2 hoplitów - pokonuje Cyklopa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser525
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser525

Guest
To jakas paranoja sprawdzałem na symulatorze i 2 hoplitów (atak) wygrywa z 1 Cyklopem ( obrona) żałosne ale czy prawdziwe?
w zasadzie mam pytanie czy każda jednostka ma jakąś obronę (bazową liczbę) pkt.np. liczba surowcow potrzebna do jej stworzenia.
W przypadku Cyklopa 9560 pkt ( surowców)
a pokonuje go 2 hoplitów wartych 450 pkt.
PS jeżeli Cyklop atakuje hoplitów to sam rozwala setkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Poczytaj wiki. :)
Cyklop ma bardzo wysoki atak 756 i obronę przeciw bronią dystansowym i obuchową, która wynosi następująco 1310 i 945.
Niestety twórcy gry postanowili zrobić Cyklopa niesamowicie słabego wobec broni tnących - a takimi posługuje się Hipolita(obrona ta wynosi 10).
A więc cyklop jest jednostką głównie do ataku, chyba że ktoś wie że w ataku nie idzie żaden wojak z bronią tnącą.

Ale zgadzam się że jest to lekko przesadzone, bo mimo wszystko ta druga jednostka Posejdona powinna być trochę bardziej zrównoważona(słabszy atak, mniejsza obrona - ale bardziej wyrównana).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tia, to jeszcze nic, przynajmniej byl przeciwnik, ja rozjechalem komus wojo, wjechalem kolejny raz w puste miasto i o dziwo jeden z woji poslizgnal sie na glebie i padl, dobrze, ze reszta nie zarazila sie czarna ospa, bo moze nikt by nie wrocil, roznie bywa z opustoszalymi miastami, pogratulowac tworcom inwencji...jakkolwiek^^
 

DeletedUser

Guest
żeby zająć miasto 9890 punkcików,właściciel miał jeszcze 3 miasta mniejsze i sojuszników ,flotę osobno czysciłem , wysłałem 3 ataki -murek był na 21
1.-atak 160 koników plus 500 hop--na sterydach to znaczy czar atheny,premium ,i badanie plus 10%
2.-atak 1200 hop -ze steruydami
3.-atak 20 mantrikor
trzeba się liczyć z takimi atakami -im więcej miast ma przeciwnik
 
Status
Zamknięty.
Do góry