[Nowość] Świat dla graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzacie się, aby utworzyć taki właśnie specjalny świat dla graczy?

  • Jestem za

    Głosy: 46 83,6%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 1 1,8%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 8 14,5%

  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.

DeletedUser23685

Guest
Hej, moja propozycja polega na tym, aby stworzyć świat dla graczy, w którym każdy będzie miał równe szanse, w skrócie mówiąc chodzi mi o stworzenie takiego świata jak były one na początku grepo, kiedy gra miała sens. W takich światach wyłączone byłyby opcje skracania oraz nie byłoby opcji handlu złotem. Uważam, że mogliby zrobić coś dla graczy i każdy chętnie zagrałby na takim świecie. Prędkość handlu, jednostek, system i ogólnie prędkość świata jest obojętna, byle by opcji ze skracaniem nie było i handlu złotem.

Wielu pewnie z chęcią by zagrało na takim świecie i każdy by miał na nim równe szanse, a nie, że loguję się na świat a po ochronce gościu mi wjeżdża na miasto 200-ma konikami i 400-ma prockami mając tyle samo deffa w mieście i murek na wysokim poziomie.........

Wiem, że inno pewnie nie będzie ku temu przychylne, ale mają już z tych swoich gier taką kasę, że chyba moglibyy zrobić choć raz coś dla graczy a nie handel złotem czy jakieś głupie eventy dzięki którym gracze na samym początku gry mają dzięki nim sporą paczkę np harpii........

Czy zgadzacie się ze mną?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18203

Guest
Odp: Świat dla graczy

I co z tego ze bedziemy za jak i tak taki swiat nie wystartuje.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Świat dla graczy

Fajnie by było gdyby jeszcze do tego nie było cudaków :) I najlepiej szybki świat 3/4 prędkość
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Świat dla graczy

Najlepsza prędkość moim zdaniem to 2 i stary system:D reszta nie ma znaczenia:D
Oczywiśćie jestem ZA tą propozycją. Wydaje mi się, że spora liczba osób zagrałaby na takim świecie, nawet i pewnie złotnicy by się zaciekawili i weszli :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Świat dla graczy

Ja klikam obojętne, bo jakoś specjalnie nie zdarza mi się złocić, a z grą nie mam za wiele problemów...choć nie powiem, jakbym spotkał na początku gry kolesia, który potrafi wybudować cztery razy pełen off w ciągu 4 godzin, to by mi się szybko znudziła taka gra:/
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Świat dla graczy

Pewnie jak zrobia taki świat to dostęp do niego będzie płatny xd
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat dla graczy

Gdybym miał wejść do jeszcze dodałbym:
- brak morale + EC lub ew. morale bez EC.

Dla mnie również najlepsza prędkość 2x i stary system, ale tutaj ile osób tyle opinii :)
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Świat dla graczy

Ja bym bardzo chetnie zagral na takim swiecie bo niektorzy po prostu przesadzaja z tym zloceniem. Proponuje zrobic jeden swiat ze starym systemem i jeden z nowym. Predkosc najlepiej 2/2/2 bo nie kazdy lubi szybkie swiaty i wiekszosc nie lubi predkosci x1. Morale w sumie obojetne bo juz sie przyzwyczailem do nich. EC moze byc. Ja co prawda bawic sie w budowanie cudakow juz nie bede, ale zabawa w przeszkadzaniu innym podobno jest fajna.

