Wyniki wyszukiwania

  1. Ulv.

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie chce mi się odpowiadać : ) Fakt jeden. Przegraliśmy, BGWG wygrało. Graty. Były wzloty i upadki. Dzięki wszystkim za dobrą grę
  2. Ulv.

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Twój mem mijał się z prawdą, ewentualnie nie oddawał całości. To tak jak w TVP 1 Tyle w temacie.
  3. Ulv.

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Pysiu, nic nie zapomniałem. Ja o tym, Ty o tamtym, więc? Po co? Doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie i chęci. Nic więcej :)
  4. Ulv.

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Może i śmieszny według Ciebie. Mam nadzieję że się podbudowałeś tym. Ubiłeś Manty - Brawo :) Ostatnio ubiłem parę ładnych tłustych offów - nie chwaląc się, Zapewne Ci co je stracili też. Bo może miał ważniejsze sprawy niż siedzenie 24h na grepo. Tak zwane życie ( dziewczyna, żona, praca, wypada...
  5. Ulv.

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nam wszystkim było to na rękę/ Czy było to błędem? Może. Ale ten rozdział jest zamknięty
  6. Ulv.

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Widać że siedzi Wam ta Kastoria Napisałem to w temacie Kastorii Napiszę i tutaj To żadna w tym Wasza zasługa. Mamy to na własne życzenie. I tyle w temacie.
  7. Ulv.

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wstaw Moje Chyba że się wstydzisz. Syndrom Małego* Pysia
  8. Ulv.

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie masz czym się podniecać, no chyba że to lubisz. Żadna w tym Wasza zasługa. Mamy to na własne życzenie i tyle w temacie. Przy okazji - Graty.
  9. Ulv.

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    No i pękło Malinowe
  10. Ulv.

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jak bez biesiad?? Deff?? Nieee....
  11. Ulv.

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Najpierw Biesiada, Miód, Kac..
  12. Ulv.

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    To się je młode a nie stare... Gołymbie w galotach z czornymi kluskami i modrą kapustą
  13. Ulv.

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ale cisza, Dzieje się coś?
  14. Ulv.

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Co za sens... Stoją birki, a jak lecę ogniami to na pusto..... Zero zabawy... Jak i PW...
  15. Ulv.

    Polityka i mapki

    Gdzieś już tak było Najpierw współpraca z Sigmą A później poszli na noże :p:p
Do góry