świat Anty-timingu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2328
  • Data rozpoczęcia

Czy jeste za stworzeniem swiata bez AnTy TiMinGU ?

  • Tak

    Głosy: 27 60,0%
  • nie

    Głosy: 11 24,4%
  • nie mam zdania

    Głosy: 7 15,6%

  • W sumie głosujących
    45
Status
Zamknięty.

DeletedUser2328

Guest
Jako , ze wielu graczy kończy grę tudzież przestaje kupować premka , uważam iż powinno się stworzyć świat bez tytułowej ' niedogodności ' . Proszę glosować może przeforsujemy idee new world jednocześnie zażegnując spory związane z opcja...:cool::rolleyes::cool:
 

DeletedUser2328

Guest
chodzi o przybliżony czas dojścia ataków ;]


'lepiej milczeć być głupim niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości '


pozdrawiam Hard
 

DeletedUser

Guest
Najpierw gracze chcą tego...później się buntują przeciwko temu...
Przybliżony czas dojścia ataków to jeden z pomysłów graczy o ile się nie mylę ponieważ chcieli więcej realizmu

Powstrzymuję się od głosu
 

DeletedUser2328

Guest
Wiec aby wszystkich zadowlic jeden taki świat mógłby powstać :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
brawo Hard!

Oczywiście jestem za powstaniem takiego świata,w którym precyzja a nie losowanie było by wyznacznikiem zwycięstwa w bitwie .Realizacja propozycji Hardkor-a mogła by być świetnym rozwiązaniem dla graczy którzy porzucili tu czynną zabawę po informacji o nie możności przeprowadzania w grze precyzyjnie obliczonych akcji (dyskusja na ten temat odbywała się jakieś 2 miesiące temu ,tutaj na forum).

pozdrawiam,kłania się jeden z byłych czynnych graczy lepa11
 

DeletedUser

Guest
Przybliżony czas dojścia ataków to jeden z pomysłów graczy o ile się nie mylę ponieważ chcieli więcej realizmu

nie. to było od początku (już w wersji testowej)

Jako , ze wielu graczy kończy grę tudzież przestaje kupować premka
jakieś liczby? dowody? wielu to samo krzyczało na plemionach i jakoś nie widzę by upadły...

co do pomysłu - hmmm... nie mam zdania:) lubię ta opcję... gram od początku gry i jakoś sobie z nią radzę
 

DeletedUser2328

Guest
jakieś liczby? dowody? wielu to samo krzyczało na plemionach i jakoś nie widzę y upadły...


Kurczaku jak tak patrze to jesteś największym oponentem jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany [ zresztą zapewne jak cały support ] ...

Kurczaku tak poza tematem grasz od początku , jesteś wielkim super hiper realista jeśli chodzi o grę , to skąd taki tandetny nick się pytam :confused::confused:

Kurczaku na plemionach nie ma antymingu wprowadzonego , wiec tam nikt o zmiany nie 'krzyczy' zwiazane z jego wycofaniem ...


Kurczaku co do liczb i dowodów to i Ty nie wiesz ilu graczy jest za zniesieniem AT , ale ja staram się ogarnąć to i wiem , ze większość graczy z top Gamma jest za zniesieniem 'defektu' [wg naszego mniemania ] , a wątpię , ze gracze z tego świata są inni od wszystkich , wyalienowani w swoich poglądach , raczej top to gracze mający pojecie o grze i w kwestii merytorycznej, samej gry najwięcej płacący , jeden z moich przedmówców z którym bylem w stanie wojny wspomniał , ze mam racje , wiec mimo podziałów tez to jest bardzo wymowne , wspomniany przez sparrowa apel11 cieszący się sympatia gracz zakończył grę .. a to tylko wierzchołek góry lodowej :mad:



Wracając do myśli przewodniej chodzi o 1 świat , jedni lubią hip hop drudzy słuchają techno , dajmy szanse dla wszystkich ...
 

DeletedUser

Guest
Na jednym serwerze, jak najbardziej należało by wprowadzić sekundowe wysyłanie. Tak dla zobaczenia, jak graczom to odpowiada.

Ale: jak wcześniej byłem za zniesieniem AT, tak teraz jestem gorącym zwolennikiem. Nie kusi mnie, żeby czaić się po nocach i odliczać idealnie wszystkie ataki. teraz wysyłam po kilkanaście offów w różnych kierunkach i idę spać. A obrońca siedzi przed kompem, żeby się jakoś wybronić. A następnego dnia rano robię mu powtórkę. Spędzam przed kompem 1 godzinę - obrońca 24 ;) Nikt tego fizycznie nie wytrzyma, a dzięki unikom moje wojsko jest nieruszone. To się nazywa wojna psychologiczna ;)
 

DeletedUser

Guest
Kurczaku jak tak patrze to jesteś największym oponentem jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany [ zresztą zapewne jak cały support ] ...
byłem za zmianami dla placówki handlowej, byłem za pomysłem składania ofiar. nie chce mi sie sprawdzać gdzie byłem za a gdzie przeciw. nie moja wina że większość pomysłów jest beznadziejna (twój akurat do tej grupy nie należy). niebeznadziejna mniejszość albo mi się podoba albo nie. ankiety są anonimowe. bierze w nich udział więcej osób niż się wypowiada. na pewno znajdzie się ktoś porównywalny ze mną lub przewyższający mnie w procencie zaznaczonych sprzeciwów. moje sprzeciwy wyraźnie widać ponieważ się wypowiadam. we wcześniejszej wypowiedzi nie napisałem że jestem przeciw, więc nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że jestem oponentem.

to skąd taki tandetny nick się pytam :confused::confused:
bez komentarza... jeżeli w dyskusji masz zamiar obrażać to nie ma ona sensu.

Kurczaku na plemionach nie ma antymingu wprowadzonego , wiec tam nikt o zmiany nie 'krzyczy' zwiazane z jego wycofaniem ...
nie mówiłem o AT tylko o krzykach że gracze kończą grę, nie kupują premium. to zawsze jest a potem okazuje sie że gra dalej nie traci popularności. jakiś czas temu KP chyba podrożało (była jakaś zmiana przelicznika i wychodziło chyba drożej niż wcześniej) na plemionach i jakoś gra nie umarła pomimo krzyków

Kurczaku co do liczb i dowodów to i Ty nie wiesz ilu graczy jest za zniesieniem AT , ale ja staram się ogarnąć to i wiem , ze większość graczy z top Gamma jest za zniesieniem 'defektu' [wg naszego mniemania ] , a wątpię , ze gracze z tego świata są inni od wszystkich , wyalienowani w swoich poglądach , raczej top to gracze mający pojecie o grze i w kwestii merytorycznej, samej gry najwięcej płacący , jeden z moich przedmówców z którym bylem w stanie wojny wspomniał , ze mam racje , wiec mimo podziałów tez to jest bardzo wymowne , wspomniany przez sparrowa apel11 cieszący się sympatia gracz zakończył grę .. a to tylko wierzchołek góry lodowej :mad:

'większość graczy top' - na gammie gra kilkanaście tysięcy graczy. gdybyś próbę przeprowadził na 1000 graczach... było by to coś warte:) zaczynając grę zaakceptowali ja taką jaka jest. zaraz mi sie oberwie, ale co tam... nie podoba się? nie graj! sam w kilka gier mmosg grałem. z 2 zrezygnowałem ponieważ miały w sobie elementy, które mi się nie podobały. obie mają się świetnie mimo, że pewnie wielu graczom się nie spodobały.

Wracając do myśli przewodniej chodzi o 1 świat , jedni lubią hip hop drudzy słuchają techno , dajmy szanse dla wszystkich ...
jedni lubią popływać, inni pograć w piłkę, inni strzelać do niewinnych... dajmy wszystkim szanse:) żarcik ;)

@Vwoo: no o tym nie pomyślałem:) zanim jeszcze byłem w teamie, zanim w ogóle polski serwer stanął, uznawałem tą opcję za coś normalnego (tak po prostu napisali grę i trzeba z tym żyć). podobnie myślę większość, jeśli nie cały polski sojusz, w którym miałem przyjemność grać.
 