Jestem jak najbardziej na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat dla graczy

Marzenie ściętej głowy :) propozycja raczej niemożliwa a z tego powodu że to wszystko leci z góry więc i nasze dociekania w tej sprawie są i tak olewane
ale głos na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat dla graczy

Tak pamietam takie serwery gralo sie fajnie :) ale teraz pogon za pieniadzem co widac po kazdej aktualizacji :) coraz wieej mozliwosci jak sie ma zloto. masz kase wymiatasz na swiecie a ktos kto chce sobie pograc dla relaksu cierpi na tym.
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Świat dla graczy

wszelakimi kończynami za i do tego oczywiście nowy system, na stary nie wracam, i brak morale i tak prędkość 3 było by super
niestaty marzenie tzw. ściętej głowy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat dla graczy

fajny pomysl Azirku... ale baaardzo watpie zeby przeszedl:/
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Świat dla graczy

No teoretycznie u nas przejsc moze, ale niekoniecznie ig to zaakceptujr, a jesli zaakceptuje to taki swiat wejdzie za wieki heh chociaz predzej zamkna pewnie grepo bo przez te coraz to nowsze bajery ludzie rezygnuja. A nie sadze by nowi az tak ochoczo przybywali izostawali na dluzej po zderzeniu z takim zlotnikiem, ktory szybko potrafi pozbawic checi dalszej gry osobe niedoswiadczona:)
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Świat dla graczy

fajny pomysł nie bedzie sie dało pomagac złotem i takimi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat dla graczy

W ogóle przydałoby się żeby inno zniosło te wszystkie głupie bonusy. Jedyne co pożyteczne to misje wyspowe chociaż i bez tego by się przeżyło... Ja niemiłosiernie tęsknie za takimi starszymi, uboższymi światami, delta 4ever <3 nie było tych wszystkich pierdół i grało się super, były 2 czy 3 eventy a nie pisiont od razu. Co do prędkości to już różnie. Powinna być też taka poprawka że im szybsza prędkość jednostek to tym też wyspy powinny występować rzadziej ale to już co innego.
Super by było ale.. niestety chyba nie przejdzie :(
Inno, zlituj się xD
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Świat dla graczy

Tak troche odbiegajac od tematu, to Inno niedlugo wprowadzi pewnie przenoszenie wiosek za zloto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat dla graczy

Moim zdaniem jest najlepiej uruchomić taką specjalną linię starych światów.. co jakiś czas, może w rocznice, postawić serwer o takich samych parametrach jaki on miał, taki serwer pochodziłby z pół roku i byłby zamykany. Wysyłane byłyby wiadomości na maile podawane przy rejestracji czy na te które zostały ostatnio ustawione... Fajnie jakby właśnie powstały takie światy lustrzane, ściągnąć podstawowe ustawienia z backup'u (położenia wysp itp) i byłoby super :p fajnie jakby inno kiedyś nad czymś takim pomyślało. Mi jak i pewnie całej rzeszy miło by było grać przynajmniej z większością osób z tamtych czasów :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat dla graczy

Co było nie wróci i szaty rozdzierać by próżno.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Świat dla graczy

Moim zdaniem jest najlepiej uruchomić taką specjalną linię starych światów.. co jakiś czas, może w rocznice, postawić serwer o takich samych parametrach jaki on miał, taki serwer pochodziłby z pół roku i byłby zamykany. Wysyłane byłyby wiadomości na maile podawane przy rejestracji czy na te które zostały ostatnio ustawione... Fajnie jakby właśnie powstały takie światy lustrzane, ściągnąć podstawowe ustawienia z backup'u (położenia wysp itp) i byłoby super :p fajnie jakby inno kiedyś nad czymś takim pomyślało. Mi jak i pewnie całej rzeszy miło by było grać przynajmniej z większością osób z tamtych czasów :p
Pół roku to troszkę krótko, bo chociażby rozbudowa miast na prędkości 2 bez stresu i złota przede wszystkim zajmuje sporo czasu. dodatkowo, czy byłyby to servery tylko dla tych co na nich grali?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat dla graczy

Taki świat mógłby być troszke podkręcony jeśli chodzi o rozbudowę a handel i prędkość jednostek zostaje chyba :p
Nie no. Każdy by mógł grać ale Ci co byli mieli by ten priorytet że dostali by zaproszenie na pocztę :p
Bez jakiego złota? Zwykłe premium raczej zostaje, handel złotkiem już nie... Nie pamietam jak to było z możliwością skracania, też była później wprowadzona to by odpadał :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry