[Naprawiony] Akademia i łaźnie

  • Rozpoczynający wątek niusiek925
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadasz?

  • Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie

    Głosy: 5 55,6%
  • Nie wiem

    Głosy: 4 44,4%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy zauważyliście ale akademia ok.30 poziomu i łaźnie wybudowane w tym samym mieście powodują że jest ucięty malutki kawałek akademi przez łaźnie.Moim zdaniem powinno to być naprawione.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Serio ? Ja mam akademie na 30 lvl i łaźnie wszystko jest dobrze z budynkami :)
Może pokaż screen z tego brakującego kawałka, zresztą nawet jak on rzeczywiście jest to akademia "działa" więc ..
Poza tym to nie ten dział :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

//cytat usuniętego posta//

Ja nie mam zandegonproblemu bo mam akademie na 36:p
A nie mam... wchoodzą na akademie i jest rog akademi ucienty... faktycznie teraz dopiero zauważyłem.. jest błąd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Kiedys jak sie nie myle Achilles zglaszal blad,ze laznie najezdzaja n aakademie i zostalo to sprowadzone do obecnego stanu, bo wygladalo to nie halo,skoro jesy ok, to teraz po co to wgl poprawiac?? Przeciez jeden domek moze stac za drugim automatycznie go zaslaniajac wiec nie rozumiem Twojej propozycji. Jest dobrze tak jak jest obecnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Ale mi łaźnie zasłąniają akademię a przecież powinno być odwrotnie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

A u mnie jest normalnie. To znaczy akademia zasłania (kwestia dyskusyjna, bo bardziej kawałka cienia nie widać) łaźnie, a nie odwrotnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

To u mnie jest inaczej niż u was.Gdzie to mogę zgłosić?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Jak wrzucisz tutaj screena, to powinno wystarczyć. Na razie, to trudno coś zgłaszać, skoro się nie widzi błędu
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

U mnie ten fragment "łączenia" łaźni i akademii wygląda normalnie. Akademia w sumie wygląda też trochę inaczej...

PS: Usuń temp i ciasteczka i zaloguj się ponownie. Może gra "czyta" stary wygląd miasta, a nie nowy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Już widzicie o co mi chodzi.Nic nie daje ponownie się zalogowanie.A jak usunąć ciasteczka?
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Tak jest blad obraz lazni nachodzi na akdemie co powoduje uciencie róg dachu akademi jest to bardzo widoczny błąd i psujący wiok miasta mam tak w dwóch miastach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Szczerze,to wydaje się to niezauważalnym szczegółem,ale jak to się ma to bardzo razi w oko i nasze polis już nas tak mocno nie cieszy:p.Proszę pomóżcie i powiedzcie co mam zrobić.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Jak można zauważyć, u mnie błędu nie ma:
35k5utx.jpg


A jak usunąć ciasteczka i temp, to wszystko zależy od przeglądarki jakiej używasz. Oczywiście można to zrobić także osobnym programem, gdzie ja osobiście używam CCleaner i przynajmniej raz w tygodniu usuwam wszystko...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

A administratorzy grepolis mogą coś z tym zrobić?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Opiekunowie gry mogą co najwyżej zgłosić błąd dalej. Tylko trudno jest zgłaszać błąd, który został już naprawiony i u większości działa poprawnie wszystko.

A u Ciebie pewnie z powodu zapchanego tempa szczytuje stare dane i dlatego widoczny jest błąd...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Usuwając temp? Jeden program Ci podałem, a jak nie czujesz się na siłach go używać (trudny w obsłudze nie jest, ale trzeba rozsądnie się nim posługiwać), to zawsze możesz wpisać w google usuwanie temp i dodatkowo usuń jeszcze ciasteczka. Jak nie pomoże, to dopiero będziesz mógł zacząć panikować...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Wyczyszczenie ciasteczek nic nie dało:(.A temp to skrót jakiej nazwy?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To już chyba mogą rozwiązać tylko ktoś kto kieruje grepolis.Bo błąd jest na każdym komputerze i przeglądarce mdz.Mozila Firefox,internet explorer i opera.Więc do kogo mam to teraz zgłosić?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Start/Programy/Akcesoria/Narzędzia systemowe/Oczyszczanie dysku -> wybierasz dysk, gdzie masz Win zaistalowany -> program chwilę oblicza ile niepotrzebnych danych można usunąć i pojawia Ci się okienko programu -> tam zaznaczasz folder Temporary Internet Files i klikasz wyczyść:)

Inna metoda, to usunięcie tego wszystkiego ręcznie, chociażby tak jak podane na tej stronie.

Inną metodą jest instalacja jakiegoś programu do oczyszczania dysku i usunięcie wszystkiego przy jego pomocy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak mi się chciało teraz pogrzebać trochę na forum i specjalnie dla Ciebie znalazłem to. Jak widzisz, ten problem dotknął nas już kilka miesięcy temu, ale został już naprawiony. U Ciebie może on występować, bo w jakimś pliku w Tempie zapisał Ci się "stary" widok miasta z błędem i teraz Ci otwiera cały czas tamten widok.

A jak Ci usunięcie tego całego syfu z Tempa nie pomoże, to trudno mi wyrokować, gdzie jest błąd. Na Sparcie i Juktasie wyświetla się wszystko prawidłowo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry