[Wyjaśnione] 2 bunty od tego samego gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9137
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9137

Guest
Witam mam pytanie...
Jeśli trwa w moim mieście bunt to czy ten sam gracz może mi wbić 2 bunt w trakcie gdy trwa poprzedni ?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

Zasada jest prosta: 1 gracz = 1 bunt w tym samym miescie.
Oznacza to, ze jezeli gracz A wzniecil podburzanie w Twoim miescie X to w ciagu 24 godzin od wzniecenia pierwszego podburzania nie moze wzniecic nastepnego. Kazdy atak w ciagu 24 godzin od momentu wzniecenia pierwszego podburzania bedzie zwyklym atakiem.
24 godziny biora sie z prostego rachunku = 12 godzin czas trwania podburzania do buntu (zwany tez faza niebieska) + 12 godzin bunt wlasciwy (zwany tez faza czerwona).
Gracz A moze natomiast wzniecic podburzanie do buntu w kazdym innym Twoim miescie.

Nie ma ograniczenia co do ilosci podburzen oraz buntow w tym samym miescie wywolanych przez roznych graczy.
 

DeletedUser9137

Guest
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

Resztę już wiem, dziękuję za pomoc :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

Mam pytanie czy podczas podburzania do buntu trzeba mnie atakowac lub cos aby nie bylo tego buntu czy co bo 1 raz gram na swiecie z buntem.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

Mam pytanie czy podczas podburzania do buntu trzeba mnie atakowac lub cos aby nie bylo tego buntu czy co bo 1 raz gram na swiecie z buntem.

Jest to chyba tak, że podburzanie trwa 12 godzin w tym czasie zbierasz wojsko do obrony sojusz gracza A cię atakuje byś nie zrobił bunkru nie do przebicia i po 12 godzinach gracz A atakuje cię z kolonem jesli wygra ma twoje miasto jeśli nie miasto jest twoje tak jak było
 

DeletedUser

Guest
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

To znaczy ze jak kolon wplynie to juz miasto stracone?A sojusz gracza nie atakuje mnie
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

To znaczy ze jak kolon wplynie to juz miasto stracone?A sojusz gracza nie atakuje mnie

Tak kolon po 12 godzinach podburzania wpływa jeśli wygra walke od razu gracz A ma miasto
A sojusz gracza A atakuje cie w ciągu podburzania buntu jak pisałem by twój sojusz nie zrobił bunkru czyli dużą ilość birem
 

DeletedUser

Guest
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

Juz 12 godz. podburzania mineło teraz 2 faza podburzania chyba ze juz jest bunt
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

Po udanym ataku z podburzaniem rozpoczyna sie pierwsza faza, ktora nazywa sie podburzaniem do buntu. Trwa ona 12 godzin bez wzgledu na szybkosc swiata. W czasie tych 12 godzin nie mozna przejac miasta.
Po pierwszych 12 godzinach rozpoczyna sie druga faza, zwana buntem wlasciwym. Trwa ona kolejne 12 godzin, w czasie ktorych musi wplynac kolon do miasta - oczywiscie musi to byc atak wygrany przez przejmujacego.
Zarowno atak podburzajacy jak i z kolonem musi byc wyslany przez tego samego gracza - nie mozna przejac miasta samym atakiem z kolonem bez podburzania do buntu.
Zasada ta dotyczy miast graczy aktywnych

Inaczej wyglada przejmowanie szarych miast. W tym wypadku wystarczy jeden atak kolonem z obstawa bez podburzania. Oczywiscie atak ten musi byc wygrany i nalezy brac pod uwage, ze mozemy napotkac jakies wojska w takich miastach - ktos schowal tam swoje wojska lub poprzedni wlasciciel je zostawil.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

A gdy np;ja podburzm do buntu i zaczyna sie bunt wlasciwy a inny gracz wie ze jest teraz bunt wlasciwy i gdy on wysle kolona to miasto jego czy tylko ja moge przejac i tylko ja jak wplyne bede mial miasto?
 
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

Jeśli tylko Ty wzbudziłeś bunt w danym mieście, to tylko Ty możesz je przejąć wysyłając statek kolonizacyjny. Jeśli inny gracz chce przejąć to miasto, to musi on sobie sam wywołać swój bunt, nie może korzystać z Twojego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

I ma inne pytanie chcę przejąc szaraka to jak kolon wpłynie to miasto moje tak jak na Hiperborea czy okupacja?I czy trzeba wzniecic bunt w szarako
 
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

W nowym systemie podboju (a o tym tu mowa) wystarczy wysłać statek kolonizacyjny na opuszczone miasto i pokonać wszystkie znajdujące się tam wojska. Bunt należy wzniecić tylko w mieście innego gracza - nie szaraku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

A czy mogę wbić bunt 1 miastem a drugim wpłynąć kolonem?
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: 2 bunty od tego samego gracza

TAK :D kurde nie lubie tych ograniczen do 10 znakow
 
Do góry