DeletedUser

Guest
@Kurczak: ostatnio miałem taką sytuację: wysłaliśmy offy ot tak sobie, byle dużo, na jednego przeciwnika. Obliczyliśmy, że musiał być online o 21:44, po północy, o 4:30 i o 6 rano. Cały nasz sojusz smacznie spał, a sojusz przeciwnika dwoił się i troił, żeby się przed nami wybronić. Efekt? Do wieczora wejdą mu 3 okupacje. Bo ataki szły bardzo nieregularnie, żadnego timingu. A on w końcu musi kiedyś spać ;) Od teraz już niczego nie liczę: im bardziej ataki rozstrzelone, tym lepiej.
 

DeletedUser

Guest
Anty Timing to największa głupota o jakiej słyszałem w tego typu grach!!! Nie po to siedzę przy kompie i się pocę jak tu wyliczyć czas wysyłki woja i się męcze żeby zrobić dobre synchro, żeby mnie wywalił jakiś system ochrony noobów i graczy niedzielnych (dosłownie logujących się co niedziela ;D). Zamiast premiować moje wysiłki i starania (nie potrzebuję bonusów, dajcie mi tylko swobodę!!!), dostaję po dupie!! Tak samo zresztą jak przy beznadziejnym bonusie nocnym, przecież to BEZ SENSU, NIELOGICZNE. Po to się atakuje w nocy, żeby zaskoczyć przeciwnika a nie siebie ;D Przeciwnik słodko śpi więc dajmy mu bonus, no litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ergo - jeśli nie ma możliwości wywalenia tego z gry (AT) jestem za stworzeniem oddzielnego serwa (również bez nocnego bonusa).
 

DeletedUser

Guest
Diax, usuń gwiazdki bo ci warna dadzą :p Mają prawo takie :) I akurat bonus nocny JEST logiczny :)


Co do samego pomysłu... ech, mi to lotto czy jest sekundowo idealnie, czy w przybliżeniu. I do tego, i do tego się można przyzwyczaić.

A poza tym - rozmowa o wprowadzeniu nowego świata "bez" funkcji innego była - przypadek ze światem bez premium. Skończyła się tak samo, jak skończy się tutaj :) (tak, bawię się w jasnowidza. Nie, nie jestem jeszcze w tym mistrzem. Zapytajcie jutro :p)
 

DeletedUser

Guest
... i pozdrawiam tych ***** co głosują na nie, przecież jak nie chcesz grać na takim świecie to nie graj, masz mnóstwo innych do wyboru, ale daj zagrać tym co chcą grać bez debilnych ograniczeń.
Dla Ciebie są takie dla innych są bardziej one realne.
Lepiej uważaj na słowa i kogo obrażasz. (radzę zapoznać się z regulaminem zanim coś napiszesz)
Co do ankiety ładnie widać że większość jest na nie, a obrażaniem innych graczy nic nie osiągniesz konstruktywnego.
 

DeletedUser

Guest
A poza tym - rozmowa o wprowadzeniu nowego świata "bez" funkcji innego była - przypadek ze światem bez premium. Skończyła się tak samo, jak skończy się tutaj :)
no jest różnica między światem bez premium a światem bez AT:) ale tak czy inaczej zgadzam się z tobą - efekt będzie podobny. zbyt mocna zasada gry by ją chcieli w jednym świecie zmienić...
 

DeletedUser

Guest
Wielka szkoda moim zdaniem, nic tak nie rozwala rozgrywki jak losowość i brak wpływu na tak podstawowe rzeczy (tym bardziej, że jak to ktoś już pisał, obrońca może manewrować flotą do woli).


PS. Te kropki wyżej nie są obrażaniem innych (jakby chciał obrazić kogoś to bym dał coś takiego %$#&^%@), po prostu nie mogłem dobrać słowa, ale możesz tam sobie wstawić np. "misiaczków".
 

DeletedUser

Guest
Wielka szkoda moim zdaniem, nic tak nie rozwala rozgrywki jak losowość i brak wpływu na tak podstawowe rzeczy (tym bardziej, że jak to ktoś już pisał, obrońca może manewrować flotą do woli).

Obrońca ma taką samą losowość - tak więc w tym aspekcie żadnych ułatwień nie ma... (hmmm... a jeżeli się mylę, to muszę kurka ticketa napisać chyba :p)

Zresztą, czy to aby na pewno rozwala rozgrywkę? Ja tam na przybliżenia nie narzekam już, przyzwyczaiłem się do nich :p (choć nie raz prawie straciłem przez to całego offa :D)
Pomyśl o tym w ten sposób - co prawda tobie to utrudnia grę, ale twoim wrogom również :p
 

DeletedUser

Guest
Anty Timing to największa głupota o jakiej słyszałem w tego typu grach!!! Nie po to siedzę przy kompie i się pocę jak tu wyliczyć czas wysyłki woja i się męcze żeby zrobić dobre synchro, żeby mnie wywalił jakiś system ochrony noobów i graczy niedzielnych (dosłownie logujących się co niedziela ;D). Zamiast premiować moje wysiłki i starania (nie potrzebuję bonusów, dajcie mi tylko swobodę!!!), dostaję po dupie!! Tak samo zresztą jak przy beznadziejnym bonusie nocnym, przecież to BEZ SENSU, NIELOGICZNE. Po to się atakuje w nocy, żeby zaskoczyć przeciwnika a nie siebie ;D Przeciwnik słodko śpi więc dajmy mu bonus, no litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ergo - jeśli nie ma możliwości wywalenia tego z gry (AT) jestem za stworzeniem oddzielnego serwa (również bez nocnego bonusa).

Nie przesadzaj. Za łatwe zwycięstwa są nudne. Sama nie dawno przesiedziałam do piątej rano wysyłając ataki. I wiesz co się stało? Wsparcia wskoczyły przed czasem i musiałam wycofywać i jeszcze raz słać (jedno to nawet weszło w tej samej sekundzie co kolon). Ofiara zdążyła wstać, wycofać i wprowadzić ogniowe zaraz po kolonie. I jakoś nie płaczę z tego powodu, gra dzięki temu staje się trudniejsza ale i ciekawsza, a satysfakcja z wygranej o wiele większa.
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się że wszyscy zgodzimy się z jedną rzeczą tj. nikt z nas nie powinien mieć nic przeciwko temu by został stworzony jeden świat bez anty timingu -niezależnie od tego czy byłby to łatwiejszy czy trudniejszy świat, umożliwiło by się w ten sposób uczestniczenie w grze osobom które praktycznie zrezygnowały z czynnej tu zabawy ( po dokopaniu się do info o AT)-do takich osób właśnie ja należę. Wraz z kilkoma przyjaciółmi (również dość aktywnymi graczami) odpuściliśmy ,choć gra ta bardzo nas zainteresowała , a obecnie z niecierpliwością czekamy na świat wolny od AT.
Dodać tu chyba należy że twórca tego tematu Hardkor69 ,to założyciel sojuszu Top1 ś.gamma, mający kontakt z wieloma bardzo aktywnymi graczami. Ma on sporą wiedzę na temat jak zniechęcająca do współpracy w grze, destrukcyjna jest opcja AT i jak wielu graczy jest zainteresowanych bawieniem się tu bez niej.
ps. Do Koleżanek i Kolegów nie mających nic przeciwko powstaniu takiego ś. prośba—zagłosujcie w ankiecie za , dać to może twórcom i adminom argument za pochyleniem się nad w/w tematem.

dziękuję i pozdrawiam lepa11
 
Status
Zamknięty.
Do góry