żółwiowe serwery

Status
Zamknięty.

DeletedUser404

Guest
Kiedy wreszcie gra zacznie normalnie działać. Popołudniami po prostu to gehenna żeby móc pograć. Dlaczego nikt z tym nic nie robi. Przecież to śmiechu warte. Problem z zalogowaniem bo wyskakuje błąd 500, włączanie różnych zakładek tez błąd 500. No po prostu wstyd. Jak sobie ktoś nie potrafi poradzić z serwerem to niech zrezygnuje i pozamyka wszystko.
Albo jesteśmy w 21 wieku albo uganiajmy się za kurami i chodźmy spać jak zajdzie słońce.
Ileż to już trwa,to przecież przechodzi ludzkie pojęcie.
Postawienie systemu na serwerze trwa kilka godzin. Naprawdę nie trzeba tutaj żadnych cudów.
Jak wy (albo nie wy) nie potraficie tego to ja zwykły zjadacz to zrobię, dajcie mi tylko maszynę i po kłopocie.
A jeśli tego nie możecie to zgłaszajcie ten problem do upadłego.
A jeśli nie potraficie lub nie chcecie to zrezygnujcie ze swoich funkcji i pozwólcie działać komuś kto potrafi się tym zająć.
Może ten mój wredny głos wreszcie coś da.
 

DeletedUser

Guest
popieram kolege gdyz mam ten sam problem ale wieczorami,cos trzeba z tym zrobić
 

DeletedUser

Guest
Gdybyś to jeszcze napisał po niemiecku i wysłał do producenta to miałoby to jakiś sens... a tak to tylko sobie wyrzucasz żale nie potrzebnie.

p.s. Jeżeli jesteś takim specjalistą od stawiania systemów na serwerze, to może byś poszedł pracować do Microsoftu, to by wreście jakiś w pełni działający Windows wyszedł, a nie marnujesz się grając w Grepolis...

p.s.2. widząc to co piszesz wydaje mi się że nie masz najmniejszego pojęcia na temat tego co piszesz, bo brzmisz jak specjalista po jednym roku informatyki w gimnazjum.
 

DeletedUser404

Guest
i to się nazywa odpowiedź

A co to ja jestem operatorem gry. Wrzuciłem zapytanie i zamiast podjęcia jakichkolwiek kroków dostaje jeszcze op... i wyzywa mnie się od jakiś studenciaków nie znających się na informatyce.
Gdzie ta kultura o którą tyle się walczy.
Nie potraficie zając sie problemem (od tego tu jesteście) to się pozwalniać , i to już.
Jeszcze każecie mi po niemiecku pisać wnioski.
To jest wasza fucha.
To może kolega mi wyjaśni od czego tu jesteście oprócz odpowiadania na to co jest w regulaminie i pomocy gry.
Bo takie proste rzeczy to każdy potrafi (wystarczy poczytać poradniki). Ja zgłosiłem poważny problem i rzecz trudną dla użytkowników i co... nic...
Za poważny jestem na jajcowania sobie ze mnie.
Nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie to się nie pchaj przed kolejkę. Zostaw odpowiedź temu kto będzie to potrafił.

Jest to ciężka riposta ale na taki post nie da się inaczej zareagować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Równie dobrze nie musisz grać nikt Cię nie zmusza, a ja z tymi błędami nie mam problemu :D
 

DeletedUser

Guest
Ja od kilku dni już prawie nie mam takich problemów. Raz tylko co wystąpił błąd i to tylko chwilowy. Na początku było ich dużo więcej.
 

DeletedUser404

Guest
coraz lepiej

Równie dobrze nie musisz grać nikt Cię nie zmusza, a ja z tymi błędami nie mam problemu :D

Już raz pisałem, jeśli nie potraficie podjąć żadnych sensownych działań a jesteście przecież team-em to się pozwalniajcie. My tutaj rozmawiamy o problemach które wy powinniście umieć rozwiązać albo pomagać w rozwiązaniu. Tu nie chodzi o przełączanie się kilkanaście razy zanim strona pozwoli się normalnie załadować. Bo tak to se możemy wogóle olać temat i grać na tym co rzuciło sie świniom do żarcia.

Jest pewna zasada że jest team, team przyjmuje różne zadania na siebie i przekazuje je dalej celem wyeliminowania błędów.

A ty mnie kolego nie strasz rezygnacją z gry bo postępując w ten sposób tylkoświadczysz o sobie. Już pisałem że zadałem pytanie i czekałem na właściwą reakcję odpowiedniej sensownej osoby. Jak do tej pory to tylko wyśmiechy ze mnie tutaj się odbywają.

