów zaprzeczających nie widziałem. Teraz jest prostowanie dopiero? ;p No i nie do pomyślenia dla Was były te 2 miesiące temu pakty, teraz jak widać szukacie pomocy, inne sojusze już są dobre?

Nie wiesz z iloma sojuszami walczymy a mówisz że mamy jednego wroga Was (w 2 sojuszach) co oznacza że mało wiesz po prostu :). Mieliście zakasować cały serwer to ja tylko się staram żeby nie było za łatwo i czekam jak Wam to wyjdzie, pragnę abyście mieli po prostu jakiegoś godnego przeciwnika. Przykre że dalej nie potraficie tego przyznać :/.

@ El Gato

Nie nazwałeś Kroniką ale powiedziałeś to co cytowałem, przeczytaj raz jeszcze co piszesz :D. Skoro sojusz ma zrobić powtórkę z Helorusa to musi być ten sam sojusz. Ciężko zrobić powtórkę innym sojuszem :D. Widać pomyliłeś się pisząc. Więc napisałem co zrozumiałem z Twojej wypowiedzi i powtórzę: jak wygrają to wygrała kronika jak nie wygrają to znaczy że przegrały chwytaki. Ale teraz już wszystko jest jasne jak napisałeś: Kronika tu nie gra. I spoko :D. Znam teraz Twoje zdanie. Czy wygrają czy nie to nie kronika więc powtórki z Helorusa na Myoni być już nie może.

Na Helorusie nie grałem (tylko sie zalogowałem). Ciebie w ogóle nie kojarzę, no i dziękuje za te zapraszanie na inne światy ale sam wybieram serwer który mi pasuje ustawieniami :)

Tak brylujesz w tym temacie, grasz tu?

@ ogólnie

Co do szacunku to ja szanuję przeciwnika. Dlatego się staram dobrze grac jak i dbać o sojusz czy koalicje. Jak inaczej mam okazać szacunek niż walcząc najlepiej jak potrafię o naszą pozycje? Ale co do tych tak lubianych przez nas podwójnych standardów gdzie ten szacunek z drugiej strony? Gdzie Wszystkie chwyty dozwolone po wypowiedzi 2% ich sojuszu w końcu sprostowali te no nie oszukumy sie obraźliwe słowa skierowane do całego serwera? Moim zdaniem potrzeba było pomocy to i się śpiewka zmieniła.
 
Dziwne wyciągasz wnioski, skoro zauważyłeś że nikt od nas tu nie piszę że gra Kronika to czemu pojawiły się wpisy że lejecie (lub ktoś) Kronikę ? Nie wiem też czemu uparliście się o jakieś standardy, jeśli chodzi o styl gry to być może jakieś mamy ale o nich tutaj nie będę pisać. Nie gram na tym serwerze i mam inny nick w grze niż na forum. Gram na Oroposie a na helorusie wegetacja i pilnowanie (dogladanie) cudaków. Ja bryluje? Nie sądzę bo to nie ja tutaj wypisuje jakieś brednie dot. Kroniki, potwierdziłem wam że są tutaj gracze ale to zupełnie inny sojusz. Jeśli wygra to dobrze i powtórzą "nasz" sukces jeśli nie to trudno. Nikt tu nie zamierzał przychodzić z zamiarem poważnej gry a wy chyba bierzecie te podboje za bardzo do siebie. Czemu zapraszałem na nowy świat? Bo tam gra Kronika:) Nie wiem co piszą do was gracze z chwytów ale kontakt mam ze wszystkimi (z kroniki) bo z nimi gram na nowym, na tsie czasem tez coś o myoni wspominają :p to takie małe info dla ciebie byś nie myslal ze pisze tu nie znajac zupelnie sytuacji. Ja skupiam sie tylko na oporosie a tutaj zajrzalem tylko z ciekawosci i zaprzeczylem 1 postowi. Reszta dyskusji wgl nie powinna sie pojawic.

btw Legia 1-0 ze Sportingiem
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16311

Guest
Nie wiem czemu dziwne wnioski .. zresztą nie rozmawiam z ludźmi co zaprzeczają sobie w kolejnych postach :), teraz nawet w jednym haha już wiem czemu nie warto tu pisać :D
Jak podbijamy miasto gracza co był w kronice ( bo tu jej nie ma) to nie leje kroniki tylko gracza który w niej był? Jeśli wygrają to zapracują na swój sukces nie Wasz ;p Bo to nie kronika, juz to ustaliliśmy, ech ciężko się z Toba "rozmawia". Oczywiście powinien pojawić się tylko Twój 1 wpis i cisza powinna dalej być ;p

moze devilek mi coś odpisze ciekawego jak kiedyś wejdzie. On chociaż tu gra.
 
