Animacja bitew i walk

  • Rozpoczynający wątek ANAKIN126
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?

  • TAK

    Głosy: 8 38,1%
  • NIE (dlaczego?)

    Głosy: 9 42,9%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 4 19,0%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pomysł jest taki:
Po każdej bitwie i ataku, będziemy dostawać raport(zresztą to już jest w Grepolis). Ale, w raporcie będzie dodatkowy przycisk:

woc5Ic7pyuFyWZoVspHfQWXe7LMyC8a4RPlKJ1zV2Z5NeT4u59sE-fPmlxI59HOaqxelUg=s159

Po kliknięciu przycisku "ANIMACJA"(zaznaczony strzałką)pojawia się animacja bitwy:
tWLpgsy1XpegPHLHA3E4YYiKjZhmfacophl0h7N_4nGYV2TgnjobaR7mlfb2eKJxpt5JS0w=s109

Żołnierze broniący i atakujący walczą ze sobą.

Wygląd oddziałów w animacji:
SZERMIERZ-żołnierz z mieczem i tarczą
PROCARZ-żołnierz z procą
ŁUCZNIK-żołnierz z łukiem
HOPLITA-żołnierz ze włócznią
KAWALERZYSTA-żołnierz na koniu
RYDWAN-żołnierz na rydwanie ciągniętym przez dwa konie
KATAPULTA-katapulta(wygląda tak jak katapulta(co tu tłumaczyć?))

JEDNOSTKI MITYCZNE-no tak samo wyglądają jak na obrazkach


UWAGA:przepraszam za fatalną jakość zdjęć i rozmiar.Musimy to sobie jakoś wyobrazić.

Animacja trwa ok. 30sek. Po zakończeniu animacji wracamy do raportu.

Proszę o szczere komentarze.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Głos na nie, z tych samych powodów, dla których obecnie mam wyłączone animacje. Po kilku pierwszych razach animacja się znudzi i lepiej poświęcić czas programistów na coś bardziej pożytecznego.
 

DeletedUser

Guest
Jak kiedyś czytałem rozmowy graczy, to właśnie mówili, że przydałoby się coś takiego...
 

DeletedUser

Guest
Animowana walka to miła dla oka opcja ale ciężar dla strony która ją w pewien sposób obciąża,lepszym rozwiązaniem było by wprowadzenie walki kontrolowanej podobnej jak w The West. W tej walce moglibyśmy uczestniczyć sterując żołnierzami.Np.:Który oddział ma atakować mury a który obrońców,a jeśli nie uczestniczylibyśmy w walce mogli byśmy ustawić kolejność działania...wszystko mogło by być ukazane w grafice 2D. Takie rozwiązanie myślę że nie zaśmieciło by zbytnio gry a by ją rozmaiciło.
 

DeletedUser

Guest
w sumie tak...

A TERAZ ODNOSZĘ SIĘ DO TYCH LUDZI Z TEAMU, KTÓRZY SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA WPROWADZANIE I ODRZUCANIE PROPOZYCJI:
-Co o tym myślicie?
 

DeletedUser

Guest
walka i tak trwa ułamek sekundy, więc 30 sekundowa animacja to zły pomysł. dodatkowo czasem wchodzi kilka ataków po kolei więc animacjom mogłoby nie być końca gdyby każą animować
 

DeletedUser

Guest
no to czas trwania animacji do ustalenia.
Co proponujesz kurczak?
 

DeletedUser

Guest
proponuję 0 sekund. w grze w raportach mam wyłączoną tą opcję, więc i w mieście jest ona dla mnie zbędna
 

DeletedUser

Guest
Ktoś powiedział, że można by zrobić tak, że można by wybierać, jakie wojska co atakują. Otóż to by się przydało, aby katapulty mogły najpierw walić w mur, a nie niszczyć go dopiero po walce. Dam głos na obojętnie.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Animacja bitew i walk

Animacje szybo się nudzą, poza tym w chwili obecnej są dostępne jako takie, wprowadzenie tego uważamy za zbędny dodatek z którego prawie nikt nie będzie korzystał. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry