[Naprawiony] Aplikacja nie działa (Samsung Galaxy)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25030
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25030

Guest
Nigdy nie miałem problemu z aplikacją Grepolis, ale nagle się pojawił po aktualizacji. Na samym starcie wyskoczyło, że posiadam za mało miejsca na telefonie o ile dobrze pamiętam no to wyczyściłem kilka zbędnych. Myślałem, że to pomoże niestety nie, reinstalacja także nie pomogła. W google play są komentarze / oceny gry i z tego co widziałem nie jestem jedyny z tym problemem od razu po aktualizacji. :(
Nie wiem czy to nie stało się głównie po tym updacie - możliwe, że jest to problem. Bardzo proszę o pomoc i szybką odpowiedź :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

U mnie nie ma problemu z apką dzisiaj...a przynajmniej nie zaobserwowałem czegoś takiego jak wchodziłem przed 5 min...oczywiście aktualizacja była jakoś w nocy u mnie.
 

DeletedUser25030

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

No, ale jest to nieco dziwne bo wczoraj jeszcze działała poprawnie i nagle coś takiego...
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

U mnie też w normie wszystko,przed chwilą sprawdzałem.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

A to bez apki nie da się grać? LOL
 

DeletedUser25030

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Na tel da się, no ale apka jest o wiele lepsza :p
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

To nie jest błąd gry i nikt z teamu z tym nic zrobić nie może. Mogą podać jedynie informacje gdzie należy zgłaszać błędy apki.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Jak dla mnie, to wygląda jakby zmienili jakieś wymagania apki i z tego się zrobił problem na niektórych telefonach.


PS: Bez apki się oczywiście da grać, choć znam kilka osób, które w grepo grają praktycznie tylko na apce...a na kompa nie mają czasu wejść przez cały dzień.
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

sprawdz czy polaczenie internetowe Ci dziala przy aktualizacjach apki czesto potrafia ustawienia sie resetowac
 

DeletedUser25030

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Problem w tym, że ja pobieram Grepolis właśnie od nowa i nic normalnie dalej zatrzymuje się na tym białym ekranie z logiem Innogames komentarze dochodzą na google play w tym sklepie, że ludzie nie mogą wejść itd.
Aktualna wersja Grepolis to 2.88.0?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Dziękujemy za informację, problem występuje nie tylko u ciebie - został już zgłoszony do techników i mamy nadzieję, że zostanie jak najszybciej naprawiony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Mi wogole sie nie chce zaaktualizowac wiec nie mam problemu z niedziałaniem
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Mam androida i czesto jest ten błąd że mam 300 mb wolnego i sie i tak nie chce zaaktualizowac...
Mysle że to jest wina sprzętu
A co do działania to u mnie działa
(Po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu)
 

DeletedUser25030

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Reinstalacje robiłem chyba 10 razy nawet robiłem przywracanie... dlaczego niby to wina sprzętu jak działało, a mam już to zaktualizowane z tego co widzę tylko zacina się na tym znaczku innogames wiele osób ma ten sam problem jak juz pisałem. U mojego brata ściągnąłem i wszystko działa. Niby piszą na Google play ze aktualizacja była dziś ale no nic nie poprawili na pewno odczytali wiadomość i robią coś z tym?
 

DeletedUser24363

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

U mnie problem w 2.88 to przy wyborze handluj wyskakuje komunikat zaloguj się ponownie.... Nie można przesyłać surowców przez to, ma ktoś ten problem również?? naprawcie to :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Mam androida i czesto jest ten błąd że mam 300 mb wolnego i sie i tak nie chce zaaktualizowac...
Mysle że to jest wina sprzętu
A co do działania to u mnie działa
(Po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu)

Podczas pobierania i instalacji aplikacji potrzebne jest trochę więcej miejsca niż napisane jest to w wymaganiach.

Reinstalacje robiłem chyba 10 razy nawet robiłem przywracanie... dlaczego niby to wina sprzętu jak działało, a mam już to zaktualizowane z tego co widzę tylko zacina się na tym znaczku innogames wiele osób ma ten sam problem jak juz pisałem. U mojego brata ściągnąłem i wszystko działa. Niby piszą na Google play ze aktualizacja była dziś ale no nic nie poprawili na pewno odczytali wiadomość i robią coś z tym?

Niestety w tym momencie przeinstalowanie aplikacji nie pomoże. Problem dotyczy różnych modelów telefonu Samsung Galaxy, m.in. Core Plus, Trend Plus, Grand Neo czy Note 3/4. Czekamy obecnie na naprawę.

U mnie problem w 2.88 to przy wyborze handluj wyskakuje komunikat zaloguj się ponownie.... Nie można przesyłać surowców przez to, ma ktoś ten problem również?? naprawcie to :)

Posiadasz wersję 2.88 czy 2.88.1? Wczoraj po południu była dodatkowa aktualizacja aplikacji, która powinna rozwiązać problemy z handlem. Jeśli jej nie masz, spróbuj proszę zaktualizować appkę i sprawdzić czy błąd wciąż występuje.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

To dobrze, że SGS III problem nie dotyczy, jak wszystko sprowadza się do Galaxy:)
 

DeletedUser24363

Guest
Odp: Aplikacja nie działa

Dzięki, aktualizacja do 2.88.1 rozwiązała problem
 
Do góry