Świat prawdy bez złota w trakcje gry

Status
Zamknięty.
Proponuje świat prawdy bez złota w trakcie gry.Złoto tylko na początku pozostałe parametry do ustalenia.Świat też by był dochodowy ale nikt by już nie marudził ,że złotnicy robią to czy owo.
 
Ja powiem tylko tyle notorycznie słyszę co serwer o osobach, które są daleko w tyle w tabeli eko, a w evencie lądują w pierwszej dziesiątce. Osób kupujących złoto jest po prostu więcej niż widać, ale tylko ta garstka, która faktycznie potrafi go używać jest ciągle przez innych wyzywana od złotników i innych takich. Tymczasem istnieją gracze którzy za złoto wydane na 1 slot w evencie mogliby zrobić 10-20 innych klepiąc igrzyska.
 
Ja powiem tylko tyle notorycznie słyszę co serwer o osobach, które są daleko w tyle w tabeli eko, a w evencie lądują w pierwszej dziesiątce. Osób kupujących złoto jest po prostu więcej niż widać, ale tylko ta garstka, która faktycznie potrafi go używać jest ciągle przez innych wyzywana od złotników i innych takich. Tymczasem istnieją gracze którzy za złoto wydane na 1 slot w evencie mogliby zrobić 10-20 innych klepiąc igrzyska.
pomijając już fakt, że w eventach można zajmować nagradzane miejsca bez złota. np. w tym sparta vs hades
 
Proponuje świat prawdy bez złota w trakcie gry.Złoto tylko na początku pozostałe parametry do ustalenia.Świat też by był dochodowy ale nikt by już nie marudził ,że złotnicy robią to czy owo.
Szczerze mówiąc dawno nie słyszałem marudzenia żeby złotnicy robili to czy owo. Moim zdaniem większym problemem jest to, że w naszą cudowną grę gra coraz mniej osób. Zgadzam się z tym, że złoto bez aktywności daje niewiele (na pewno nie nic, ale niewiele). //ciach//
Nie mam pojęcia jak miałoby to wyglądać z tym złotem na początku.
Nie wiem jakie Wy macie odczucia, ale ja sobie nie wyobrażam gry bez zarządcy i kapitana - koniecznie musieliby się pojawić doradcy na tym świecie.
Poza tym można wejść na 1,2 lub kilka światów, pohandlować i złocić na świecie, którego ustawienia najbardziej przypadną nam do gustu; czy po prostu czyścić bandytów żeby mieć na doradców.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Proponuje świat prawdy bez złota w trakcie gry.Złoto tylko na początku pozostałe parametry do ustalenia.Świat też by był dochodowy ale nikt by już nie marudził ,że złotnicy robią to czy owo.
Ale złoto to właśnie na początku daje dużą przewagę xD, a nie w mid/late.
Miną 2 miesiące i złoto traci kolosalnie na znaczeniu.
 
Pomysł dobry proponuje 2 miesiące tylko pełen pakiet doradców :) spada okres ochrony golda, można złocić murki , wojo itp oczywiście świat z prędkością 3lub 4 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry