[Nie można powtórzyć] Akademia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17662
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17662

Guest
Znika podbój w akademi.Wczoraj wywaliło mnie z sojuszu,a próba ponownego przystąpienia powiodła się dopiero dzis rano.Ponadto nie mogę z miasta wysyłać wsparcia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Akademia

Proszę opisz dokładnie przedstawione 3 zdarzenia. Najlepiej, jeśli zrobisz to w tickecie, wówczas odpowiedni administrator będzie mógł dokładnie sprawdzić Twoja sytuację.
 

DeletedUser17662

Guest
Odp: Akademia

A więc zaczne od początku.Wpierw podbiłem miasto---po wejsciu do akademi zauważyłem ,że stracił się mi podbój,tak jak by wogóle nie był zbadany.Postanowiłem kilka razy się wylogować i sprawdzić ,ale bez efektu.Syn miał taki problem i powiedział zeby zmienić nazwę miasta które przejąłem i pomogło,ale tylko na dzień.Nadal nie mam podboju.Sprawa druga wywaliło mnie z sojuszu,a wyglądało to tak jak bym sam go opuscił.Kilkakrotnie posyłano mi zaproszenia,a one zostały odrzucane,dopiero na drugi dzień udało się zaakceptować.Sprawa trzecia to właśnie z miast tego przejętego i tego co znika podbój nie moge wysyłać wsparcia do siebie.Sprawa zgłoszona do supportu,ale oni twierdzą że wszystko jest ok
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia

Kilka pytań:

1. Umiesz waćpan miasta zmieniać?
2. Wiesz waćpan, że badania z jednej akademii nie przechodzą na żadną kolejną?
3. Nie cofnął waćpan badania "Podbój" kosztem jednego punktu kultury?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry