[Omawiane] Świat Bohaterów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19539
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19539

Guest
mam wszystko co potrzeba aby zalogować się do świata bohaterów
a tutaj mi wyskakuje że nie spełniam wymagań
wie ktoś może dlaczego tak się robi ???:confused:
 
Odp: Świat Bohaterów

Które odznaczenie posiadasz, aby móc zalogować się na świecie bohaterów? Najczęściej przepustką jest odznaczenie Heroiczny strateg. Zaś najczęstszą przyczyną nieotrzymania tego odznaczenia jest brak założonego miasta (czyli nie podbitego, a skolonizowanego). Czy założyłeś kiedyś nowe miasto?
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Świat Bohaterów

tak dostałem odznaczenie "Heroiczny strateg"
tylko że to osiągnięcie nie jest złączone do pozostałych osiągnięć z odpowiedniego świata
tylko jest oddzielone tytułem "Globalne"
nie wiem czemu nie mogę się zalogować :(
 
Odp: Świat Bohaterów

tylko że to osiągnięcie nie jest złączone do pozostałych osiągnięć z odpowiedniego świata
tylko jest oddzielone tytułem "Globalne"
To, że jest ono globalnie przydzielone jest wynikiem wczorajszej aktualizacji i nie powinno mieć wpływu na to, czy możesz się na dany świat zarejestrować czy też nie.
nie wiem czemu nie mogę się zalogować :(
Proszę opisz dokładnie co robisz, aby się zalogować na świat Achilles? Czy nazwę tego świata masz przekreśloną? A najlepiej wrzuć screena przedstawiającego problem.
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Świat Bohaterów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kolega mi podał link koło siebie abyśmy grali
no i przez ten link nie chce się zalogować

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a może za to żę miasta przejąłem 15 i teraz dopiero dostałem to odznaczenie bo założyłem miasto
może być od tego ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Świat Bohaterów

kolega mi podał link koło siebie abyśmy grali
no i przez ten link nie chce się zalogować
Rozumiem, że otrzymany link wklejasz w pasek adresu w przeglądarce, następnie po prawej stronie wpisujesz swoje dane: nick i hasło. Co następnie się dzieje u Ciebie, że nie możesz się zalogować (może screen coś nam podpowie)? Próbowałeś innej przeglądarki?

a może za to żę miasta przejąłem 15 i teraz dopiero dostałem to odznaczenie bo założyłem miasto może być od tego ?
Nie, to nie powinno mieć wpływu.
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Świat Bohaterów

Rozumiem, że otrzymany link wklejasz w pasek adresu w przeglądarce, następnie po prawej stronie wpisujesz swoje dane: nick i hasło. Co następnie się dzieje u Ciebie, że nie możesz się zalogować (może screen coś nam podpowie)? Próbowałeś innej przeglądarki?
Tak właśnie tak robię jak Opisujesz

Tak próbowałem innej przeglądarki ale to samo
jak chcę się zalogować to wyskakuje mi coś takiego
"Nie osiągnąłeś odpowiedniego osiągnięcia"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a o co w tym chodzi
bo tego nie rozumie

Heroiczny strateg

Odznaczenie mogą dostać osoby, które w tym momencie spełniają y bądź spełnią w przyszłości wymagania. Jeśli zakończyli grę, np. poprzez przejęcie wszystkich miast, przed wgraniem odznaczenia Heroiczny strateg, nie otrzymają go.
Blokada konta nie stoi na przeszkodzie w zdobyciu odznaki, jednak w wypadku gdy gracz posiada bana globalnego na stałe, nie będzie mógł powrócić gry na swoim nicku, wobec czego nie zacznie gry na świecie bohaterów.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie ma co

temat nie ważny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry