Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja na temat nowego świata

    Licytacja o niby wygraną rozpoczęta.Na razie najwięcej zapłacił sojusz Horda.Co dalej licytujcie kto da więcej ale emocje.
  2. Dyskusja na temat nowego świata

    Nie dam spokoju bo trzeba przypominać sponsorom ,że nic nie wygrywają tylko płacą za niby wygraną.Nie ma żadnej komnaty chwały.Jest tylko komnata sponsorów i żaden z nich nie ma się czym przechwalać bo jak by nie zapłacili to nawet z przeciętnym graczem w równej walce nie mają najmniejszych szans.
  3. Dyskusja na temat nowego świata

    Artefakty są fajne dla tych którzy je mają i zatrzymują starych graczy w grze ale jednocześnie zniechęcają nowych.Kiedyś była taka stara gra GOTYX i już jej nie ma bo starzy mieli przywileje.Na początku było nawet fajnie ale liczba graczy stale spadała tak jak tu. W końcu zostało tych starych...
  4. Dyskusja na temat nowego świata

    Czytaj całość a nie fragment który Ci pasuje.Każdy w złotym sojuszu a ja w żadnym złotym sojuszu nie byłem.Bez złota to prawie nie wykonalne a miałem już grubo ponad 100 miast i to na wolnym świecie.Nawet udało mi się jeden z dawnych światów wygrać.Gra byłaby super jak wszyscy mieli by równe...
  5. Dyskusja na temat nowego świata

  6. Dyskusja na temat nowego świata

    Kiepsko kłamiesz na Kelenderis ciągle gram .A warunki nie są takie same bo nowi złota zgromadzonego w poprzednich światach nie mają.Więc i nowych graczy nie ma a jak są to nie mają żadnych szans.Kilka lat przerwy nie znaczy,że nie mam doświadczenia.Po prostu doświadczyłem tego o czym większość z...
  7. Dyskusja na temat nowego świata

    Złoto nie jest złe tylko popsuło zabawę.A styki jeśli komuś pożarło to tym którzy płacą za wygraną a potem się chełpią jacy to oni niby są genialni. Nikt tu od lat nic nie wygrał każdy zapłacił za wygraną.Ktoś by wygrał gdyby wszyscy mieli takie same warunki do gry.Świat z abonamentem płaconym w...
  8. Dyskusja na temat nowego świata

    Od czasu gdy złoto stało się dostępne za surowce z gry nikt tu już nie wygrywa.To popsuło zabawę.Większość handluje a nie gra.Co to za wygrana jak pakuje się 100 000 złota a 90% oddaje miasta za darmo bo tylko zbiera złoto żeby zapłacić za szansę na wygraną kolejnego świata. To tak jak by...
  9. Dyskusja na temat nowego świata

    Nie wygrał tylko kupił wygraną.
  10. Dyskusja na temat nowego świata

    Góra 2 tygodnie zabawy i po grze.Znowu 90 % będzie zbierać złoto.Kolejny świat gdzie niby wygraną kupuje się za złoto_Od lat nikt tu żadnego świata uczciwie bez złotego dopingu nie wygrał. Tu się nie wygrywa tylko płaci się za wygraną.
  11. [Ulepszenie] Wydłużenie czasu ochrony na początki nowych światów.

    Jak AT nie istnieje to po co jest to wpisywane w każdych ustawieniach światów i dlaczego tak trudno trafić dobrze z klinem?Grałem już na świecie z przypadkowymi graczami i jak było kilka tysięcy na początku to fakt na koniec nie wiele więcej niż tysiąc ale sojusze były prawie pełne bo jak ktoś...
  12. [Ulepszenie] Wydłużenie czasu ochrony na początki nowych światów.

    Niech wyśle i 10 razy po 350 ogni to i tak ma +,- 10 sekund a cofka nie i ciągle mogę się bronić a teraz nie. Tak grają bo nie opłaca się rozbudowywać miast jak nie masz czym ich bronić od samego początku.Większość gra zresztą tylko dla złota.Co to za zabawa jak wchodzi 1000 graczy a 900 tylko...
  13. [Ulepszenie] Wydłużenie czasu ochrony na początki nowych światów.

    Zmieni sporo bo teraz nie można się bronić.Co wyślesz na klina albo wsparcie z miasta które ma 2 albo 3 tysiące punktów?Nawet sojusz takich miast może raptem wysłać kilkanaście razy po kilka birem.Jak będziesz sam miał 3 miasta po 5 tysięcy to sam wyślesz 2 razy po kilkaset a przynajmniej po...
  14. [Ulepszenie] Wydłużenie czasu ochrony na początki nowych światów.

    Proponuje wydłużenie czasu ochrony tylko na początku nowych światów z kilku dni do kilku tygodni.Zanim zacznie się walka każdy powinien być do niej gotowy.
  15. Dyskusja na temat nowego świata

    Mam dziwny przypadek.Nie mogę zebrać surowców z wiosek w długim czasie np:4 godziny.Pokazuje mi się czerwony komunikat.Nie spełniono wymagań dla tego budynku. Wie ktoś o co chodzi?
  16. Dyskusja na temat nowego świata

  17. Dyskusja na temat nowego świata

    Wiadomo o której ruszy ten nowy świat?O której ruszały poprzednie?
  18. Dyskusja na temat nowego świata

    Wiadomo o której godzinie nowy świat rusza czy to będzie polowanie na start?
  19. Dyskusja na temat nowego świata

    Zarobiłem 8000 na początek wystarczy.
  20. Dyskusja na temat nowego świata

    To złotników uciesze.Jak się nie ma tego co się lubi to trzeba polubić to co się ma.Przechodzę na następnym wolnym serwerze na ciemną o przepraszam na złotą stronę mocy.
Do góry