[Naprawiony] Żądanie surowców w wioskach

  • Rozpoczynający wątek deser2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.

Odkryłem prawdopodobnie błąd który dotyczy opcji "Żądanie" będący opcją wioski a mianowicie, gdy wykonaliśmy już chwile wcześniej żądanie o surowce i mając otwarte okno z wyborem żądania ilościowego surowców upływa czas który jest widoczny w tym okienku i gdy czas dobiega końca opcje ilościowe surowców w tym oknie stają się dostępne lecz podczas klikania w nie nie mogę "z farmić" ani jednej sztuki surowca ponieważ podczas klikania mimo nie wyszarzonych opcji pojawia się komunikat że "Żądanie nie jest jeszcze gotowe.", to tak jakby opcje te były odblowoane ale jednocześnie zablokowane. Widać to na tym screenie ->
https://www.dropbox.com/s/y7f9fu9nktp081q/%C5%BB%C4%85danie_wiosek.jpg?dl=0
Ps. Wstawiłem link bo nie mogłem załadować w żaden sposób zdjęcia.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Żądanie surowców w wioskach

Po odświeżeniu wraca wszystko do "normy" czy nadal pojawia się to samo?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Żądanie surowców w wioskach

Okienko się niestety nie odświeża samo z siebie i trzeba je zamknąć i otworzyć ponownie...jakby nie patrzeć w jakimś tam stopniu jest to błąd, ale skoro po ponownym otwarciu jest ok, to nikt Ci tego nie zaliczy do błędów.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Żądanie surowców w wioskach

Nie na temat, ale zapytam ;)
Co to za ikonka w prawym dolnym rogu?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Żądanie surowców w wioskach

Autor nie odpowiedział na pytanie o odświeżenie strony, więc zmieniam prefiks. Jeśli problem pojawia się mimo odświeżenia, proszę o informację.

Nie na temat, ale zapytam ;)
Co to za ikonka w prawym dolnym rogu?

To informacja o promocji zakupu złota.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Żądanie surowców w wioskach

Autor nie odpowiedział na pytanie o odświeżenie strony, więc zmieniam prefiks. Jeśli problem pojawia się mimo odświeżenia, proszę o informację.
Już rozumiem o co chodzi z tym dziadostwem, więc mogę odpowiedzieć sobie na pytanie - błąd znika po ponownym kliknięciu w oknie na górze np "zażądaj". Ale kiedy okno jest otwarte jak opisywał i czas upłynie, to bez tego kliknięcia nie da się sfarmić surowców.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Żądanie surowców w wioskach

Już rozumiem o co chodzi z tym dziadostwem, więc mogę odpowiedzieć sobie na pytanie - błąd znika po ponownym kliknięciu w oknie na górze np "zażądaj". Ale kiedy okno jest otwarte jak opisywał i czas upłynie, to bez tego kliknięcia nie da się sfarmić surowców.
Dzięki za rozjaśnienie sytuacji, zgłosiliśmy ten problem :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Żądanie surowców w wioskach

Ja tylko z info, że w końcu coś zostało nnaprawione.
 

DeletedUser25345

Guest
Odp: Żądanie surowców w wioskach

witam w dymkach w wioskach pojawiają mi sie dziwne teksty takie jak "kolejne żądanie 45 lat temu" lub "kolejne żądanie 40minut"-to drugie pojawiło sie gdy do nastepnego żądania miałem 37 sekund.Niektórym moim kolegom pojawiały się problemy z czarami głównie tego z eventu gdzie rytuały(cierpienia i lamentu) w raportach nie dawały negatywnych skutków.
Gram na świecie Akcjum,jak bedą jeszcze jakieś błędy warte uwagi z tego świata to będe pisał
 
Do góry