Jeśli tylko to potraficie to się zapiszcie do cyrku bo tu nie ma miejsca na żartowanie sobie z graczy.

Poza tym z tego co się zoriętowałem to żaden z kolegów udzielających pouczeń tutaj na moim temacie nie jest w szeegach teamu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Poza tym z tego co się zoriętowałem to żaden z kolegów udzielających pouczeń tutaj na moim temacie nie jest w szeegach teamu.
Jeżeli chciałeś uzyskać odpowiedź tylko od teamu to pomyliłeś linki:
screenhunter002o.jpg

Trzeba było kliknąć ten drugi, a nie pierwszy.
Jednak przypadkiem trafiłeś na forum, a to jest miejscem rozmów głównie graczy (bo jest nas większość ^^) i to głównie gracze udzielają Ci odpowiedzi.


... i wyzywa mnie się od jakiś studenciaków nie znających się na informatyce.
Gdzie ta kultura o którą tyle się walczy.
Podaj mi jedno niekulturalne słowo, którego użyłem. Może i wydźwięk jest negatywny, ale taki miał być. Taka jest moja opinia o twoim poście i twoim zachowaniu wyrażonym tym postem.

Co więcej nigdzie Cie nie wyzywałem od "studenciaków", bo byłoby to obrazą dla wszystkich uczniów Liceum czy też Technikum. Więc na przyszłość czytaj ze zrozumieniem co do Ciebie piszą...

Nie potraficie zając sie problemem (od tego tu jesteście) to się pozwalniać , i to już.
Jeszcze każecie mi po niemiecku pisać wnioski.
To jest wasza fucha.
To może kolega mi wyjaśni od czego tu jesteście oprócz odpowiadania na to co jest w regulaminie i pomocy gry.
Bo takie proste rzeczy to każdy potrafi (wystarczy poczytać poradniki). Ja zgłosiłem poważny problem i rzecz trudną dla użytkowników i co... nic...
Polski Team Grepolis jest od nadzorowanie polskiego community grającego na polskich serwerach. Jednak robi to w oparciu i możliwości udostępnione przez niemiecką firmę wydawcę Grepolis. Cały szereg spraw związanych z funkcjonowaniem serwerów jest niestety zależny tylko od niemieckich operatorów, więc skargi powinieneś do nich kierować...

Za poważny jestem na jajcowania sobie ze mnie.
Nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie to się nie pchaj przed kolejkę. Zostaw odpowiedź temu kto będzie to potrafił.
Jest to ciężka riposta ale na taki post nie da się inaczej zareagować.
Jeżeli jesteś taki poważny to czemu zachowujesz się jak dzieciak, bo taki wydźwięk miał twój pierwszy post. Brzmiałeś po prostu jak dzieciak który stracił swoją wioseczkę, i teraz zwala winę na wszystkich tylko nie na Siebie, używając do tego forum, żeby się podbudować emocjonalnie.

... Bo tak to se możemy wogóle olać temat i grać na tym co rzuciło sie świniom do żarcia.
...
Jak do tej pory to tylko wyśmiechy ze mnie tutaj się odbywają.
...
Jeśli tylko to potraficie to się zapiszcie do cyrku bo tu nie ma miejsca na żartowanie sobie z graczy.
Używając takiego języka i takich argumentów, nie dziw się że są "wyśmiechy".

popieram kolege gdyz mam ten sam problem ale wieczorami,cos trzeba z tym zrobić
Ja od kilku dni już prawie nie mam takich problemów. Raz tylko co wystąpił błąd i to tylko chwilowy. Na początku było ich dużo więcej.
Ja natomiast od dwóch tygodni miałem problem z logowaniem tylko dwa razy. Przy starcie Delty, gdzie setki graczy rzuciło się na nowy świat, oraz przy aktualizacji, przy której była informacja że mogą być chwilowe problemy z logowaniem.

Jeżeli więc macie (rafallonus, Rashmir) problemy z logowaniem dzień, w dzień o określonych różnych porach, to może warto zamiast wylewać swoje żale na forum Grepo, napisać do swojego ISP, i to jemu powylewać żale, że nie świadczy wam usługi na takim poziomie do jakiego jesteście przyzwyczajeni.

p.s. Temat uznaje za wyczerpany, bo nie wydaje mi się byś miał jeszcze jakieś argumenty.

Pozdrawiam Qnops
 

DeletedUser4

Guest
Wątek wałkowany wiele razy, do tego zdublowany..

O problemach wiemy i z nimi walczymy.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry