[Wyjaśnione] 2 najlepsze budynki specjalne

DeletedUser15236

Guest
Siemka chciałbym zapytać o 2 najlepsze budynki specjalne (mam miasto deff) mam wieże czy dobrze zrobiłem?teraz niewiem co warto dać do tego miasta : teatr,łaźnie,bibliotekę czy latarnię.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: 2 najlepsze budynki specjalne

łaźnie + wieża...

chyba jedyne słuszne rozwiązanie... :>

Czemu łaźnie?? gdyż masz miejsce na dodatkowe jednostki... ;]
140 sztuk dokładnie (po odliczeniu 60popa za same łaźnie) ;]

Dobrym rozwiązaniem w wioskach bardziej "bezpiecznych" jest budowa posągu,

chyba większość graczy buduje tylko te 3 budynki... xDD
 

DeletedUser15236

Guest
Odp: 2 najlepsze budynki specjalne

wioskach czy polis?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: 2 najlepsze budynki specjalne

wioska/polis/miasto jak zwał tak zwał ^^ ale chodzi o to duże gdzie jest dużo ludków xDD
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: 2 najlepsze budynki specjalne

Optymalne dla mnie to Agencja towarzyska i Knajpa ale to tylko w wersji super - hiper - premium :rolleyes:

co do def. zgoda z Retrykiem co do innych buduje latarnie i dlatego zdążam wszędzie przed nim :cool:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: 2 najlepsze budynki specjalne

MG, no ale dzięki temu masz np 20 SO mniej ode mnie ^^ (licząc wioski rozbudowane na full) :}

poza tym 15% mniejszy czas drogi łódek = o 15% więcej zarwanej nocki by wysłać ataki na 6:00 ^^
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: 2 najlepsze budynki specjalne

Siemka chciałbym zapytać o 2 najlepsze budynki specjalne (mam miasto deff) mam wieże czy dobrze zrobiłem?teraz niewiem co warto dać do tego miasta : teatr,łaźnie,bibliotekę czy latarnię.

Nie ma czegoś takiego jak najlepsze budynki specjalne!

Owszem można je w jakiś sposób dobrać do jednostek jakie będziesz tam trzymał ale to i też za mało. Raczej dobiera się do stylu gry.

Jeden w ogóle nie będzie budował dwóch tylko postawi jeden: łaźnie bo mu zależy na ilości miejsc w gospodarstwie
Drugi postawi na obronę i znajdzie się tam wieża
kolejny na szybkość i dostawi latarnie
ale na pewno też znajdzie się ktoś kto nie lubie atakować a chce mieć też dużo punktów kultury i będzie w każdej wiosce miał teatr.

Zastanów się sam po prostu na czym Ci zależy, poczytaj o tych budynkach a na pewno coś ciekawego wybierzesz bo każdy z nich jest dobry ale na inną taktykę. A Ci wyżej się na nie znają :))

29.
prezent4.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: 2 najlepsze budynki specjalne

Siemka chciałbym zapytać o 2 najlepsze budynki specjalne (mam miasto deff) mam wieże czy dobrze zrobiłem?teraz niewiem co warto dać do tego miasta : teatr,łaźnie,bibliotekę czy latarnię.
Eh, a po kiego grzyba chcesz budować deffa w jakimś zagrożonym mieście? Rozumiem, że nie mówisz o sytuacji, gdzie posiadasz jedno miasto. Tylko i wyłącznie łaźnie i posąg, dużo bardziej opłacalne niż łaźnie i wieża.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: 2 najlepsze budynki specjalne

Jeżeli chodzi o stary system podboju to polecam ŁAŹNIE oraz POSĄG.
Mur na minimalnym poziomie.

Dlaczego ? Otóż najlepszą obroną jest atak. Jeżeli ktoś nie daje za wygraną, to prędzej czy później zburzy nam ten murek a wtedy z deffa nici. Jak zrobisz offensywe (narobisz jej więcej dzięki murowi na 0...) zaraz po wbiciu kolona zawrócisz wojsko = miasto nadal Twoje :> (walniesz offem na kolona sekunde po wejśćiu który zazwyczaj jest obstawiony ofensywą, mur na 0 ułatwi zadanie)

Jak dla mnie najlepsza obrona to właśnie taka.
(zawsze można też walić SO)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: 2 najlepsze budynki specjalne

Nie ma czegoś takiego jak najlepsze budynki specjalne!

Owszem można je w jakiś sposób dobrać do jednostek jakie będziesz tam trzymał ale to i też za mało. Raczej dobiera się do stylu gry.

Jeden w ogóle nie będzie budował dwóch tylko postawi jeden: łaźnie bo mu zależy na ilości miejsc w gospodarstwie
Drugi postawi na obronę i znajdzie się tam wieża
kolejny na szybkość i dostawi latarnie
ale na pewno też znajdzie się ktoś kto nie lubie atakować a chce mieć też dużo punktów kultury i będzie w każdej wiosce miał teatr.

Zastanów się sam po prostu na czym Ci zależy, poczytaj o tych budynkach a na pewno coś ciekawego wybierzesz bo każdy z nich jest dobry ale na inną taktykę. A Ci wyżej się na nie znają :))

29.
prezent4.png
i racja każdy te łaźnie i łaźnie, a to zależy od stylu gry każdy pisze teatr nie opłacalny a jak ma się z 25 miast? to w 1 postawić teatr i szybciej punkty kultury chociaż ja nie buduje Teatru,miasto jest nie zagrożone ale jest latarnia no to szybko dzięki temu lecisz do sojuszników z buntem/okupacją
 
Do góry