Akatuski

akatsuki.jpg

Hej, chciałbym krótko przedstawić mój sojusz, który będzie grał na Akcjum. Nie będzie tu żadnych pięknych róż czy jakiś grafik, bo nie o to chodzi tylko o przekaz :p

Startują lepsi gracze z Espady z zarkos oraz paru paru innych graczy.

Jeżeli ktoś jest dobry, wie co to są kliny i umie skutecznie ich używać przy czym jest aktywny/doświadczony i chciałby z nami zagrać na Akcjum to zapraszamy. Pisać mi tu na priv, albo na zarkos. Jak kto woli.

Aktualny skład:

1. Azir99
2. PegazMag
3. Legan22
4. Astrolog I
5. dzosz6
6. SyncMasterPL
7. panzx
8. scina07
9. buziaczeq
10. dpxx
11. valdez1398

Paktów nie będzie. Bynajmniej nie na początkowych etapach, na późniejszym być może, ale maksymalnie 1.

Ostatnia edycja:

StYlizZeD

Guest
Odp: Akatuski

Czyli fajna zgrana ekipka, jak popatrzeć po statystykach to SyncMasterPL i panzx mają doświadczenie, a reszta tylko z Zakros przeciętna :D No ale pewnie zrobicie troszkę punktów, ogólnie ten twój sojusz na Zakros (Espada) wygląda ciekawie.
Powodzenia
Ps. tylko nie wiem czemu idziecie na świat ze starym systemem :confused:

Czyli fajna zgrana ekipka, jak popatrzeć po statystykach to SyncMasterPL i panzx mają doświadczenie, a reszta tylko z Zakros przeciętna :D No ale pewnie zrobicie troszkę punktów, ogólnie ten twój sojusz na Zakros (Espada) wygląda ciekawie.
Powodzenia
Ps. tylko nie wiem czemu idziecie na świat ze starym systemem :confused:
Ja ze sobą na ten świat nie biorę pzeciętniaków tylko garstkę lepszych graczy ;d skąd ta opinia? Znasz graczy? Jeżeli uważasz, że jestem przeciętniakiem to dawaj na akcjum i mi to udowodnij ;)

Czemu na stary? Sprawdzić swoich sił na tym systemie ;d a jak wypadniemy? Ciężko powiedzieć, ale świat jest szybki, więc powinno być ok ;d

Hmm dobrzy graczy :) - myślę , że będziecie dobrym sojuszem .

A przypadkiem to nazwa nie powinna być ,,Akatsuki'' a nie ,,Akatuski'' ?

Makaron11

Guest

A czy na wejściu dostaje się taki fajny czarny płaszczyk w czerwone chmurki? :D

Co do prezentacji to sam w sobie jest średnio przekonująca - ale to tylko moja opinia. :D

StYlizZeD

Guest

Azir, napisałem przeciętni, bo tak już mówią grpeostats :D, ale to jest opinia tylko jeśli nie mieliście wcześniej żadnych kont.. na innych światach. :D
ogólnie ten twój sojusz na Zakros (Espada) wygląda ciekawie.
Nie robicie tam za dobrych i najlepszych, ale jeśli gracie bez złota to mogę was uważać za dobrych, a nawet bardzo dobrych jak na tak wolny świat.. Ale domyślam się że złocicie a więc piszę że przeciętnie.

warriorantev

Guest

Ciekawy sojusz ja na razie nas nie będę przedstawiał ale na wszelki wypadek zalogujemy się na drugim końcu świata :)

Makaron11

Guest

Wiem co mnie jeszcze dręczyło cały dzień! :D

Paktów nie będzie. Bynajmniej nie na początkowych etapach, na późniejszym być może, ale maksymalnie 1.
Powszechnym i kompromitującym błędem jest zamienianie bynajmniej z partykułą przynajmniej. :D
Zapamiętajcie, że bynajmniej ≠przynajmniej. :D

warriorantev

Guest

Ja się obawiam złotników w tym sojuszu a najbardziej Synca który po kilku dniach będzie mieć 100 ogni więc uważajcie pod nogi cwaniaki :)

Ja się obawiam złotników w tym sojuszu a najbardziej Synca który po kilku dniach będzie mieć 100 ogni więc uważajcie pod nogi cwaniaki :)
100 ogni w początkowym mieście hmm
Ja już bym zaryzykował pisząc ( o ile to taki złotnik ) , że jako pierwszy dobije do kolona i w 2 miescie bedzie 100 ogni ;p

Co do prezentacji , ciekawa - pierwsza z logo tutaj ;)
Ale również nie ma informacji na jakich wodach sie bawicie ? ;)

Slaby ten przekaz;)
Ale dosyc ciekawie bo chociaz sklad wymieniony... brakuje morza i do kogo pisac w sprawach rekrutacji....
6/10

A co ma ocena prezentacji do przyjęcia do sojuszu??????????????:confused:

A poza tym to aktualnie nie szukam sojuszu

I nigdy bym nie dolączył do takiego bo to nie dla mnie... a twoja wypowiedz była hamska

Ostatnia edycja:

KanioKania

Guest

4/10 Może być, tylko brak rzetelnego i długiego opisu, a ten skład jest zbędny w propozycji.

sojusz w zależności od aktywności graczy jest dobry jak wszyscy grają fer to co udało mi się za obserwować jest dużo cwaniaków co myślą tylko o sobie i mają w nosie sojusz ,służy im jako parawan