[Naprawiony] Akademia i łaźnie

  • Rozpoczynający wątek niusiek925
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadasz?

  • Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie

    Głosy: 5 55,6%
  • Nie wiem

    Głosy: 4 44,4%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Zrobiłem wszystko co mówiłeś i nic.A dlaczego u niego moderatorzy od razu naprawili błąd a na mój temat nawet nie napiszą?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Eh...bo błędu nie naprawia się u pojedynczej osoby, tylko dla wszystkich. I moderatorzy błędów nie naprawiają! A z tego co widzę, to ten błąd jest tylko u Ciebie, a to już w ogóle dziwne jest...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Jescze raz spróbuje ale bez sądy i bardziej oficjalnie.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Sprawdziłem na kilku przeglądarkach i wszystko jet ok. Problem występuje tylko u Ciebie więc problem tkwi w Twoim sprzęcie, sprawdź na innym komputerze.
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Wejdź w ustawienia gdy i tam masz lokalny zapis tymczasowy tam masz opcje usuń dane i powinno być ok, jeśli nie to uaktualnij wtyczki przeglądarek na których występuje błąd-powinno pomóc a jeśli nie to nie mam pomysłu ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Błąd pojawia się dopiero na 30 poziomie akademi bo poniżej u mnie też jest ok.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akademia i łaźnie

Ja mam wszędzie akademie na 30 poziomie i tego błędu nie widzę u siebie.


PS: O przepraszam...może to akurat wina tego, że miałem akademie na 30 poziomie wszędzie. Niedawno założyłem miasto, ostatnio wybudowałem w nim łaźnie i teraz też widzę, że w tym mieście mam podobny błąd graficzny, jak u Ciebie. Czyli jest odwrotnie niż piszesz. Błąd występuje w miastach, gdzie akademia nie ma 30 poziomu...

A jestem prawie pewny, że jak sprawdzałem ostatnio problem, robiłem to na Juktasie, gdzie akademie mam na 30 poziomie.
 
Do góry