Antytiming

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser55
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser55

Guest
Źle działa na świecie Kappa. W zasadach świata określony jest na +/- 10 sekund, w praktyce spotkałem się już z ponad 20 sekundowym przekroczeniem oczekiwanego czasu dotarcia.
 

DeletedUser

Guest
Możesz to rozwinąć? Podasz więcej szczegółów, to będzie łatwiej coś zdziałać ;)
 

DeletedUser55

Guest
Wydaje mi się, że napisałem dość jasno, że zdarzały się ponad 20 sekundowe przekroczenia oczekiwanego czasu dojścia. Przykład, wysyłam atak gdy licznik wskazuje 12:00:00, a po wysłaniu rzeczywisty czas dotarcia 12:00:23. Jaśniej chyba nie potrafię :)
 

DeletedUser

Guest
zeby to udowodnic powinienes wkleic zrzut ekranu na ktorym bedzie okno ataku z zaznaczonym miastem ktore atakowales (chodzi o sprawdzenie czasu dojscia ataku) i raport z ataku na to miasto
 

DeletedUser4

Guest
Napisz ticket, opisz w nim o które ataki chodzi (kiedy wysłany, skąd, dokąd) i sprawdzimy - bez tych danych nie ma szans na to by dojść o który z ataków chodzi.
 

DeletedUser55

Guest
Screenów nie muszę zamieszczać, bo błąd jest w pełni powtarzalny. Ba zrobiłem nawet przed chwilą mały test, oto różnice od teoretycznego czasu dojścia:

+20, +22, +13, +18, +12, +27, +17, +22, +25, +26

Ciekawe, że nie było żadnego wyniku z minusem, orzełek wypadł 10 razy pod rząd :)

Mogę zgłosić przez ticket jeżeli tego wymaga formalność.
 

DeletedUser4

Guest
Screenów nie muszę zamieszczać, bo błąd jest w pełni powtarzalny. Ba zrobiłem nawet przed chwilą mały test, oto różnice od teoretycznego czasu dojścia:

+20, +22, +13, +18, +12, +27, +17, +22, +25, +26

Ciekawe, że nie było żadnego wyniku z minusem, orzełek wypadł 10 razy pod rząd :)

Mogę zgłosić przez ticket jeżeli tego wymaga formalność.

1. To, że piszesz, że dla Ciebie powtarzalny to jedno - drugie, że my musimy też być w stanie go powtórzyć, by w razie problemów wyjaśnić to programistom.

2. Tak, w tym przypadku jest to wymagane by zgłosić to za pomocą ticketa.


EDIT:
sprawa wyjaśniona w tickecie - rzeczywiste czasy podróży wojsk się zgadzają, dlatego też zamykam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry