Świat bez konta premium

  • Rozpoczynający wątek Fernach
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś/chciałabyś jednego swiata bez konta premium?


  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
co wy na to, żeby na jednym, wybranym, świecie w grze nie można było używać konta premium?
Wiem, że są gracze którzy chcą płacić i twórcy gry też chcą zarobić. Jednak nie każdy chce grać z premium, a w starciu z graczami, którzy konto posiadają nie ma z czasem żadnych szans. Choćby nie wiem jak sie starał, rozwijał miasto i wojsko i był w silnym sojuszu, jest zawsze na pozycji przegranej w stosunku do gracza z kontem premium.
Wtedy naprawdę można by było zobaczyć kto lepiej gra i szanse dla wszystkich byłyby równe.
Powtarzam ta opcja miałaby dotyczyć tylko jednego świata.
 

DeletedUser

Guest
Wierz ile pieniędzy ludzie Ci którzy robili grę musieli w nią wlożyć wiesz ile kosztuje założenie tego (1) serwera ? założe się że przez całe zycie byś nie uzbierał.
 

DeletedUser

Guest
to jest to samo jak by mnie nie było stać na piwo więc trzeba zakazać piwa no kurde ludzi to nie jest akcja charytatywna:D
 

DeletedUser

Guest
No wiesz ale pomysł ... ty pewnie myślisz że ta cała gra to nic nie kosztuje :rolleyes: , na nie
 

DeletedUser

Guest
A kto zaplaci za serwer i jego utrzymanie? Ty? A moze masz sponsora?
Nie? To dziekujemy.
Zreszta swiat bez szybko rozwijajacych sie dawcow miast bylby nudny :)
 

DeletedUser

Guest
Na tak ;)

Why?
Samo Inno jest w miarę dużą firmą. Ma graczy kupujących premium na grepolis, na plemionach... Ta nowa gra nad którą przejęli opiekę też prawdopodobnie będzie miała opcje płatne. Więc pewne rezerwy finansowe musi mieć :D
Dalej, można by było na tym jednym serwerze ustalić jakiś wybrany segment na reklamy - wiele gier via www się z nich utrzymuje :p (tak, wiem, reklamy są złe, to jest tylko taka wolna myśl :D). Ale od względów finansowych odejdźmy, nie jestem księgowym firmy, nie wiem na co sobie mogą pozwolić :)

Sam serwer bez premium byłby wyzwaniem dla niektórych. Wszyscy jedziemy na jednym wózku, kto się na nim utrzyma? Kto więcej czasu spędzi na grze, przez co wzbije się wyżej? (nie oszukujmy się - wyrównanie na tym poziomie szans spowoduje, że wielu zmieni się w no-lifów :p)

Poza tym, to byłby taki miły gest ze strony twórców - pokażą, że grają o każdego gracza :D I kto wie, może tych graczy zbierze się dzięki temu więcej? :D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry, ale niestety nie wyjdzie. Utrzymanie serwera nie kosztuje grosze. :D
 

DeletedUser

Guest
pomimo pomyslu ciekawego nie przejdzie bo tworcy gry zawze musi miec kozysci czyli moze i pomysl ciekawy ale i idiotyczny poniewaz nie ma szans na przejscie
 

DeletedUser

Guest
dlaczego na nie:

1. serwer musi na siebie zarobić (ktoś napisał ze inno to duża forma - duża firma to dużo pracowników to dużo wypłat:))
2. na pewnym poziomie gry bez premium po prostu ciężko grać - serwer szybko straci graczy

co do wspomnianego przez muciek1988 piwa - podam podobny przykład: wchodzisz do baru i prosisz o to by zrobić w nim dzień bez piwa - na bank sie zgodzą:D
 

DeletedUser

Guest
Opłacaniem serwera to się nie przejmujcie-nie z waszej kieszeni (w razie czego) pójdą pieniążki. Ja jestem na tak. Serwer kosztuje ale narazie nie ma takiej sytuacji, żeby Innogames "ledwo wiązało koniec z końcem"
 

DeletedUser

Guest
Opłacaniem serwera to się nie przejmujcie-nie z waszej kieszeni (w razie czego) pójdą pieniążki. Ja jestem na tak. Serwer kosztuje ale narazie nie ma takiej sytuacji, żeby Innogames "ledwo wiązało koniec z końcem"
No dobrze przekonales mnie. Napisz do innogames w tej sprawie ja odpowiedz znam bez pisania :)
 

DeletedUser

Guest
No dobrze przekonales mnie. Napisz do innogames w tej sprawie ja odpowiedz znam bez pisania :)


Podajesz dobre argumenty, trafiasz na kogoś, kto ma dobry humor, a ona(ta osoba) przepycha pomysł dalej. Niech się zgłosi jakiś prawnik, który gra w Grepolis i napisze do nich w imieniu Nas wszystkich :)
 

DeletedUser77

Guest
Niestety nie ma takiej opcji :p
Serwer musi na siebie zarobić, no chyba że opłacisz jego kilkuletnie utrzymanie, to wtedy możemy pomyśleć nad takim rozwiązaniem. ;)
W związku z czym propozycja zostaje odrzucona.
Jeśli jednak byś się skusił na propozycję utrzymania serwera przez kilka lat napisz ticket ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry