Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

10:09
dRAHTLi.png

10:40
NDv7zXc.png


śmieszny ten sojek jest
chcesz info gdzie mają hydry?
 
10:09
dRAHTLi.png

10:40
NDv7zXc.png


śmieszny ten sojek jest
Może i śmieszny według Ciebie.
Mam nadzieję że się podbudowałeś tym.
Ubiłeś Manty - Brawo :)
Ostatnio ubiłem parę ładnych tłustych offów - nie chwaląc się, Zapewne Ci co je stracili też.
Bo może miał ważniejsze sprawy niż siedzenie 24h na grepo.
Tak zwane życie ( dziewczyna, żona, praca, wypada na browara z rana itp. )
Nawet jak Apka wyje - są ważniejsze sprawy niż 10101010
Stracił ktoś to i odbuduje.
Raz Ty ubijesz, raz Oni ubiją Tobie - Na tym to polega, zgadza się ?

I ciekaw jestem, czy byłbyś taki bez tego złota, eventu i innych dupereli co nam zafundowało (inno)
Napychasz im kapsę i Swoje Ego.
Specjalne z małej.. bo spieprzyli tą grę totalnie.
Czasami wracam do Joty sprzed aktualizacji i tego badziewia co nam zafundowali.
Jakbyś grał bez tego?
Potrafiłbyś ?

No ale jest, i korzystamy z tego, jedni mniej drudzy więcej.
 
Ostatnia edycja:
Może i śmieszny według Ciebie.
Mam nadzieję że się podbudowałeś tym.
Ubiłeś Manty - Brawo :)
Ostatnio ubiłem parę ładnych tłustych offów - nie chwaląc się, Zapewne Ci co je stracili też.
Bo może miał ważniejsze sprawy niż siedzenie 24h na grepo.
Tak zwane życie ( dziewczyna, żona, praca, wypada na browara z rana itp. )
Nawet jak Apka wyje - są ważniejsze sprawy niż 10101010
Stracił ktoś to i odbuduje.
Raz Ty ubijesz, raz Oni ubiją Tobie - Na tym to polega, zgadza się ?

I ciekaw jestem, czy byłbyś taki bez tego złota, eventu i innych dupereli co nam zafundowało (inno)
Napychasz im kapsę i Swoje Ego.
Specjalne z małej.. bo spieprzyli tą grę totalnie.
Czasami wracam to Joty sprzed aktualizacji i tego badziewia co nam zafundowali.
Jakbyś grał bez tego?
Potrafiłbyś ?

No ale jest, i korzystamy z tego, jedni mniej drudzy więcej.
event pozwolił innym zmniejszyć dystans do mnie nie mi odskoczyć od innych to raz
dwa, że wbrew pozorom nie wydaje na grę miesięcznie więcej niż np na żarcie dla mojego psa

A jak ktoś sądzi że jestem 24/7 na grze to niech zapyta Justynkę bądź Oszczepa co na ten temat sądzą, myślę że opinia od mojego duo i nemezis będzie dość wiarygodna, zwłaszcza że z mojej aktywności zrobił się ogólno grepolisowy mem.

Zapomniałes napisać, że wcelowanie 4 poleceń w jedną sekundę i nałożenie kolona to musza być nielegalne skrypty, że klikanie na touchpadzie przez 9 minut czaru na walcu z netflixem w drugim oknie jest nierealne i nikt absolutnie nikt by tego nie robił i nigdy nie robił wcześniej. No i wiadomo, rozbijanie na full czerwonej wyspie podwojonych przez demokryta eryń powinno być nagradzane wakacjami na 3 dni bez ochronki.

Serio cieszcie się, że mamy kosę z fuzją która wam zabierała wioski handlując bo jakbyśmy się dogadali to w 30 robimy całą tą waszą koalicję :)
 
event pozwolił innym zmniejszyć dystans do mnie nie mi odskoczyć od innych to raz
dwa, że wbrew pozorom nie wydaje na grę miesięcznie więcej niż np na żarcie dla mojego psa

A jak ktoś sądzi że jestem 24/7 na grze to niech zapyta Justynkę bądź Oszczepa co na ten temat sądzą, myślę że opinia od mojego duo i nemezis będzie dość wiarygodna, zwłaszcza że z mojej aktywności zrobił się ogólno grepolisowy mem.

Zapomniałes napisać, że wcelowanie 4 poleceń w jedną sekundę i nałożenie kolona to musza być nielegalne skrypty, że klikanie na touchpadzie przez 9 minut czaru na walcu z netflixem w drugim oknie jest nierealne i nikt absolutnie nikt by tego nie robił i nigdy nie robił wcześniej. No i wiadomo, rozbijanie na full czerwonej wyspie podwojonych przez demokryta eryń powinno być nagradzane wakacjami na 3 dni bez ochronki.

Serio cieszcie się, że mamy kosę z fuzją która wam zabierała wioski handlując bo jakbyśmy się dogadali to w 30 robimy całą tą waszą koalicję :)
Pysiu, nic nie zapomniałem.
Ja o tym, Ty o tamtym, więc?
Po co?
Doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie i chęci.
Nic więcej :)
 
event pozwolił innym zmniejszyć dystans do mnie nie mi odskoczyć od innych to raz
dwa, że wbrew pozorom nie wydaje na grę miesięcznie więcej niż np na żarcie dla mojego psa

A jak ktoś sądzi że jestem 24/7 na grze to niech zapyta Justynkę bądź Oszczepa co na ten temat sądzą, myślę że opinia od mojego duo i nemezis będzie dość wiarygodna, zwłaszcza że z mojej aktywności zrobił się ogólno grepolisowy mem.

Zapomniałes napisać, że wcelowanie 4 poleceń w jedną sekundę i nałożenie kolona to musza być nielegalne skrypty, że klikanie na touchpadzie przez 9 minut czaru na walcu z netflixem w drugim oknie jest nierealne i nikt absolutnie nikt by tego nie robił i nigdy nie robił wcześniej. No i wiadomo, rozbijanie na full czerwonej wyspie podwojonych przez demokryta eryń powinno być nagradzane wakacjami na 3 dni bez ochronki.

Serio cieszcie się, że mamy kosę z fuzją która wam zabierała wioski handlując bo jakbyśmy się dogadali to w 30 robimy całą tą waszą koalicję :)
To jest koalicja czy nie ma?
 
Do góry