Wyniki wyszukiwania

  1. Kącik kibica

    i sobie wstawiaj dalej te zniewieściałe obrazki xd
  2. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    no narazie nikogo groźniejszego nie widze
  3. Kącik kibica

    beka z ludzi którzy mówili, że argentyna z lessim to są faworyci do wygrania całego mundialu xd
  4. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    wchodze na 2 kontach
  5. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    nauczycie sie grac
  6. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    boli ich wielki niszczyciel
  7. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    skoncz się odgrażać helikopter bo jak ja tu zara cos dodam to ci sie nowy sojek rozpadnie ;D
  8. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    jak ty juz jestes szary chlopcze to co ty tu dodajesz xD Idz sobie na forum sam do siebie pisac bezbekowe rzeczy o obozach bandytów xD
  9. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    No i wszyscy pogodzeni, dla mnie supi
  10. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    i koronke na istors od razu ;D
  11. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    //ciach// Za zapke do klanu rzuce
  12. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    No ta jak bana dostane bez ochronki to bedzie jak najbardziej
  13. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    kolejny wysłannik xD lejcie se beke ja tez mam z tego beke , a dokladniej z ich płaczu bo gdybyscie znali sytuacje w 100% i to jaka oni ze mnie robią bestie i kata to tez byscie sie smiali xd
  14. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    No ta zmienilem strone i sam sobie zapke do was dałem xD zmieniles strone xD niezły argument, wtedy jakos wam to nie przeszkadzało Nie pisalałem do graczy tylko do 1 gracza xd z ktorym btw dogadywałem przejscie ne helio dlatego pisalem do niego xd nwm skad ci sie wzięła liczba mnoga tutaj xd...
  15. Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jak ja do was przed tymi wypowiedziami to miałem tylko i wylącznie respekt i swiadomosc, ze moge sie od was nauczyc lepiej grac no i to, że głupio mi było po tym co odwaliłem na helio ale nic więcej xD a tu przylatują bronic odklejusów ktorzy nie potrafia sie obronic przed burzeniem od takiego...
Do góry