Akademia - czas budowy

  • Rozpoczynający wątek mikorek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mały błąd zauważyłem

Na podglądzie miasta widać upływający czas budowy akademii:



natomiast po wejściu do senatu - licznik się zatrzymał na 8 minutach:



co dziwne czas budowy powinien wynosić 20 minut (wg. info) a wychodzi na to ze będzie budował ponad 2 godziny (prawdopodobnie :D )



gdzieś jest błąd :)
 

DeletedUser

Guest
To nie jest błąd w tym obrazku co masz gdzie jest pokazane 1:55h to jest pokazany ogólny czas budowy.
Czyli wszystkich budynków.
co dziwne czas budowy powinien wynosić 20 minut (wg. info)
20 minut będzie się budował następny poziom a nie ten aktualny co jest dodany w kolejce.
 

DeletedUser

Guest
FAKT


Błąd jest w zegarze - pokazywaniu czasu w drugiej ikonce po otwarciu Senatu - teraz buduje zagrodę i czas się też zatrzymał (w tym przypadku 59 minut a budowa trwa prawie 3 godziny)
 

DeletedUser

Guest
W podglądzie miasta oba "zegary" są w stanie ruchy, czyli odliczają czas do końca budowy wszystkich budynków stawionych w kolejce budowy. Czas jest sumowany, tak jak napisał Squnqs.

Natomiast w podglądzie senatu aktywny zegar jest tylko jeden. Ten przy budynku stojącym jako pierwszy w kolejce budowy. Drugi zegar jest "nieruchomy" i pokazuje czas jaki będzie się budował dany budynek (ble, ale stylistyka ==).

Podejrzewam, że budynek budować się będzie 59 minut, a te 3h to czas jaki będą się budowały wszystkie budowle w Twoim mieście, bo jak podejrzewam Gospodarstwo masz ustawione na drugim miejscu w kolejce budowy.
 

DeletedUser

Guest
acha - załapałem


jakoś mi się kojarzyło ze oba budynki są budowane jednocześnie - a to jest jednak kolejka :D:D:D

zegary na głównej planszy pokazują - czas budowania aktualnego budynku oraz czas budowania plus czas oczekiwania drugiego budynku w kolejce

a w senacie są pokazane czasy budowania stricte samych budynków
 
Do góry