Kręcisz i przekręcasz moje słowa. Nie będę się tutaj wypowiadać. Co do podbojów to podbijasz miasta sojuszowi Wszystkie Chwyty Dozwolone a nie Kronice i nie przekręcaj słów. Wygraną skomentowałem słowami "Jak wygrają to dobrze bo powtórzą nasz sukces" nasz czyli Kroniki to wszystko. Nie napisałem że wygrają jako kronika. Pozdro
 

DeletedUser16311

Guest
To nie jest przekręcanie tylko czytanie ze zrozumieniem ;p polecam.

Czyli miałem rację według Ciebie jak wygrają powtórzą sukces kroniki a jak przegrają to chwytaki i po co ta dyskusja....
 

DeletedUser27580

Guest
Oj Rzeszi :D
"poza tym że one nie grają to mój sojusz został założony najpóźniej więc i pw musieliśmy gonić od początku powstania" - i co, na początku świata nie atakowałeś nikogo? Czy twoi gracze będący w innych sojuszach czekali na powstanie Vikings?
"wpisy dwóch osób" - ja bym na FO wgl nie zajrzał gdybyś mi nie powiedział, że coś tu się dzieje, zaprzeczyłem bo mnie tu ściągnąłeś, jak dla mnie kiedy będziemy kończyć świat sojusz może nazywać się słupy, żebym mógł mówić że słupy was ograły :D
Pakty - czy najsilniejszy musi od samego początku szukać paktów? Czy raczej to te słabsze sojusze powinny się zorganizować przeciwko niemu? My mamy o tyle mocną pozycję, że mogliśmy poczekać na rozwój wydarzeń i wyklarowanie się sytuacji przed zawieraniem sojuszy. Strasznie was boli ten nasz pakt, wg mnie poczuliście się trochę i teraz nie możecie się pogodzić z tym, że walka 4 vs 1 zamieniła się na walkę 4 vs 3.

Co do waszych wojen, widać to w statystykach sojuszu. Ludzie też swoje gadają :)

A co do szacunku to osobiście szanuję z twojego sojuszu Ciebie i trochę madmartexa, chociaż spam surki po 100 nie zasługuje na szacunek :D Inni nie wykazali się niczym, sbgizies czasem zrobi synchro jakieś przyzwoite ale osoba co gra bez apki od 24 wg mnie do tej gry się nie nadaje.
 

DeletedUser16311

Guest
No chyba czegoś nie wiem w takim razie, pw jak zmieniam sojusz nie przechodzą dalej ze mną. Więc na odwrót mowie że atakowaliśmy i że te parę pw nam uciekło, niewiele pewnie patrząc że początek serwera ale zawsze. Zresztą to jak pisałem tylko cyferki.

"wpisy dwóch osób" to cytujesz sam siebie, no rozmawialiśmy to powiedziałem że odświeża się temat.

Nic mnie nie boli tylko ze teraz zmieniliście śpiewkę bo dwa miesiące temu nikt Wam miał nie podskoczyć i wyrażaliście się z pogardą wręcz o reszcie serwera. teraz już nie możecie tak mówić bo musicie grać z częścią. Wypadałoby wziąć odpowiedzialność za tamte słowa i się z nich jakoś wycofać a nie przeź z zarzutami w zaparte co nas niby boli etc ;p

Nie wiem co "ludzie gadają" niech Ci ludzie do mnie napiszą, wojny mamy takie jakich przeciwników.


Co do szacunku to co mam powiedzieć o Waszych graczach, kilku znam i bardzo szanuje a większość pisze do mnie z groźbami a potem nagle na urlopach się znajdują. Z aktywnością bywa różnie ale cały czas staramy się poprawiać :D
 
Do góry