1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Myonia

Dyskusja w 'Myonia' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 15. Sie 2016.

Poleć tę stronę

1. bubuszeq

bubuszeq

Docenione treści:
    0
    Rzeszi piszesz tu takie cuda niewidy że jak to czytam to mi sie humor poprawia żalisz sie jak mały dzieciak nie przesadzaj z tą zdradą bo to nie jest tak do końca co z Ciebie za dowódca skoro po połączeniu sie loży z nami 3/4 twojego soja przestało grać albo walło szaraki może gdybyś miał lepszy przekaz i ludzi zmobilizował do gry to my byśmy nie zdobyli tej "łatwej koronki" jak to nazwałeś.....
    Zapamiętaj porażka jest częścią tej gry a przegrywać trzeba umieć :)

2. rzeszi

rzeszi

Docenione treści:
    5
    bubuszeq
    to napisałem po Waszej wygranej: "...to chyba odpowiedni moment aby Wam podziękować za rozrywkę i walkę, jesteście co by nie mówić solidnym przeciwnikiem :D. Mówię o graczach Wszystkie chwyty dozwolone bo tylko z nimi miałem okazję graniczyć."

Nie wiem jak inaczej miałem Wam okazać szacunek za wspólną grę... i zanim dasz rady może warto przeczytać posty już napisane :)
    A zdrada to zdrada, ta jest akurat oczywista :D

wojtas.
    "a gdybym wiedział że któraś ze stron czy to my czy oni ma niecne plany w kierunku do drugiej strony to od razu zrywam takie rozmowy ."
    Czyli zerwanie koalicji przez loże i przejście do wroga planowane od 2 miesięcy nie uważasz za niecne plany? bardzo ciekawe podejście do zagadnienia uczciwości :D rozumiem że Wy jako chwyty się zgodziliście (sam zysk) ale jak poza farmazonami bronić zachowania loży? My byliśmy juz wtedy dogadani z nimi, dołączyliśmy do ich koalicji przeciwko Wam to i chyba mogliśmy oczekiwać tej wspomnianej uczciwości :)

Sprawa z rozwalaniem waszych cudów zaczęła się długo po ich wstąpieniu do Was i była przede mną do końca trzymana w tajemnicy bo jak to napisał wredny miś: jakby mi powiedział to pewnie zaraz mass by leciał do waszego sojuszu, co bym zrobił jakbym wiedział wcześniej nie wiem. Myślę że bym Wam nie powiedział po tym numerze jaki wycięliście Nam razem z lożą i w sumie jak już wiedziałem że coś planują to nie pisałem. Poza tym ja od początku jak się dowiedziałem twierdziłem że to tylko taka gadka loży bo co zrozumiałe już im w nic nie wierzyłem i miałem rację. Pokazuje to w mojej ocenie poziom tego sojuszu a że ich bronisz zrozumiałe, pomogli Wam i ciagle macie częśc ich graczy.
    Ja od początku starałem się zachowywać fair, jak np el devilek ma tyle uczciwości to sam może powiedzieć o jakich sprawach do niego pisałem że tłumaczyłem nawet topowemu graczowi Waszego sojuszu że pewnych numerów się nie wycina ( z szacunku nie pisze nicka tego gracza).

Można mi zarzucać rozżalenie, dziecinadę co tylko chcecie Wasze prawo ale ja mówię tylko o faktach. Chwyty wygrały brawo Wy. Loża wystawiła dlatego poszło Wam dużo łatwiej i kij im w oko za to.

Co do języka wolę bez "poprawności politycznej" jak to określił Krukor :D

Ostatnio edytowane: 7. Lip 2017
  3. wojtas.

wojtas.

Docenione treści:
    8
    to zdanie wyrwałeś z kontekstu w którym mi chodziło o nasze rozmowy o budowaniu cudów .

Nie wiem jakie były wasze ustalenia dla tego nie bedę stawiał żadnych zarzutów ,jedyne co mi się nie podoba to to że albo rozmawiamy jak dorośli ludzie albo "bierzemy zabawki i idziemy się pobawić do piasku"
    Przynajmniej ja nie wyobrażam sobie że ustalam z kimś coś a na boku planuję jak mu wbić nóż w plecy ,takiej dwulicowości nie trawię.Lepiej powiedzieć cmoknij się i tyle a nie zgarnąć co zgarnąć i potem udawać bohatera ze specjalnie się knuło taki plan.
    Tak jak napisałem to jest gra strategiczna i i nikt nikomu nie broni ze sobą rozmawiać a co jest zdradą a co nie to niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie.

Akurat krukor nigdy "poprawnością polityczna" nie grzeszył a i słowo zdrada również nie jest mu obca ,więc się nie dziwię że tak stawia sprawy .

4. Cressy

Cressy

Docenione treści:
    1
    Czytam to i czytam i już mam mętlik w głowie. Kto kogo zdradził? Bo nie bardzo kapuję. Z wypowiedzi wynika, że Loża kumplowała się z Vikingami, a potem pokazała Vikingom wyprostowany, środkowy palec i zakumplowała się z Chwytami. Tak? Jak już, Dzięki Chwytom, zdobyła koronkę to dla odmiany pokazała ten środkowy palec Chwytom. Tak?
    Jeśli jest tak jak piszę to nie rozumiem czemu rzeszi nazywa Chwyty świniami i zdrajcami. Przecież to nie oni zdradzili Was tylko Loża. Nie wśród Chwytów należy szukać świnie. Zły adres, rzeszi.

5. Krukor

Krukor

Docenione treści:
    4
    wojtas.
    no jak wybitny gracz roku mnie wzywa do tablicy to trzeba się stawić :)

tak panie wojtas, tak się dziwnie składa, że byłem parę razy w pobliżu tej "elyty", więc chyba się nie dziwisz, że słowo zdrada nie jest mi obca, byłem w pobliżu tej "elyty" gdzie włamy na konto też nie były czymś dziwnym,
    a swoją drogą jak coś Krukor nie tak, to sugerujesz u Krukora zdradę, a w Waszym wykonaniu jest to już tylko strategia ? zastanów się,

ale oki, masz rację, nigdy nie byłem "poprawny politycznie', przy odrobinie dobrej woli można to również nazwać strategią :)

a jeśli chodzi o personalia to nie krytykuję kogoś konkretnego, raczej sytuację niż osobę,
    z zasady doceniam poziom graczy, ich elokwencję, ich poziom intelektualny i wiem, że w moich wypowiedziach znajdą coś dla siebie :)

jak zawsze z szacunkiem
    pozdrawiam
    Krukor

Ostatnio edytowane: 9. Lip 2017
  6. Krukor

Krukor

Docenione treści:
    4
    wojtas.
    zastanawiam się nad jednym, dlaczego wróciłeś do mojej skromnej osoby,
    ja napisałem o Was coś co powinno zamknąć pewien temat, napisałem mianowicie, że Chwyty się określiły jasno, zrobią wszystko aby zdobyć Cudaki, czy to w taki czy inny sposób, czy to się komuś podoba czy nie, no i oki, przynajmniej wiadomo z kim ma się do czynienia, ktoś da się zmanipulować to niech z nimi gra,

tutaj nie komentowałbym nic, gdybym jednak tutaj trochę nie pograł, oraz może przede wszystkim, że grałem z paroma osobami wcześniej,
    no i generalnie mój przekaz, że pewnych spraw się nie robi, odnosił się do tych osób, po prostu zrozumiałem, że trochę źle ich oceniałem i, że z nimi już nie zagram,
    z zasady nie komentuję gry na FO, wystarczy popatrzeć kiedy się na FO zarejestrowałem i ile mam wpisów,

natomiast Twoje nawiązanie do mnie wskazuje na to, że nie tak do końca Loża tylko sobie ręce upaprała, coś kogoś gryzie, ale cóż,
    nie ma sensu w to dalej wchodzić,
    nie gram, raczej grać nie będę, może kiedyś pogram dla zabicia czasu więc nie ma co dalej kruszyć kopii,

pozdrawiam
    Krukor

7. wojtas.

wojtas.

Docenione treści:
    8
    ja się zawsze staram pisać "poprawnie politycznie" bo nie o to chodzi w tej grze zeby kogoś obrażać.
    Wymieniłem ciebie dla tego ze odniosłeś się do tej sytuacji ,więc dałem tylko porównanie nie powinno się stawiać komuś zarzutów skoro w tej gestii mamy nieczyste sumienie.Nie mozna twierdzić ze cos jest zdradą a coś nie jeżeli nie jest się od początku w temacie.
    Według takiego toku myślenia wszystko co zrobimy na początku gry wiąże nam ręce i potem robiąc cokolwiek ,zmieniać sojusz,tworzyć nowe koalicje,itp to wszystko jest zdrada ?????? Gra na tym polega zeby walczyć ,zmieniać fronty ,paktować ale uprzedzić o tym naszego bylego koalicjanta że wypowiadamy taki układ.
    Moim zdanie zdrada jest wtedy gdy wbija się nóż w plecy swoim kolegom nic im nie mówiąc np jak zrobil to miś.Przejał miasta na cudach bo usilnie zabiegał a potem wpuścił tam wroga .

