[Przekierowano do ticketów] Ares - Dziwne Ograniczenia?

Status
Zamknięty.
Witam. Napisałem na Priv do tych z GrepoTeam to odpowiedzi nie dostałem więc czekam tu za odpowiedzią.
Gram na świecie Tegea. Jest Ares wszystko pięknie. Tylko dlaczego nie można go czcić w każdym wybranym mieście? Dlaczego nie można go stakować? Dlaczego kilka miast temu mogłem go wybrać w jednym z podbitych miast. Jednak zmieniłem na chwilę na innego Boga i co? Znikła możliwość wyboru Aresa? :D
Dlaczego?
Myślałem, że może trzeba podbić miasto i jako 1 boga wybrać jako Aresa. Ale ta teoria też już odpada bo podbiłem kilka miast i nadal to samo.
Jedni mogą wybierać Aresa i go stakować a inni mają problem jak ja.
Co z tym jest nie tak? Naprawicie to?
BTW W skrócie to Aresa nie można wybrać w drugim mieście.
Pozdrawiam.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Widzę prywatną wiadomość z godziny 11:11, a już o 11:22 (sic!) wpis na Forum Ogólnym, że nie odpowiadam/y...
Zwracam uwagę, że pracownicy supportu nie są etatowymi pracownikami firmy InnoGames, pracujemy w systemie wolontariatu, poświęcając administrowaniu gry oraz moderowaniu Forum Ogólnego tyle czasu, na ile pozwala nam real. Wbrew obiegowej opinii graczy nie jesteśmy robotami, czasami śpimy, jemy, pracujemy, a także chodzimy na spacery, do lekarza czy na zakupy. Proszę więc nie wymagać, że będziemy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu bo jest to niemożliwe.

Proszę zgłosić problem w przewidziany sposób za pomocą tak zwanego "ticketa" (proszę kliknąć tutaj).
 

dorocia

Zespół Grepolis
Ja otrzymałam ją o podanej godzinie, a przynajmniej tak mi się wyświetliła.
Bez względu na godzinę wysłania czy otrzymania nie mamy obowiązku odczytywać wiadomości prywatnych. Poza tym prywatne wiadomości nie służą do zgłaszani błędów, złamania zasad obowiązujących w grze i tym podobnych spraw. Takie sprawy należy zgłaszać w ticketach lub w odpowiednich działach na Forum Ogólnym.

Ponieważ gracz otrzymał informację na temat dalszego postępowania w tej sprawie, zamykam temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry