Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

,,odklejusów '',, głupia karyna po podstawówce'' takie juz wpisy od ciebie miałem - naprawde nie szanujesz innych jestem od ciebie o wiele starszy i moi gracze nie staraja sie ciebie obrazać. Naprawde juz nic nie pisz dla twojego dobra gruzuj nam to nie przeszkadza ale nic nie pisz na grze. Niestety nie nauczymy Ciebie czystej gry- jak waszym gracza to nie przeszkada to tez brawo dla nich ale z tego co wiem ze wielu mysli podobnie jak my.
 
Ale my nikogo nie bronimy. Jak się chcesz brac za wyjasnianie kogokolwiek to rob to porzadnie albo licz sie z tym, ze ktoś powyjasnia ciebie. Bo aktualnie pajacujesz do jakichs gosci co btw ich nawet nie znam,a fakty sa takie,ze jak koledzy wyzej wspomnieli:
- zmieniles strone
-rozebrali cie do zera
- pisales do naszych graczy czy bedziesz mogl jeszcze z nimi zagrac,bo sie zmieniles i zrozumiales swoje bledy XDD
- piszesz do Kacpra,ze nic nie osiagnal podczas, gdy twoim osiagnieciem w tej grze jest jak na razie zgruzowanie trzech miast
Granie kozaka jest ciezkie.Wiem to,bo sam zgrywam,a nie lubie konkurencji.
No ta zmienilem strone i sam sobie zapke do was dałem xD zmieniles strone xD niezły argument, wtedy jakos wam to nie przeszkadzało
Nie pisalałem do graczy tylko do 1 gracza xd z ktorym btw dogadywałem przejscie ne helio dlatego pisalem do niego xd nwm skad ci sie wzięła liczba mnoga tutaj xd

no ale ja nigdzie nie napisalem do niego, ze nic nie osiagnal w tej gierce xd
 
Do góry