Aktualizacje serwerów a ataki ..

  • Rozpoczynający wątek livius
  • Data rozpoczęcia

Czy propozycja powinna być wprowadzona?

  • Tak - powinno to być załatwione

    Głosy: 7 38,9%
  • Tak - powinno ale w innej formie

    Głosy: 5 27,8%
  • Nie

    Głosy: 6 33,3%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

proponuję wprowadzenie blokady ataków w czasie gdy ma być aktualizacja
gry

czyli:
1. pojawia się ogłoszenie w grze, że np we wtorek będzie aktualizacja
2. wówczas gdy przyjdzie wtorek wszystkie ataki idące już zostają anulowane jak i wszystkie okupacje zostają przedłużone o jeden dzień

zapytacie czemu - a no prosta sprawa np. dzisiaj
idzie na mnie 65 ataków i pięknie manewruję sobie wojskiem aż pojawia się wspaniały komunikat sesja wygasła i nie mogę się zalogować <czytaj bronić>

powinno to być jakoś rozwiązane nie wiem czy dokładnie jak pisałem zapewne znajdą się jakieś luki tego
ale tak jak jest obecnie to nie może być ..
 

DeletedUser5716

Guest
Ja uważam że ataki i okupacje które już wcześniej zostały wysłane aby sobie szły bez żadnego skutku na aktualizację. Jednak jeżeli ktoś wysyła atak, i dojdzie on w czasie aktualizacji [N.p od 12-14] to aby była blokada, jednak jeżeli atak dojdzie choćby minutę przed aktualizacją aby ten atak jednak został wysłany.

Tak- W innej formie.
 

DeletedUser

Guest
Tak. Rzeczywiście to duży kłopot dla broniącego się a atakujący może to wykorzystać. Ataki powinny być zawieszone - przedłużone na czas niemożności operowania obroną.
 

DeletedUser

Guest
Albo po prostu ataki zostaną zatrzymane na morzu. Dotarłyby one o tyle później, ile trwała przerwa w grze. Tyczyłoby się to również buntów i okupacji.
 

DeletedUser

Guest
aktualizacja trwa 1 minute, czasami 5....bardzo denerwujące,jeżeli akurat na ten czas wchodzą ataki,albo ktoś wysyła ataki, jednak zaproponowane rozwiązanie nie jest adekwatne do tego problemu.
Najsensowniej by było wprowadzać aktualizacje o jakiejś pogańskiej godzinie. 3-4/5 nad ranem,ale pewnie nikomu nie będzie się chciało :)
 

DeletedUser

Guest
Albo po prostu ataki zostaną zatrzymane na morzu. Dotarłyby one o tyle później, ile trwała przerwa w grze. Tyczyłoby się to również buntów i okupacji.

atak ma dojść na 1min przed bonusem nocnym i z powodu aktualizacji miałby dojść na bonusie nocnym? :) nie wyobrażam sobie tego...

takie aktualizacje zdarzają się kilkadziesiąt razy rocznie. jeżeli pójść za propozycją livius'a to mieli byśmy te kilkadziesiąt dni przerwy w graniu rocznie.
 

DeletedUser

Guest
takie aktualizacje zdarzają się kilkadziesiąt razy rocznie. jeżeli pójść za propozycją livius'a to mieli byśmy te kilkadziesiąt dni przerwy w graniu rocznie.

dlatego druga propozycja pojawiła się w ankiecie ;-)

atak ma dojść na 1min przed bonusem nocnym i z powodu aktualizacji miałby dojść na bonusie nocnym? :) nie wyobrażam sobie tego...
można by wówczas przesunąć bonus nocny o te ileś tam minut i chyba to rozwiązanie było by najlepsze
przesuwamy ataki i bonus wówczas przerwa w grze i problemy z nią związane były by najmniej dokuczliwe (nie ma przerwy całodniowej itp)

lub jak vidark napisał niech będą w nocy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Informacje o nadchodzących aktualizacjach znajdują się na stronie głównej Grepolis (strona logowania). Gracze sami mogą zdecydować czy chcą wysłać ataki, które dotrą (prawdopodobnie) w czasie trwania aktualizacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry