25 poziom senatu

  • Rozpoczynający wątek szubstar
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
chciałem się podzielić taką uwagą, a zarazem zapytać o wasze zdanie:
Do czego potrzebujemy 25 lvl senatu??? tylko tyle że skróci nam czas budowy! + 98pkt do rankingu(ale czy ranking jest najważniejszy?) moim zdaniem wystarczy wybudować do 24 poziomu żeby móc wybudować budynek specjalny np. łaźnie. Nie budując senatu na 25 lvl w mieście będziemy mieli 7 mieszkańców więcej, a to się równa więcej wojska.
Jak Wy to widzicie???
 

DeletedUser

Guest
a ppoco nam koszary do 25 albo świątynia do 25? poto żeby było więcej pkt to niczemu nie służy
 

DeletedUser

Guest
Pomimo korekcji nadal słabo. ;p

Też się nad potrzebą budowy tego lvl zastanawiałem. Dla gracza, który lubi budować będzie jak znalazł, a Ty lubisz walczyć więc będzie zbędny. Chyba, że oprócz przyspieszenia budowy ten lvl jest do czegoś jeszcze potrzebny?
 

DeletedUser

Guest
nie, tylko przyśpiesza budowe i traci się kilku żąłnierzy na tym
 

DeletedUser946

Guest
a ppoco nam koszary do 25 albo świątynia do 25? poto żeby było więcej pkt to niczemu nie służy
nie no faktycznie, koszary TYLKO pozwalają nam szybciej szkolić wojska a świątynie TYLKO dają nam więcej łask, naprawdę nie warto ;P
jeszcze o rozbudowie świątyni do max można dyskutować bo różnie ludzie się zapatrują na użyteczność łask, natomiast w przypadku koszar to błogosławieństwem jest chociażby 1% przyspieszenie szkolenia jeśli trzeba co chwilę armię od zera odbudowywać

natomiast wracając do tematu - to budowa 25 poziomu senatu jest mało opłacalna, bo ten jeden dodatkowy poziom daje nam przyspieszenie zaledwie o nie całe 2% (a budynków przecież nie buduje się potem codziennie) więc te 7 ludzików można na coś bardziej przydatnego spożytkować
 

DeletedUser

Guest
podziemie: 25 poziom nie wziąłem z kosmosu, to jest ostatni poziom senatu który oprócz punktów nic mi nie daje. A koszary są istotne bo im większy poziom tym szybciej odbuduje wojo... powiedzmy że zaatakuje bardzo silnego przeciwnika żeby pozbyć się zagrożenia i przy ataku tracę 3/4 i co mi po punktach?? bez woja jestem łatwym celem! Świątynia - im wyższy lvl tym więcej łask na godzine... im więcej łask więcej czarów, a 25 poziom senatu co Ci da??

redy: nie jest do niczego potrzebny, jedynie skróci o pare minut budowe innych budynków i do ranku bedziesz miał 98pkt, jedynie 24 poziom jest potrzebny żebys mógł wybudować jeden z czterech budynków specjalnych po lewej stronie
 

DeletedUser

Guest
chodziło mi o to ze jest to nie opłacalne (senat) dlatego jak masz miasto na max wybudowane to można zburzyć senat do 10 poziomu i masz o wiele w więcej ludzików
 

DeletedUser

Guest
nieopłaca się budować targu na max
ja osobiście mam 12 miast i chyba tylko w jednym miescie mama max
ale odrazu jak podbiłem miasto to tam było na max
 

DeletedUser

Guest
Warto się zastanowić nad budową budynków dających zasoby i na jakie lvl się je opłaca budować. Dla premowanego + na danej wyspie odpowiedź jest prosta, a pozostałe?
 

DeletedUser946

Guest
chodziło mi o to ze jest to nie opłacalne (senat) dlatego jak masz miasto na max wybudowane to można zburzyć senat do 10 poziomu i masz o wiele w więcej ludzików
a ten dalej swoje :rolleyes: tak, miej senaty na 10 poziomie przy 30 miastach i baw się w odbudowywanie świątyń, akademii i gospodarstw jak Cię trafi błyskawica - zjadą Ci np. świątynie o 2-3 poziomy, żeby je odbudować musisz odbudować senat do 15 poziomu, no ale nie możesz bo wykorzystałeś wolne miejsca na armię, więc musisz sobie ubić trochę wojska, jak masz pecha to jest na wsparciu kilka/kilkanaście godzin od miasta - miłej gry ;)

każdy kto doszedł do większej liczby miast powie Ci, że oddałby wszystko by mieć jak najmniej do roboty z nimi (już samo pilnowanie żeby magazyny się nie przepełniły jest nie lada wyzwaniem) a Ty tu chcesz wmówić ludziom, że odbudowywanie się po stratach spowodowanych błyskawicami, trzęsieniem ziemi czy katapultami przy senacie na 10 poziomie to dobry pomysł :confused:
 

DeletedUser

Guest
a nie można żyć w pokoju? nikogo nie atakujesz czarami to inni cię nie atakują czarami (typu błyskawice) i masz spokój
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
na moim świecie nie ma takiego chamstwa i nawet wrogowie nie rzucają błysków
 

DeletedUser946

Guest
a nie można żyć w pokoju? nikogo nie atakujesz czarami to inni cię nie atakują czarami (typu błyskawice) i masz spokój
słyszałeś o FarmVille? polecam - gra na miarę Twojej filozofii ;) w Grepolis (nie)stety się walczy i lepiej to sobie uświadom zanim ktoś o tym Ciebie uświadomi na siłę
 

DeletedUser

Guest
Hm

Warto się zastanowić nad budową budynków dających zasoby i na jakie lvl się je opłaca budować. Dla premowanego + na danej wyspie odpowiedź jest prosta, a pozostałe?

A nad tym się ktoś już zastanawiał?
 

DeletedUser

Guest
przeczytaj sobie mój najnowszy post (zaraz przed tym) i zobaczysz dlaczego uwazam ze warto budztć senat
 

DeletedUser

Guest
targowisko 12lvl senatu
port 14 lvl senatu
świątynia 15lvl senatu
 

DeletedUser

Guest
ale na moim świecie (Epsilion) nie ma chamstwa i nie nawalamy się błyskawicami (nawet najwięksi wrogowie) bo na tym świcie lubimy walczyć wręcz a nie wysługiwać się błyskami
 
Do góry