Ps.
    Dokladniej miałem na myśli Świat Troja gdzie byłeś z nami w sojuszu i nagle bez słowa odszedłeś z kilkoma graczami i zaczęliście atakować nasze cudaki i graczy z którymi prędzej grałeś.

8. Krukor

Krukor

Docenione treści:
    4
    wojtas.

Troja - jak odszedłem od Was, a byłem tam dosyć krótko, to o ile mnie pamięć nie myli, nikt na Troi nie budował jeszcze cudaków, więc mówienie, że odszedłem i zacząłem atakować Wasze Cudaki jest grubą nadinterpretacją, owszem atakowałem, ale grubo później, sugerujesz ni mniej ni więcej, że Krukor posiadł pewną wiedzę o Waszych cudakach, odszedł czyli zdradził,
    no cóż, jak sam to potwierdziłeś, Krukor nie używa "poprawnego politycznie języka" więc wojtas. jesteś po prostu kłamcą, nie człowiekiem mylącym się, po prostu kłamcą,

a co do słów, że odszedłem bez słowa, też nie tak, wyraźnie na forum sojuszu pisałem co jest nie tak, co mi się nie podoba, dlaczego się jedzie po członkach sojuszu zamiast im pomagać, to ja będąc ok. 1 miesiąca pomagałem w potrzebie Waszym starym członkom, a Wy dyskutowaliście czy ich pojechać czy nie, czy ich rozebrać czy nie, takich nazwijmy to słabszych graczy, zgadzam się, że lepiej nie mieć ich w sojuszu, ale sposób rozstania z nimi to już dla Was za wysokie progi, oczywiście w myśl poprawności politycznej wg Krukora :)
    odszedłem sam, potem ktoś nie wytrzymał i odszedł również, to tyle w tym temacie,
    ale to Wasza sprawa jak postępujecie, natomiast nie tylko Wasza czy też Twoja mówienie nieprawdy, przynajmniej jeżeli mnie to dotyczy :),

inne sprawy - wojtas.
    zdrada itp. ubierasz pewne wydarzenia, moje słowa, w nieprawidłową interpretację, jak jej nie rozumiesz to zapytaj zamiast komentować, język podobno do Kijowa zaprowadzi :),
    w jednej i drugiej sprawie używasz nadużycia, w sprawie Troi po prostu kłamiesz, ale to jakby jest usprawiedliwione, przynajmniej wg Ciebie, więc kłamać można do woli,

natomiast tutaj, na tym świecie, mój zarzut co do moich byłych znajomych z którymi kiedyś grałem, zarzut, że pewnych spraw się nie robi, ubrałeś w dziwny komentarz, że to w takim razie jak się od początku zmienia sojusze, koalicje to sugerujesz, że ja to nazywam zdradą, otóż nie, Ty doskonale wiesz co ja mam na myśli, doceniam Cię i wiem, że Ty wiesz :)
    ale manipulujesz, ja to co się dzieje na początku również wyobraź sobie nazywam pewną strategią, tyle, że w odróżnieniu od Ciebie, pod warunkiem, że nie jest oparta na kłamstwie,
    natomiast jeżeli dochodzi do momentu kiedy nadchodzi czas cudaków i wtedy robi się dziwne wolty to dla mnie jest zdrada, jeżeli jeszcze ktoś odszedłby do jakiejś nowej opcji to jeszcze oki, ale jeżeli ktoś odchodzi do opcji która 5 minut temu uznawana była za nieprzyjaciela to dla mnie jest zdrada,

ale wojtas. jeszcze raz, Ty wiesz doskonale co mam na myśli, gorzej, że nie wiedzą Ci co ze mną grali i to jest moja porażka, tak przegrałem, nie grę, przegrałem znacznie coś bardziej ważnego, ale cóż, kiedyś jeszcze różnym opcjom pokibicuję,

pozdrawiam
    Krukor
    :)

9. El Devilek

El Devilek

Docenione treści:
    0
    rzeszi - potwierdzam, większość konfliktów dało się rozwiązać jak cywilizowany człowiek po prostu rozmawiając. Jedynym wyjątkiem jest to małe nieporozumienie o które się obraziłeś ale ciągle liczę, że na następnych światach już ci przejdzie :D

Inaczej to wyglądało z lożą, kiedy raz musiałem pisać do wrednego w sprawie zachowania jednego z seniorów, to zostałem olany i usłyszałem coś w stylu: "Jeśli regulamin tego nie zabrania to może tak robić". Niektórzy nadal nie widzą różnicy między przeciwnikiem a wrogiem :/

10. londi

londi

Docenione treści:
    135
    Witam, małe pytanie - ile pkt ma pierwsza osoba w rankingu w evencie? Jest ktoś w stanie powiedziec?